Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 31 Aralık 2009, 10:56:01
.Pansuman ile geçiştirmek yerine hastayı ameliyata aldı,ayağa da kaldırır inşallah.

AYNEN....

Cagdas Ünver

31 Aralık 2009, 22:00:15 #61 Son düzenlenme: 31 Aralık 2009, 22:00:47 Cagdas Ünver
Yaptigimiz en iyi Transfer.Helal Hüseyin Hocaya !
Allah nazardan saklasin.

jean

hocanin kalmasi lazim uzun sure iki yldan beri taninmamis adam alip kendimizi sikintiya sokuyoz seneyede kalmali

estalpi

Arkadaşlar Hocayla ilgili yorumları okudumda gerçekten şaşırdım... yani anlatılanlarla yaşananlar çok zıt.... Burası Samsun bu adamın bir atılıma ihtiyacı var... Eğer yazılanlar gerçekten doğruysa avantacı falan deniliyor bu adam bunlara sünger çekmek istiyor demekki.... Samsunla yeniden doğmak isim yapmak istiyor biz çok büyük camiayız ama biz bunun farkında değiliz.... yönetimin en önemli kararı kim ne derse desin aynen katılıyorum ve altınada imzamı atıyorum bu takıma Samsunlu Hoca gelmesin... Duygusal takımla ve yönetimle çok fazla içli dışlı kişiler asla sağlamkarar alıp uygulayamazlar... Hep gördük bir kere çok duygusallık var bize profösyönellik lazım.Hoca samsun dışından olmalıydı ben bu yönetimin aldığı en öenmli karar olarak değerlendiriyorum. Samsun dışından hoca burayı bilmez topçuyu bilmez yöneticiyi bilmez bakın işte sefa kovuldu gitti Samsunlu biri bunu yaparmıydı bence yapamzdı yapamadılarda En önemli sorun Disiplindi şuan oda var... Başarılar hocam ben sana güveniyorum.

Nuri Asan

Şampiyon Yap Bizi Cehennemde Yak Bizi...

eakgül55

celebi

kalptenþimþek

Nuri Asan

Alıntı yapılan: celebi - 01 Ocak 2010, 22:28:36
hemende gaza gelirmişiz

orduda olmadığın için bilemiyorsun atmosferi :D
neyse daha fazla o atmosferi anlatıp canını sıkmayım  :D

KotuCocuk55

Ne orduymuş arkadaş,yeter valla bi taraflarımız şişti.
Giden var gidemeyen var  ;D

Bu arada şu başlığın 1. ve 5. sayfası arasında yapılan yorumlar nasıl değişikliğe uğruyor..
En baştan açın okuyun,ben çok güldüm valla.. ;D

Hani ben yorum yazmamış ama yazan birçok kişiyle aynı görüşlere sahipken şimdide son sayfalarda yazılanlarla aynı görüşe sahibim..
Hocaya galiba biraz erken sallamaya başlamışız..

Buda biz forum yazarlarına ders olsun bence..!

lucarelli

hocaya karşı benim de ciddi ön yargılarım vardı, günü kurtarmaya geldi diye düşünüyordum ama ne mutluki yanılmışım. İnşallah daha da iyi olacak...

Sioux

hocanın takım üstünde bir otoritesi olduğunu bende hissettim. turhanla ercümentle aynı ayar değil bu adam.

**KaR6**

transfer dönemini de çok iyi geçirdi, bir özür borcum vardı kendisine, dileyeyim tam olsun..

hadi be hoca, uzun zamandır ilk defa bir hocaya güvendik, utandırma..

FaTiH_HaN

uzun zamandır bu kadar özverili çalışan bi hoca gelmemişti. Adam gerçekten çalışıyor çabalıyor. Allah  emeklerini zayi etmez inşallah. bu şekilde çaba harcandıktan sonra yenmişiz yenilmişiz fazla önemli değil. yenilsek bile hoca elinden geleni yaptı diyebiliyoruz.
Allah utandırmasın inşallah.

Nuri Asan

İlk sayfada bende çok ağır eleştirmişim.Bunun tek sebebi basiretsiz yönetim yüzündendir