''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

merkez

Samsun'un en büyük markası Samsunspor çaresizliğe terkedilmiş bir hasta gibi can çekişiyor.

Bu şehrin ekabir diye adlandırılan,her fırsatta samsunluluk naraları atan fakat iş Samsunluluğun gereğini yerine getirmeye geldiği zaman ihtiraslarını ve kişisel sorunlarını buşehrin önceliklerinin ötesinde gören bu zevatların sanıldığının aksine Samsuna yaptıklarını iddia ettikleri kazanımların Samsunun içinde bulunduğu duruma baktığımızda hiçte anlatılanlar yada dikte edilenler gibi olmadığı rahatca görülmektedir.

Zira hep söylediğimiz bu şehrin en büyük özsermayesi Samsunsporu ölüme terketmek ,bu durumdan rahatsızlık duymamak sorumluluk almamak bunun en büyük örneği değildir de nedir ?

Bir şehre görsel güzellikler kazandırabilirsiniz; park,sahil düzenlemesi,teleferik,sosyal alanlar oluşturabilirsiniz ama Samsunsporu yok ettikten sonra Samsunu,Samsunsporu çocuğu kadar,ailesi kadar çok seven biri için hiç bir anlam ifade etmez bunlar.

Bir Kayseri belediye başkanı,Bursa,Antalya,Antep Belediye başkanları şehrin kanaat önderleri olarak hareket etmekte,her türlü girişimin başlangıcından sonuna kadar bulundukları mevkinin imkanlarını seferber etmektedirler.Olması gereken de budur

Neden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı bu sorumluluktan kaçıyor? Neden şehrin diğer ileri gelenleri ile bir araya gelip bu hastanın tedavisi için çözüm aramıyor?

Neden ?

Samsunsporu yadsıyan,görmezden gelen ,ona nefret ve kin dolu hislerle yaklaşan her kim olursa olsun
bunun cezasını çeker.

Demokrasinin işlediği sistemlerde bu ceza onu tekrar aynı göreve seçmemektir.

Bu site siyaset yaptığımız,siyasi düşüncelerimizi birbirimize empoze etmeye çalıştığımız bir alan değil fakat ''samsunluluk,samsunculuk,samsunsporluluk siyaset üstüdür''

Samsunsporu yok sayan Samsunu da yok sayar,dolayısı ile bu şehre ve bu şehrin takımına sevdalanmış bizlerin sorumluluğumuzu bilmemiz yeri ve vakti zamanı gelince gereğini yerine getirmemiz gerekmektedir.

Benim adım hıdır,sade bir vatandaş olarak elimden gelen budur...

south_london

istedikleri kadar yok etmeye calissinlar samsun deyince akla herzaman samsunspor gelecek samsun belediyesi degil!

veis

samsunspora halk sahip çıkmadıkdan sonra belediye başkanı veya galip öztürk veya ismail uyanık niye sahip çıksınki bana hiç mantıklı gelmiyor ve destek vermesinide beklemiyorum.

hasselbaink

14 Haziran 2008, 18:42:31 #3 Son düzenlenme: 14 Haziran 2008, 22:05:29 samsuni
Alıntı yapılan: veis - 14 Haziran 2008, 18:36:58
samsunspora halk sahip çıkmadıkdan sonra belediye başkanı veya galip öztürk veya ismail uyanık niye sahip çıksınki bana hiç mantıklı gelmiyor ve destek vermesinide beklemiyorum.

Bir kere Galip Öztürk ve İsmail Uyanık ile Y.Ziya Yılmaz'ı aynı kefeye koyman çok alakasız. İkisi iş adamı, elbetteki böyle bir mecburiyetleri yok ama Yılmaz Samsun Bş. Bld. Başkanı ve hem kanuni (belediyeler kanununa göre ) hem de sosyal sorumluluğu bu. Ayrıca Samsun halkı sahip çıkmadıktan sonra diyorsun, Samsun halkı yerel yöneticilerini Samsunspor'u ihmal etmesinler diye seçiyorlar, yani nasılsa halk sahip çıkmıyor, ben de ilgilenmeyeyim gibi bir mazeret olamaz. ha bundan sonra bize düşen Samsunspor'un yanında yer alanların yanında yer almaktır.

Y.Ziya Yılmaz'ın sadece Samsunspor'a bakışı sakat değil, spora bakışı da sakat. Yeşil alanları istemiyorum ben, benim istediğim tek yeşil alan üzerinde Süper Ligin Samsunspor'unun oynadığı 19 Mayıs'ın yeşil zemini.

mehmet yılmaz

Şehrin değişik yerlerine yapılan güzel çalışmaları göstermek amacıyla "eskiden böyleydi" yazılı bilbordlar konulmuş.

İyi de eskiden Samsunspor'umuz da Süper Ligde idi; ne olacak şimdi?

Nuri Asan

Yusuf Ziya Yılmaz
Sözünde Durmaz
Bu Büyük Taraftar
Sana oy kullanmaz
Sana Oy kullnmaz

Kullananda eskişehirli olsun

ozkan17

Alıntı yapılan: coleccionista1965 - 14 Haziran 2008, 21:59:22
Yusuf Ziya Yılmaz
Sözünde Durmaz
Bu Büyük Taraftar
Sana oy kullanmaz
Sana Oy kullnmaz

Kullananda eskişehirli olsun
abi sen merak etme..koyunuz bılıyorsund egılmı koyun..güdülmeye hazırız...her he hee denılene yaparsak bu karaktersızlerın elınden kurtulmamız ımkansız...bu adam daha senelerce basımızda olacak..bu gudulmeye hazır halk oldukdan sonra..

Ayrıca samsuni abimizin deıdıg gıbı eskıden samsunsporumuz super lıgdeydı..Sımdi ıse nerlerde..

Aslında bı orgınazısyonla her yere yazı ascan o eskıden byleydı seylerının altına..eskıden samsunsporumuz superlıgydedı yusuf bey..!! dıyerek..spray team!!!!

veis

Alıntı yapılan: hasselbaink - 14 Haziran 2008, 18:42:31
Bir kere Galip Öztürk ve İsmail Uyanık ile Y.Ziya Yılmaz'ı aynı kefeye koyman çok alakasız. İkisi iş adamı, elbetteki böyle bir mecburiyetleri yok ama Yılmaz Samsun Bş. Bld. Başkanı ve hem kanuni (belediyeler kanununa göre ) hem de sosyal sorumluluğu bu. Ayrıca Samsun halkı sahip çıkmadıktan sonra diyorsun, Samsun halkı yerel yöneticilerini Samsunspor'u ihmal etmesinler diye seçiyorlar, yani nasılsa halk sahip çıkmıyor, ben de ilgilenmeyeyim gibi bir mazeret olamaz. ha bundan sonra bize düşen Samsunspor'un yanında yer alanların yanında yer almaktır.

Y.Ziya Yılmaz'ın sadece Samsunspor'a bakışı sakat değil, spora bakışı da sakat. Yeşil alanları istemiyorum ben, benim istediğim tek yeşil alan üzerinde Süper Ligin Samsunspor'unun oynadığı 19 Mayıs'ın yeşil zemini.

ikisini aynı kefeye koymadıgımın farkında olmalısın diye düşünüyorum ama yanlış anlamışsın diyelim.benim anlatmak istedigim halk destek çıkacakki halkın seçtigi belediye başkanıda kendisini zorunlu hissetsin.ama sen ben veya ali farketmez destek vermeyince belediye başkanıda kendisine tepki gelmeyecegi için çok kull takılıyor ve dogal olarakda samsunsporu pek fazla takmıyor.ama senin benim halkım tepkisini koysa hemşerim neler oluyor sen samsunun başkanısın haddini bil dese durum çok farklı olurdu.umarım açıklıyıcı olmuşdur.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Haziran 2008, 21:41:14
Şehrin değişik yerlerine yapılan güzel çalışmaları göstermek amacıyla "eskiden böyleydi" yazılı bilbordlar konulmuş.

İyi de eskiden Samsunspor'umuz da Süper Ligde idi; ne olacak şimdi?

bizde site olarak yaptıralım bi tane asalım bi yere. bi tane süperligdeki bi resmimizi koyalım eskiden böyleydik diye sonrada bi tanede hezimete uğramış bi samsunspor resmi koyalım ve onada şimdi böyle olduk yazalım. eğer olursa hemen parayı yatırırım

veis

sen çiz tugberk resmi siteye koy ben sana yaptırıp yollayayım

eLLis

Yahu arkadaşlar oy moy olaylarına giriyosunuzda milletin Samsunsporu düşündüğümü var halk yapılanlara bakıyor yaptıklarınıda inkar etmemek gerekir Allah için müthiş değişti Samsun eski lağım kokulu Samsun yok artık yzy. den Samsuna fayda var Samsunspora yok biz vermeyelim oy 250 tane azalır alacağı oylar yani

veis

Alıntı yapılan: eLLis - 15 Haziran 2008, 14:51:02
Yahu arkadaşlar oy moy olaylarına giriyosunuzda milletin Samsunsporu düşündüğümü var halk yapılanlara bakıyor yaptıklarınıda inkar etmemek gerekir Allah için müthiş değişti Samsun eski lağım kokulu Samsun yok artık yzy. den Samsuna fayda var Samsunspora yok biz vermeyelim oy 250 tane azalır alacağı oylar yani

süper özetlemişsin.samsuna şehir anlamında çehre kazandırıyor ve zaten halkda samsunspora duyarsız olunca farketmiyor zaten adam samsunda ezip geçiyor oy anlamında sen ben ali veli versek ne vermesek ne.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: veis - 15 Haziran 2008, 12:46:22
sen çiz tugberk resmi siteye koy ben sana yaptırıp yollayayım

ben resim çizmekten anlamamki anlayan biri varsa yapsın asalım

veis

ya çiz dediysek bilgisayardan ayarla anlamında dedik.ayrıca zorlanmassın başarımız çok ama başarısızlıkda bir okadar fazla.

ali ihsan

Yusuf Ziya bugünlere düşmemizdeki en önemli kişidir bana göre.Ben şehri güzelleştirmiş filan anlamam.BU ŞEHRİN TEK MARKASI SAMSUNSPORU YERLE BİR ETTİ YA ONA BAKARIM.Gün gelir bunlarında hesabıda sorulur elbet.