TFF 1. LİG 2020/2021 3. HAFTA | Royal Hastanesi Bandırmaspor 2-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 23 Eylül 2020, 10:16:20

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Alıntı yapılan: evolution55 - 24 Eylül 2020, 21:18:49Kimse kusura bakmasın da kulüp resmi açıklama yapmamışken bir yerel gazetecinin isim vererek açıklama yapmasına anlam veremiyorum. Seni adam yerine koymuşlar, antremana almışlar, hoca açıklama yapmış isim vermemiş, sen neden böyle bir şey yapma gereği duyuyorsun!! Her takımda oluyor bu dönemde, hiç bir takım oyuncusunun isminin verildiğini görmedim.
Amacın ne yani! Ondan sonra başkan gider yapınca da zorunuza gidiyor, e hak ediyorsunuz ama, seni almasalar antremanlara çıkıp zırlarsın ama

şu beşiktaşlı gazeteci bozuntusundan bahsediyoruz galiba. bu adam tam bir pravakatör, bildiğiniz mikser. Ortalığı karıştırıcı. Yüksel Bey, bunu defalarca itin götüne soktu hala köpek gibi yavşıyor. Ya Yüksel Bey o lafların 10 da 1'ini bana dese utancımdan insan içine çıkmam, ama nerede bunda o utanma.

Maça gelince 3 oyuncumuzdan eksik çıkacağız. Buna rağmen bandırmayı ezeriz.Erken gol bulursak haşatını çıkartırız, çıkartmalıyız. BU saatten sonra kimseye acımak yok, biz düşerken bize kimse acımadı. Vur geç SAMSUNSPOR

KocumVolkan

Plumain ve Saviçeviç artık bu hafta iyi bir maç çıkarmalılar... Burak olmadan oynamak zor olacak. İnşallah yerine oynayacak oyuncu eksikliğini hissettirmez.

Bandırma bence bize karşı defans yapacak, Ümraniye maçı gibi defans kilidini açmaya çalışacağız. 1-0 olsun bizim olsun.

evolution55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 24 Eylül 2020, 22:05:24şu beşiktaşlı gazeteci bozuntusundan bahsediyoruz galiba. bu adam tam bir pravakatör, bildiğiniz mikser. Ortalığı karıştırıcı. Yüksel Bey, bunu defalarca itin götüne soktu hala köpek gibi yavşıyor. Ya Yüksel Bey o lafların 10 da 1'ini bana dese utancımdan insan içine çıkmam, ama nerede bunda o utanma.

Maça gelince 3 oyuncumuzdan eksik çıkacağız. Buna rağmen bandırmayı ezeriz.Erken gol bulursak haşatını çıkartırız, çıkartmalıyız. BU saatten sonra kimseye acımak yok, biz düşerken bize kimse acımadı. Vur geç SAMSUNSPOR

selçuk kaya denilen kişi. aynı şeyi giresun maçında da yaptı. kulüp demiş ki, maçı taktik maçı yapacağız bu yüzden youtube üzerinden yayınlamayacağız. bu adam maç sonu hemen kendi kanalından kendi özetini yayınladı. böyle olunca da kulüp kendi özetini yayınlamadı. bu da kendince yayında trip atıyor.   

evolution55

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 24 Eylül 2020, 23:20:33Plumain ve Saviçeviç artık bu hafta iyi bir maç çıkarmalılar... Burak olmadan oynamak zor olacak. İnşallah yerine oynayacak oyuncu eksikliğini hissettirmez.

Bandırma bence bize karşı defans yapacak, Ümraniye maçı gibi defans kilidini açmaya çalışacağız. 1-0 olsun bizim olsun.

ekimde milli maçlar var değil mi, saviçeviç yine gider milli takıma :) o zamana kadar uyumu aşmış olsa, bu milli maç araları da süreci uzatıyor.

_SoN_

Hocanın bu 11 ile başlayacağını düşünüyorum, orta sahada muhsin'in yerine oğuz'u değerlendirebilir, ama bence Muhsin ile başlaması lazım, daha dirençli daha sert bir orta saha oyuncusu muhsin, sol ileride guido ile başlamaması süpriz olur, bu süpriz olursa orada ilk ahmethanı tercih eder ikinci olarak enes'i, Enes'e direk ilk 11 de forma vereceğini şu aşamada beklemiyorum, dediğim gibi bahsettiğim değişiklikler benim için süpriz olur, hoca dediği ilk 11 ile başlar.

İlerleyen dakikalarda oyunun durumuna göre, Ahmethan, Kubilay, Enes skora katkı sağlar, ama başlangıç oyununa Ertuğrul hoca bildim bileli hep sağlam çıkar, Hocanın önceliği her zaman sağlam başlamak gol yememektir, bu yüzden takımda ilk yarılar pek skor beklememek lazım.

Konuyu açtığım mesajdada belirttiğim gibi bence zor maçlardan birine çıkıyoruz, galip gelmemiz çok iyi bir sonuç olur, ama sağlam durup yenilmemekte önemli.

brigand

Yarın maça Ümraniye maçı gibi dominant olma isteğiyle başlamayacağımızı düşünüyorum. Rakibi 2.bölgede karşılayan bir yapıyla, oyunun ilk bölümünde temkinli olacağız gibi geliyor. Hoca iki maçtır kanat için ilk hamle tercihini Guido'dan yana kullanıyor, bu maç içinde Burak'ın eksikliğinde şans tanıyabilir. Bandırma'da Lacine Traore form tutmadan iş Del Valle ve Pote'ye kalmış görünüyor. Pote eski gücünde değil beklenen katkıyı veremeyebilir anca Del Valle en tehlikeli oyuncuları bizim için. Ortasahada bize üstünlük kuracak güce sahip değiller bence. Kadro kalitesi ve oyun olarak önde olduğumuz bir gerçek. Sakin ve bir nebze temkinli oyunla istediğimiz galibiyeti alacağımızı umuyorum.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: evolution55 - 25 Eylül 2020, 11:29:43selçuk kaya denilen kişi. aynı şeyi giresun maçında da yaptı. kulüp demiş ki, maçı taktik maçı yapacağız bu yüzden youtube üzerinden yayınlamayacağız. bu adam maç sonu hemen kendi kanalından kendi özetini yayınladı. böyle olunca da kulüp kendi özetini yayınlamadı. bu da kendince yayında trip atıyor.   

Klüp kapısı içinden girmemesi gerek tek kişi, eleştiri olunca da beni beğenmiyorsan takip etme diyor. La utanmaz senin çok meraklın yok, ortalığı karıştırıyorsun işte. Yüksel Bey gerçekten iyi niyetli adam.Ben olsam çoktan stadın ve tesislerin her yerine resmini yapıştırmıştım, bu lavuk içeri giremez diye. İyi ki cumhhurbaşkanlığı bir basın kartı vermiş buna, hayattaki tek başarısı onunla övünmek.

binikalamadım

galibiyet liderliği liderlik havaya girmemizi sağlayacak...önemli bir maç.

kutsalforma

Bu günün sonuçları ile birlikte son derece önem kazanan bir maç. Mutlaka kazanmamız gerekiyor. 1-0 olsun, bizim olsun. Ligin başından itibaren Liderliğe oturabilmek bizim adımıza önemli bir avantaj olacaktır. O yüzden kesinlikle almamız gerekiyor. Hava yakalarsak, gerisi gelir.

kavak_55

İleriki dönemlerde daha iyi olacağımız belli ama hava yakalama vede avantaj sağlamak için almamız gereken bir maç inşallah alırız.

Ekrem

0-2 Tomane ve plumain atacak. İyi veya kötü 3 puan alıp yolumuza devam edelim

beşnumara

Rakipte üzerine gelip de gol bulabilecek tek kişi var o da delvalle. Ondan da gol yemeyelim bizahmet.
Biz her zamanki gibi geride sağlam duralım, orta üçlü bol pas ile topu bizde tutalım. Burak çalık'ı arayacağız ama ahmethan aratmaz inşallah.
Erkan taşkıran'ın ceza alanı içine etkili ortaları oluyor dikkat etmek lazım.
Dikkatli olursak çok rahat 3 puan ile döneriz ama yenemiyorsak da kesinlikle yenilmeden 1 puanla dönmemiz gerekiyor.

GurbetciFanatik

Yani ilk yarim saate bakilirsa gole rakip daha yakin 😡😡😡.
Kaliteye sahaya yansıtamiyoruz malesef daha.

5trawberry

Ortasahaya beyin diye koyulan adam Gökhan Alsan olunca takım bu kadar oluyor.

isyan

Oyun kurucu olmayinca, yaraticilik konusunda vasatiz.
Bu arada Boli cikti  :-X