PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

Karabudun

Passolig kartı olan sadece netten maç için bilet alacaklar değil mi?

beşnumara

Passolig kartı olan güncelleme yapması gerekiyorsa önce güncelleme yapacak daha sonra netten bilet alırsınız.
Mehmet abi bildiğim kadarıyla gişeden kartı da kombineyi de halledersin.

sadece55

Bu arada biletler satışa çıktı.5 tl olayı hikaye söylenti.10 tl verip bileti aldım.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: beşnumara - 19 Ağustos 2015, 13:02:09
Passolig kartı olan güncelleme yapması gerekiyorsa önce güncelleme yapacak daha sonra netten bilet alırsınız.

Öncesinde internetten bir işlem yapmak gerekiyor mu? Direkt gidiyor muyuz? Gişeler gün boyu açık mı?
Tşk.ler sevgiler :)

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 19 Ağustos 2015, 13:15:00
Öncesinde internetten bir işlem yapmak gerekiyor mu? Direkt gidiyor muyuz? Gişeler gün boyu açık mı?
Tşk.ler sevgiler :)
İnternet ile hiç işiniz yok gişeye gidip Passolig kartını içine kombine yükleyerek veriyorlar Sadece yanında kimliğin olması yeterli.

cany

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 19 Ağustos 2015, 12:55:03
Can, passolig için ne yaptın? Gişeler açık mı sürekli?
Bir de aynı anda kombine de alabiliyor muyuz? Yoksa sadece passolig girişi mi oluyor?

Saat 13.00-18.00 arası açık abi gişeler. Sadece kimliği götürmek yetiyo. Aynı zamanda kartı güncellemek isteyenler de vardı ama kombine de alınıyo mu bilmiyorum abi. Ama alınıyodur herhalde büyük ihtimal

mehmet yılmaz

Gişelerden önce 16 TL vererek lanet passolig kartımı çıkardım sonra da yan gişeden 210 TL daha vererek kombinemi aldım. İşlemler uzun sürüyor. Fotograf gerekmiyor. Sadece nüfus cüzdanı yeterli. Kombineye taksit yapınca 224 TL oluyormuş.

Karabudun

Alıntı yapılan: beşnumara - 19 Ağustos 2015, 13:02:09

Renktaş, güncellemeden kastın nedir? Şöyle söyleyeyim kartı play-off finalinden önce başvurup almıştım. Siteye girdiğimde herhangi bir güncelleme zamazingosu ile karşılaşmadım. Gişelere gitmek gibi bir durumumuz yoktur inşallah. Nitekim maçlara birkaç arkadaş şehir dışından geliyoruz, öyle bir durum varsa daha erken düşelim Samsun'a. BU arada cevap için de teşekkür ederim.

Ayberk

passo.com'dan bilet alabiliyorsanız güncelleme yapmanıza gerek yoktur. eğer güncelleme yapmanız gerekiyorsa yine passo.com'dan yapabilirsiniz.

Karabudun

Alıntı yapılan: Ayberk - 20 Ağustos 2015, 18:54:06
passo.com'dan bilet alabiliyorsanız güncelleme yapmanıza gerek yoktur. eğer güncelleme yapmanız gerekiyorsa yine passo.com'dan yapabilirsiniz.

Eyvallah kardeş, sağ olasın.

beşnumara

Hocam mesajınızı geç gördüm. Kartınızın süresi bir yıl. Bir yıl dolunca 15 lira karşılığında güncellersiniz.

551

Alıntı yapılan: korayxyz - 18 Ağustos 2015, 14:34:39
İnsanların zoruna giden 5 lira değil. Eşkıya gibi zorla, iktidar yandaşlarını zengin etmek için cebimizden paramızı almaları. Hiçbir şey üretmeyen, emek vermeyen, para dışında düşündüğü hiçbir şey olmayan bu sistemin, tertemiz duygularla, çıkarsız ve samimiyetle takımının yanında olmaya çalışan çocukları soymasıdır zoruma giden. Allah hepsinin belasını versin !
Genelde alanların savunması öyle kabul ediyorum ama takımı yalnız bırakamam gibi bişeydi :) ben almadım umurumda da değil gitmiyorum maça yalnız bunu almayacağım deyip alanlar beğenmiş :D 

cany

hep aynı hikaye. kaldırılmasını beklemiyorum artık. ilerde belki tff başkanı değişirse o başka

ask55

demirören, tayyip erdoğanın adamı.
aktifbank tayyip erdoğanın adamı olan çalık holding'in.
ordan gelen rantı bırakmamaları normal.

ayrıca tribünlerde hükümet aleyhine yapılan sloganların da önüne geçilmiş oldu.
bu siyasi ortamda passolig kalkmaz.

1 kasım seçimlerinden sonra koalisyon olursa belki bir değişiklik olabilir.
olacağı en fazla başka bankaları da işin içine katarlar o şekilde devam edilir.

jean

Passolig nerden dolduruluyor