Samsun - SERRA HOTEL

Başlatan berusa55, 30 Mayıs 2012, 21:08:55

« önceki - sonraki »

berusa55

30 Mayıs 2012, 21:08:55 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2012, 23:10:34 berusa55
Liman kavşağına, Et Balık Kurumu'nun eski buzhanesinin oldugu alana 4 yıldızlı "Hotel Serra" yapılıyor.

204 Yatak kapasiteli olacak olan otelin inşaa çalışmaları başladı. Şehrimize hayırlı olsun...

Ayberk

ben de bugün gördüm hayırlı uğurlu olsun. bu kadar çok otel yapılıyorsa bir bildikleri vardır, şehrimiz için en güzeli olsun

emre__ss

Hayırlı olsun da yani tam itfaiyenin yanına otel açmak ki oraya yakında bir hastane de yapılacak(eski simpa ticaretin olduğu yere)biraz uzak olsa da ekim otomotiv de hastane olacak sanki gürültüyle çok haşır neşir olur gibi geldi bana ama hayırlısı olsun Allah utandırmasın yatırım her zaman iyidir.

buonanotte

Büyük çapta yapılacak organizasyonların içinde yer almamız için bu tarz yatırımlar çok önemli.
Zayıf kaldığımız noktaların başında da bu geliyodu zaten.Hayırlı olsun.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: emre__ss - 01 Haziran 2012, 01:11:21
Hayırlı olsun da yani tam itfaiyenin yanına otel açmak ki oraya yakında bir hastane de yapılacak(eski simpa ticaretin olduğu yere)biraz uzak olsa da ekim otomotiv de hastane olacak sanki gürültüyle çok haşır neşir olur gibi geldi bana ama hayırlısı olsun Allah utandırmasın yatırım her zaman iyidir.
aslında hastane yanı otel düşüncesi güzel olmuş.
malum çevre illerden hastaneye gelen hasta yakınlarının otelde kalması mantıklı olabılır.
zaten atakuma yakın denıze yakın batıparka yakın guzel bır yer bence.

burakbas

hayırlı uğurlu olsun.  :_nazar

emre__ss

Alıntı yapılan: muhalif - 01 Haziran 2012, 11:29:41
aslında hastane yanı otel düşüncesi güzel olmuş.
malum çevre illerden hastaneye gelen hasta yakınlarının otelde kalması mantıklı olabılır.
zaten atakuma yakın denıze yakın batıparka yakın guzel bır yer bence.

Evet o açıdan düşününce mantıklı  :ok

lucarelli

Eğer oraya bir de hastane yapılacak ise tam yerine yapılacak otel.

Stoper

Padişah yapın dedi anında projeler akmaya başladı. Hayırlı olsun şehrimize.AVM şehrinden sonra oteller şehride oluyoruz.Çok iyi.

sadece55

Alıntı yapılan: emre__ss - 01 Haziran 2012, 01:11:21

Hastane olayı kesin mi Bu konuda biraz bilgi verebilirmisin?

cembaba

Şehrin büyüdüğünü arabalardan bile anlayabiliriz. İnsandan çok araba var. Hep de Ankara - İstanbul - Bursa plakalı. Bu hotel de hayırlı olsun.

emre__ss

Alıntı yapılan: Erdinc - 14 Haziran 2012, 17:20:52
Hastane olayı kesin mi Bu konuda biraz bilgi verebilirmisin?

Ekim otomotivi zaten yapacaklar orası kesin ancak simpanin orası hakkında tam emin değilim biz hemen oranın karşısında oturuyoruz ve yapılacak diye duydum.Ayrica o alana 4-5 tane daha apartman yapılacağını da duydum.

city ultras

cok sevindirici haber,ama merak etigim sey,bu güzel samsunda hele helle atakumda  denize sifir  adam akilli otel yapicak kimze yokmu  :-\ burda adam ön camdan baktimi viydüke bakicak,arka camdan baktimi depo ve liman vallah hayret ediyorum biraz

Stoper

Sebep ne bilmiyorum ama inşaat çalışması çok yavaş.Sanki 30 katlı bina yapıyorlar.Aylardır bitiremediler.

berusa55