Teknik Direktör İsmet Taşdemir

Başlatan ibrakadabra55, 30 Ocak 2012, 21:54:53

« önceki - sonraki »

maço

Az çok top oynayan herkes kazanman gereken maçta 4 tane adamı rakip stoperlerin arasına koymamak gerektiğini bilir.
Ortada bir tek oğuz kaldı . Sancaktepe rahat rahat pas yaptı 10 kişi.
İlk maçın diyedir inşallah.

Sadece Samsunspor

Raqua55

Bize gelen bir mallasiyor. Ilyasi neden kesiyosun Yada onuru. Takimda sadece 1-2 degisiklik yapsan yeterliydi. Sen kadroyu oldugu gibi degistiriyorsun.

Sadece Samsunspor

Ilyasin neler yapacagini gormussundur artik. Adam maci acti ara paslar calim gol daha ne olsun

eprianu

Kubilay pas atmıyor. Maç genelinde 3 pozisyon oluştursa 4 pozisyonu da başlamadan bitiriyodu. Bu yüzden kesik yedi. Bugün iyiydi ama yine aynı hataları az da olsa yaptı. Pas atması gereken yerde 3-4 kişinin arasına daldı, önünü boşalttı, tam kaleye vurması gereken yerde de pas atmaya çalıştı. Bu yüzden bugüne kadar 2. Ligde kalmış. Ama geçen haftalara göre iyiydi.

emre

Futbolcu grubunun ne kadarinin ayakları yere basıyor bilmiyoruz. Mücadele etmeye başladık yavaş yavas. Daha da iyi hale getirecek inşallah.

Kaya

Risk seviyesinin yüksek olduğu bir dönemde geldi.

Öyle ben kendi oyun tarzımı oynatırım diyecek ve diretecek zaman olmadığını kendisi de çok iyi biliyor. O yüzden yapması gereken sahada varını yoğunu ortaya koyacak oyuncuları seçip oynatmak.

İlyas'ın gol atmış olması bundan önce yaptığı yanlış işleri silmez, yetenekli ve oyun açan özellikleri olduğu gerçeğini de değiştirmez. Ancak bir gerçek var ki Taner Taşkın'ın takımı hiçbir planı olmayan tamamen bireysel özelliklere kalmış bir takımdı.

İsmet hoca bu plansızlığı ve bu bireysel yetenek bağımlılığının getirdiği düzensizliği bir anda değiştiremeyeceğini bence çok iyi biliyor. İdmanlarda ne konuştuğunu nelere dikkat çektiğini az çok tahmin ediyorum. Bundan sonra koşan,çabalayan ve formayı isteyen giyecek demiştir. İlyas'ı kesmesi de çok doğru bir karardır.

İnşallah bundan sonra bugün Eyüp karşısında izlediğimiz,sezon başından beri beklediğimiz topu ısıran futbolcu topluluğu ile yola devam eder. Şampiyonluklar biraz yetenek çokça yürek ile kazanılır.

tactician

Takımın belirgin biçimde hissedilen kenar otoritesi eksikliğini gidermeye başladığını düşünüyorum
Bunun yanısıra ligin mücadeleye ve çok koşmaya dayalı oyun felsefesinin gayet bilincinde
Bu felsefe ışığında çıkardığı kadro nedeniyle sahada daha hızlı ve rakibini kovalayan bir takım vardı sahada bu hafta
Derli toplu bir ekip görünümündeki Eyüp takımından kontra yemedik. Ligin dibindeki her takımdan yemiştik hatırlayın.

ngonge

Bir türlü hoca hakkında yazmak nasip olmadı. İsmet Taşdemir oyunculuğunu çok beğendiğim bir isimdi. Uzun yıllar oynamadı bizde ama oynadığı yıllarda takımımız en güzel yılları idi. Orta alanda basmadık yer bırakmayan mücadeleci ama tekniği de zayıf olmayan bir oyuncuydu.

t.direktörlük açısından henüz değerlendiremiyorum. Geçmiş istatistikleri olumlu. Benim en çok dikkatimi çeken şey Eyüp maçında golden sonraki reaksiyonu ve oyuna müdahelesi idi. Mesela golü attığımız dakikaları oyuncuları ile iletişimi kurarak taktik vererek geçirdi. Olumlu değişiklikler yaptı. Taner hoca olsa 1-0'ı koruyabilir miydi bilmiyorum.

Raqua55

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Hocanin plani olmadigi acikca belli. Ayrica takimi hala taniyamamis. Gecen mactada bu mactada bahattin erhan abdul 3lusunu oynatmasi zaten planinin olmadiginin kaniti. 3 ude forvet oyuncusu onlari kanatlara itmenin bi anlami yok. Kanat oyuncusu olarak samet onur ramazan olabilir. Orta saha sos veriyor defanstan top akillica cikarilmiyor cunku savasi oynatmior

Sadece Samsunspor

Macta suan son 10dk. Solda bahattin sagda erhan ortada abdul oynuyor. Saka gibi ama gercek. Kubilay ve onur yok oyunda.

Sadece Samsunspor

Yumurtayi dayiyon bize oyle izliyoruz. Sacmasin hic isinmadim kesinlikle bize uyan bi hoca degil. Sert goruneyim birilerini keseyim erkeklik yapayim derken bizi dogruyor. Bakalim nerde patlican sende

eprianu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 16 Şubat 2019, 15:02:06
Ayrica takimi hala taniyamamis.

Evet takımı tanımıyor çünkü göreve başlayalı henüz 3 hafta oldu. Biz sene başından beri tüm maçları izlediğimiz için hangi futbolcunun ne yaptığını çok iyi biliyoruz. Ama İsmet Hoca'nın 3 haftada bunları bilmesi çok zor.

Eğer İsmet Taşdemir devre arasında gelse ve takımla birlikte kamp geçirseydi bu hataları yapmayacağını düşünüyorum.