Bu adam köşe yazarı!! Aydın Yüzbaşı

Başlatan Kaptan, 17 Temmuz 2009, 13:32:11

« önceki - sonraki »

Kaptan

17 Temmuz 2009, 13:32:11 Son düzenlenme: 17 Temmuz 2009, 13:33:45 Kaptan
bugünki habergaztesini okuyanlar farketmillerdir.Gazte kocaman başlıkla manşet amış can Mersine gitti diye, aydın yüzbaşı hem kadronun iyi oldugunu gecen seneden pek farkı olmadıgını üstelik Canla tekrar anlaşma olabileceğini söylemiş.

Şimdi bu köşe yazarı işte, ne kadar Samsunspor la ilgilendiğide belli.oyuncunun nerde oldgunu bilmiyosun.Ama şöle bişi var sorsan asma,kesme,doğma,büyüme, yani garanti hemde dominat samsunsporludur.

ulan hepinize inat yine samsunspor,

YaşarDoğu

Bugünki gazetedeki saçmalığı bende farkettim.Bu kadarda olmaz, aydın Yüzbaşı nın samsunporlu olduğuyla ilgiliş geçenki bir yazısından şüphelenmiştim.giitikçe doğru noktaya yaklaşıyorum şüphelerimde.Ben sanmıyorum bu kişiler kombine alma fikrine sahip olsunlar ,kimlikle girerler içeri atmasyon haberleri asarlar ,keserler tabi yersen hesabı...

Asıl konu haberi gazeteye yayınlayanlar acaba bu adamın yazısına müdahale edip , 'napıyosun Can gitti yazını değiştir ' dememişler mi?

Aydın değil Karanlıksın

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Birilerine kızıp Önüne gelen gazete çıkarırsa?ve de önüne geleni yazar diye millete yutturursa?ve de halk da seçici davranmayıp bu gazeteleri satın alarak bunlara prim verirse çok görmem ben böyle saçmalıkları?bu işin de saygınlığını ve ağırlığını bilmeden bokunu çıkardılar böyle insanlar?

YaşarDoğu

Oyuncu kadromuz üzerine

Alıntı2009/2010 sezonu öncesi Samsunspor'un mevcut oyuncu kadrosunu ele aldığımızda özellikle geçtiğimiz sezon sahaya çıkmış olduğu ideal kadrosundan savunmasında kaptan Kenan YELEK ile Turgay GÖLBAŞI'nın  haricinde başta kalecisi Hasan SÖNMEZ olmak üzere sol bek Can ULUN, sağ bek Veysel AKSU ve stoper Gökhan KOLOMAÇ isimlerinden yoksun olduğunu görüyoruz.
             Bu isimlerden kaleci Hasan SÖNMEZ ve Can ULUN ile ilerleyen günlerde anlaşma sağlanabilir. Doğrusu benim şahsi görüşüm bu iki ismin haricindeki diğer iki isim Samsunspor adına pek kayıp sayılmaz.
             Diğer bölgeler olan orta saha ile forvet hattında sıkıntı yok, kadrodan kaybedilmiş isim de yok. Forvet hattımıza baktığımızda Burhan COŞKUN,Turgut Doğan ŞAHİN, Sercan TEMİZYÜREK,Oktay DELİBALTA ve Volkan ÇEKİÇ gibi isimlerinin orta sahamızda ise Sefa AKSOY, Ömür EJDER ile birlikte Murat YILDIRIM'ın mevcut kadromuzda olduklarını görüyoruz.
             Yine bu isimlere ilave olarak geçtiğimiz sezon bu takımda zaman zaman forma giyme şansı bulmuş olan Hakan KOÇASLAN, Hakan AKMAN, Tanju ÇON, İsmail HACIHAFIZOĞLU, Serkan EYÜPOĞLU, Atalay DEMİRBAĞ gibi genç isimlerimizi de ilave edebiliriz. 
              Futbolcu şikayetlerinden dolayı transfer tahtası kapalı olan Samsunspor Takımı açısından giderilmesi gereken en önemli nokta sanırım kaleci sorunu. Bu sorun da bu takımda kalıp bu takımın formasını giymek isteyen kalecimiz Hasan SÖNMEZ ile anlaşılarak çözülebilir. Diğer bölgelerdeki eksiklik eldeki mevcut genç oyuncularımız tarafından kapatılır gibi görünüyor. 
              Kalemizdeki sorunun Hasan SÖNMEZ ile yeniden halledilip çözülmesi durumunda mevcut ideal kadrosunu korumasını bilen Samsunspor Takımı'nın yeni hocası ile de uyum sağlayıp anlaşabilmesi ve maddi anlamda sorunlar yaşanmaması durumunda bu ligde başarılı olup en azından ligi düşme bölgesi dışında ligden düşme tehlikesi yaşamadan tamamlayabileceğini düşünüyorum

17,07,2009

Bu adam yazı yazıyor işte!!

King Of The North

Sırf yazmak için yazmış herhalde. >:(
Bilgisizlik yanlış bilgilendirilmekten her zaman daha iyidir.

mehmet yılmaz

Samsunsporluluğunu falan geçtim de bence yerel medyanın en kötü yazarı; yazmak fillinin yüzü kızarıyordur herhalde.