Cumhuriyet Mitingi

Başlatan bluegreen55, 19 Mayıs 2007, 22:49:12

« önceki - sonraki »

bluegreen55

Arkadaşlar biliyorsunuz cumhuriyete sahip çık mitinglerinin sonuncusu samsunda yapılıyor

yarın(20 mayıs) saat 11 de cumhuriyet meydanında...

Bildiğiniz gibi mevcut siyasi irade ile birlikte samsunspor dibe vurarken siyasi irade ile özdeşleşmiş bazı şehirler ve takımları zirve yapmıştır.

Sahipsiz kalan haksızlıklara uğrayan samsunsporunda bu cumhuriyet mitinginde gerekli pankartlarla temsil edilmesi benc çok güzel olur.

Taraftar guruplarında derneklerde böyle bir düşünce vardır umarım ???

ender

ben smsunsporun bu mitingle ilgilendirilmesine karsiyim.siyasi bir platformda bulunmamiz hosuma gitmez.ben bunun cumhuriyet mitingi oldugunu dusunmuyorum kaldiki cumhuriyetimizin tehlike altinda olduguda dogru degildir.Akp li degilim herhangibir partiyede oy vermeyecegim fakat tayyip erdoganda federasyndan memnun degil.Isin ozu herhangibir partiye sempatim yok ve samsunsporum herhangibir siyasi platform altinda anilmasindan memnun olmam.Dedigim gibi cumhuriyet yuruyusunun sebebini anlams degilim.9 mayis rusyanin ikinci dunya savasinda almanyayi yenmesi kutlanir.Adamlar bunu her yil solene ceviriyorlar ve imreniyorum.O kadar cok aktivitede bulunuyorlarki bu gunle ilgili.konserler kutlamalar televizyonda tum gun bu savasin filmleri.Biz bole hayali tehlike yuruyusleri yerine 30 agustos zafer bayramina hazirlanalim ve o gunu herhangibir parti adina degil kazanmis oldugumuz buyuk zaferin anilmasi adina solene cevirelim.Bluegreen arkadasim ozur dilerim ama ben senin fikrine katilmiyorum samsunsporum chp akp yada herhangibir partinin yurusunde anilmasindan hosnut olmam.

Sadece Samsunspor

ewet bende karsiyim - bu miting cumhuriyetimizin icin yapilan bir miting - samsunsporu karistirmak olmaz - bence yapilmasin boyle birsey -

YARIN SADECE CUMHURIYETIMIZE SAHIP CIKMAK ICIN ORDA OLACAGIZ :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:

veis

o cumhuriyet mitingine sahip çıkanlar bide samsun elden gidiyor diye samsun spora da sahip çıksalar binlerce kişi o yürüyüşe katılırken samsunun maçlarına 3 veya 5 bin kişi geliyor.bu çok saçma cumhuriyet kadar samsusporda önemli.

mehmet yılmaz

Aynı şeyi bir başka forumda bir başka Samsunsporlu arkadaş da söylemiş ve ben de kendisine hak vermiştim.

Ayrıca bu başlık daha önce açılmış ve konuşulmuş; adminler düzenlerse sevinirim.

http://samsunspor.biz/viewtopic.php?t=2801&postdays=0&postorder=asc&start=0

Sadece Samsunspor

arkadaslar cumhuriyet elden giderken boyle birseye gerekyok o dediginizi baska gun veya yarin yapin benim icin farketmez gelirim ama bugun olmaz - atbii siz bilirsiniz  :wink:

cem and naz55

Alıntı yapılan: "veis"o cumhuriyet mitingine sahip çıkanlar bide samsun elden gidiyor diye samsun spora da sahip çıksalar binlerce kişi o yürüyüşe katılırken samsunun maçlarına 3 veya 5 bin kişi geliyor.bu çok saçma cumhuriyet kadar samsusporda önemli.
taraftarı samsunspora sahip çıkıyor zaten artık yazmaktan bıktım samsunspor çok hasas bir konu cumhuriyete sahip çıkmak ayrı bir konu ikisini karşılaştırmayın,,

veis

cem eminmisin sahip çıkma konusunda bu siteye yazanlar haricinde ben pek samsunu takan var sanmıyorumda ben yanılıyor olabilirimde.senin ayrı konular dedigin zaten samsunspor sayfasında unutma.

kayacan

Alıntı yapılan: "veis"o cumhuriyet mitingine sahip çıkanlar bide samsun elden gidiyor diye samsun spora da sahip çıksalar binlerce kişi o yürüyüşe katılırken samsunun maçlarına 3 veya 5 bin kişi geliyor.bu çok saçma cumhuriyet kadar samsusporda önemli.

Bu kelimeyi bir anlık basiretsizliğe bağlıyorum cumhuriyeti samsunspor yada başka futbol takımlarıyla bir tutmak çok büyük bir gaflettir. O zaman amerika türkiyeyi işgal etse işgale karşı mücadele başlatılsa mücadele kadar Samsunsporda önemli mi diyeceğiz?

55samsunlu55

cumhuriyet elden gidiyor bahanesiyle sol partilerin taban oluşturma çalışmalarıdır bunlar. cumhuriyeti kim nereye götürüyor arkadaşlar? bu kadar aciz bir ülke miyiz, neden bu kadar kısıtlı düşüncelere dalıyoruz? el alem parmak kadar şeyin içine 10-20 gb veri sıkıştırıyor, biz beynimize bazı şeylerin dışında bir şeyler sokamıyoruz. bırakın bu işleri.

bluegreen55

Alıntı yapılan: "55samsunlu55"cumhuriyet elden gidiyor bahanesiyle sol partilerin taban oluşturma çalışmalarıdır bunlar. cumhuriyeti kim nereye götürüyor arkadaşlar? bu kadar aciz bir ülke miyiz, neden bu kadar kısıtlı düşüncelere dalıyoruz? el alem parmak kadar şeyin içine 10-20 gb veri sıkıştırıyor, biz beynimize bazı şeylerin dışında bir şeyler sokamıyoruz. bırakın bu işleri.

işte sen böyle düşündükçe bu devran böyle devam eder.

Birileri olanı satar borç alır ülkemin topraklarını satar günü idare eder.

sende o 20 gb lık şeyi şehit kanı karşılığında satın alırsın çünkü politikan siyasetin borç almak ve satmak üzerine kurulmuştur.

birazcık düşün, varolan yerli kurumların hepsini yabancılara sattılar bu bile senin bu düşünceleri söylerken haklılığını bu mitinglerin arkasında durarak göstermeni gerektirir.

Sol meselesi değil bu,

sol desteğini vermişrtir

ordaki insanlar Atatürkçü Cumhuriyetçi ve Milliyetçi insanlardır.Solun birleşme çabası olduğu karalaması yapılmasaydı,yada sağ partilerde mitinglerde yer alsaydı katılım daha fazla olacağı gibi bu tartışmalarda çıkmazdı.

Bu sadece Akp karşıtı Atatürkçü Cumhuriyetçi ve Milliyetçi bir harekettir.

55samsunlu55

Alıntı yapılan: "bluegreen55"
sende o 20 gb lık şeyi şehit kanı karşılığında satın alırsın çünkü politikan siyasetin borç almak ve satmak üzerine kurulmuştur

şu benzetmen senin seviyeni belli etmiş. söyleyecek bir söz bulamıyorum, çok çirkin. ayrıca ilk mesajımda yazdıklarımı sen şimdi pekiştirmiş oldun. bir partiyi icraatlarından dolayı eleştirmek başka, cumhuriyet elden gidiyor diye felaket tellallığı yaparak darbecileri gaza getirmek başka. ortada olmayan bir tehlikeyi doğurup büyüttü deniz baykal. zaten bu ülkeye verdikleri zarardan başka birşey değil. siz bu kafayla devam edin. 28 şubatçılar da şimdikiler gibi yaptılar ve ülkeyi tarumar edip gittiler. benim ülkemin insanını nasıl böyle kandırıyorlar? yazık diyorum, başka bir şey demiyorum. (bu arada ben akp li falan değilim, sadece duyarlı bir vatandaşım)

south_london

öncelikle söyleyeyim benim chpyle fln ilişkim yok samsun ve türkiye milliyetçisiyim.burda herkesin görüşüne saygı duyarım ancak şehit kanıyla sulanmış topraklarımızı yabancı insanlara satan ülkemizi parsel parsel yabancılara satan,Atatürk'ün en önemli ilkelerinden birini zamanında redettiğini söyleyen kişileri protesto eden insanlara yanlış olduklarını söylemeyin.oraya giden insanların çoğu siyasi bir amaçla gitmedi.gidenlerin arasından ülkücü arkadaşlarımızda vardı solcu arkadaşlarımızda vardı.belki sizin savunduğunuz şeyleri savunmadılar ama onlara saygı duymak zorundasınız.

hasselbaink

sadece gidene değil gitmeyene de saygı duymak lazım.
ama benim canımı esas sıkan şey şu haber oldu. hem de bizim yerel gazetemizde yazmışlar bunu.

AlıntıAlanda ........, Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'nın açtığı "Hepimiz kelleyiz-Çarşı"....

http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=3415

daha önce de hepimiz ermeniyiz pankartı da açan bu şov meraklısı adilerin ne işi var orada? marifetmiş gibi bizim yerel gazetemiz niye yazar bunu?

55samsunlu55

Alıntı yapılan: "55teXas55"öncelikle söyleyeyim benim chpyle fln ilişkim yok samsun ve türkiye milliyetçisiyim.burda herkesin görüşüne saygı duyarım ancak şehit kanıyla sulanmış topraklarımızı yabancı insanlara satan ülkemizi parsel parsel yabancılara satan,Atatürk'ün en önemli ilkelerinden birini zamanında redettiğini söyleyen kişileri protesto eden insanlara yanlış olduklarını söylemeyin.oraya giden insanların çoğu siyasi bir amaçla gitmedi.gidenlerin arasından ülkücü arkadaşlarımızda vardı solcu arkadaşlarımızda vardı.belki sizin savunduğunuz şeyleri savunmadılar ama onlara saygı duymak zorundasınız.

ilk iki mitingden (ankara-istanbul) sonraki mitinglerin resmen chp-dsp ittifakının gövde gösterisi olduğunun farkında değilseniz size söyleyecek lafım yok. demek ki gözlerimiz yanlış görmüş, kulaklarımız yanlış duymuş. onların arasındaki ülkücü vatandaşlar da beni ilgilendirmez, istisnalar da kaideyi bozmaz.bu topluluğa saygı duymak zorunda değilim. ben bu bayrağa, bu vatana kurban olurum, seve seve canımı veririm. ama bu ülke ve bu bayrağın sahipleri sadece orada toplanan sol görüşlü insanlar değiller. 23 temmuz sabahı bakalım ne olacak, hadi hayırlısı.