Samsun.net Haber ve Yaşam Portalı

Başlatan SAMSUN.NET, 19 Aralık 2008, 19:29:49

« önceki - sonraki »

SAMSUN.NET

19 Aralık 2008, 19:29:49 Son düzenlenme: 19 Aralık 2008, 19:32:48 SAMSUN.NET
Sevgili Samsunlular Sevgili samsunspor.biz üyeleri

Samsun.net Haber ve Yaşam portalımızı 2 ay önce hizmete açtık.

Sitemiz ile ilgili gelen tepkiler bizleri çok mutlu etti. Sitemiz 5 aylık bir çalışmanın sonucunda bu hale gelmiştir.

Haber,Video Galeri, Foto Galeri, Spor, Sinema aktif olarak Sitemizde kullanılmaktadır. Aslında yapmak istediğimiz çok daha güzel şeyler var fakat hepsini bir arada getirmenin zor olacağını düşündüğümüzden ve kaliteli hizmeti hepsine birden aktaramayacağımızı düşündüğümüzden ilk olarak 6 kategoride ağırlıklı olarak yayına hayatımıza başladık.

Samsunspor haberlerine en fazla ağırlık veren site şu anda biziz. Bunu günlük giren spor haberlerimizden anlayabilirsiniz. Elimizden geldiği kadar imkanlar doğrultusunda size Resim ve Video haber olarak da hizmet vermeye çalışıyoruz.

İlerde çok güzel bir projemiz varki bunu sizlerler paylaşmak istiyorum şehirimizin tek başına isim hakkı (Samsun.net) olarak tüm Samsunlulara adsoyad@samsun.net şeklinde e-mail hesabı vermek. Bu projeyle kullanılan e-mail adreslerinin Samsun'un tanıtımına da yardımcı olacağını düşünüyoruz.

Samsunumuzun adına özel olarak sunulan e-posta servisi ile dileyen herkes, @Samsun.net uzantılı e-posta adresine ücretsiz sahip olabilecek.

Eksikliklerimizi kullanıcıların verdiği tepkiler doğrultusunda düzeltmeye çalışıyoruz. Biz yolun başındayız
hatalarımız illaki olabilir ama en profesyonelini en güzelini Samsunlu hemşerilerimize sunmaya çalışıyoruz.

Sitemizde Samsunspor taraftarına da yer vermek istiyoruz.

Taraftar yazıyor başlığı altında Samsunspor'la ilgili yazacak arkadaşlarımızı aramıza bekliyoruz. Hep birlikde sorunlarımızıda sevincimizide paylaşalım.

Bu konu ile ilgili düşüncelerinize açığız sitemiz Samsunspor taraftarına her zaman açıktır.Fikirlerimizi belirtelim hep birlikde bir köşe yaratalım sesinizi duyuralım.

Bu konuyu açmamızda reklam veya kullanıcı çekmek gibi bir düşüncemiz yoktur bunu tüm samimiyetimizle belirtiriz.

WWW.SAMSUN.NET
Samsun Haber ve Yaşam Portalı.

yönetici

Öncelikle site yönetimi olarak hayırlı olsun demek isteriz.

Elbetteki bu bir reklam değil, Samsun'daki bu gibi gelişmeleri burada paylaşıyoruz zaten.

Sadece siz değil haberexen.com gibi başka web gazeteleri aracılığıyla bilgiye anında ulaşmaktan dolayı memnunuz. Teknik konularda arkadaşlar ne düşünür bilemem ama hepimizin ortak düşündüğü tek şey var;

SAMSUNSPOR ve SAMSUN'UN SPORUNDAN başka şehir ya da takım haberi görmek istemiyoruz.

Açık ve net!

( Sizin sitenizde görmedik henüz, inşallah bundan sonra da görmeyiz!)

Samsun ve Samsunspor sevgisi olan, bunun için çabalayan herkese selam olsun...

SAMSUN.NET

Sevgili Yönetici Arkadaşım

Bu tepkinizi anlıyorum ve saygı duyuyorum.

A sitesi B sitesi herkez kendi işini yapar diğer siteleri bilemem ama Samsun.Net Samsun'un Haber ve yaşam portalıdır.Sizinde dediğiniz gibi bizim için önemli olan Samsunspor ve Samsun'un SPOR haberleridir.

Diğer Takımların haberlerinin bize bir faydası olmayacağı gibi kullanıcılarımıza da bir faydası olmayacağını düşünüyoruz.Zaten ulusal sitelerde diğer takımların haberlerini takip etmek isteyen edebilir.

Biz bu işe başlamadan önce isim hakkı üzerinde durmuştuk isim hakkı elbette ki  Samsun'u anlatmalıydı. 15 YTL ye mal olan isim tescil işlemini biz çok yüksek mevlalar ödeyerek www.samsun.net adresini almaya karar verdik. Biz bu işi yapacaksak Samsun'a bu ismide kazandıralım istetik. Umarım ileride çok daha güzel siteleri Samsunlu hemşerilerimize kazandırırız.

Herkese selamlar Arkadaşlar.

WWW.SAMSUN.NET
Samsun Haber ve Yaşam Portalı.

Sadece Samsunspor

@samsun.net uzantılı e-mail adresi çok iyi olur ben alıcam inşallah, siteniz güzel ama biraz daha güncel olsa çok daha iyi olur, başarı dileklerimizle...

red_white

bende takip ediyorum siteyi dahada iyi olucağını düşünüyorum sitemizede hşgln diorum herzaman beklediğimizide belirtmek isteriz

gozgoz yýlmaz

Bir de siteye girip sadece kendi başlıklarına yazan, Samsunspor'a ilgisiz kalan üyeler oluyor, siz onlardan olmayın emi!!!

beşnumara

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 20 Aralık 2008, 02:07:30
Bir de siteye girip sadece kendi başlıklarına yazan, Samsunspor'a ilgisiz kalan üyeler oluyor, siz onlardan olmayın emi!!!

çok haklısın ama değişen bir şeyin olmayacağını düşünüyorum.

Tufan

siteyi bir süredir takip ediyorum samsunumuzun adını en güzel şekilde temsil etmeye çalıştıklarına inanıyorum inşallah daha aktif ve kapsamlı bir içeriğe sahip olurlar...

kuzey55

bizde kim samsunsporun haberlerini veriyorsa ordan takip ederiz.samsunsporun yanında olanların bizler de yanında oluruz.samsun.net ismini yakışır bir şekilde sadece samsunspor haberleri veriyor.teşekkür ediyoruz...daha içerikli ve canlı bir portal olması dileğiyle...

seckin55

Samsunumuza yakışır bir site olmuş..Allah utandırmasın kardeşim..bence Karadenizin enguzel haber portalı..

SAMSUN.NET

Alıntı yapılan: 35ama55 - 10 Ocak 2009, 20:46:50
Hazır , samsun.net nickli üyemiz sitedeyken birkaç şikayette bulunalım .. Samsunda amatör olsun ya da kuluplerımız ıle ilgili olsun , haberler iyi takip edilmiyor mu ? Yani biz bile daha çok güncelliyoruz kendımızı , samsundakı spor haberlerı olarak ..

bir de şu adsoyad@samsun.net projesi ne oldu ?

Samsun.net uzantılı e-mail projesini en yakın zamanda hayata geçirmek istiyoruz.Yazımızda belirttiğimiz gibi bu e-mail hesaplarını ücretsiz olarak Samsunlu hemşerilerimizin hizmetine açacağız.

Bu konuda çok talep olduğunun farkındayız bu hizmeti sağlamak için çalışıyoruz.Bizde isterizki
herkez samsun.net uzantılı e-mail hesabı kullansın yaşadığımız şehrin ismini kullansın.En yakın zamanda inşallah bitiririz ve hizmetinize sunarız.

Samsunspor haberlerini en çok takip eden siteler arasında olduğumuzu söyleyebiliriz.Sadece skor değil takımla ilgili bilgileri anında kullanıcılarımıza sunmaya çalışıyoruz. Bu konuda beklentiler daha çok haber olabilir fakat bizde diğer sitelerde bu hizmeti imkanlar doğrultusunda kullanıcılarımıza sunmaya çalışıyoruz.

Herkeze Selamlar..
İlginiz için Teşekkür ederiz.

beşnumara

halk gazetesiyle yakınlığınız nedir? halk gazetesinde hangi haber varsa aynı haberler sizde de oluyo.dikkatimi çekti merak ettim sadece ::)

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 21 Şubat 2009, 14:30:46
Samsun.net'e son zamanlarda sitemizi yakından takip ettiği , şikayetlerimizi dile getirdiği ve en güncel haberleri kısa zamanda önümüze sunduğu için teşekkür ederim ...

Basın ile ilgili maillerimize tek cevap veren , yerel basın kuruluşu samsun.net şu an için ...