TFF 2. LİG 2019/2020 22. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 0 Afjet Afyonspor

Başlatan _SoN_, 04 Şubat 2020, 09:14:53

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Gökhan Alsan, Atabey Çiçek, Veli Çetin, Gökhan Meral, Burak Çalık, Muhsin Yıldırım, Halil Çolak gibi silik ve etkisiz oyunculara ve oynadıkları rezil futbola rağmen üç puanı aldık. Haftaya Allah yardımcımız olsun. İnşallah korktuğum gibi olmaz.

Sertenseli

Bu başlıktaki mesaj sayısı 61 de kalmış,sakıncalı.Bu mesajı öylesine yapayım ki 62 olsun:))

Tufan

Gökhan Alsan'ın asist harici olumlu hareketi nerdeyse yok. Muhsin ve Ferhat ortasahayı iyi topluyor. Veli geçen maça göre daha iyiydi. Bonus Burak'ın maşallahı var.

Halil ve Burak hiç ama hiç hazır değiller. Gökhan Meral çöp üstüne cezalı umarım Ramazan'ın ciddi bir şeyi yoktur.

Manisa maçında kanatta Bahattin - Guido serbest Kubilay ileride Atabey başlamalıyız.

Sertenseli

Yav bu takımda 1 de Ahmethan denen 1 adam var. Niye bu rotasyonda hiç düşünülmez anlamıyorum.

jean

Bir sekilde aldik yine manisa puan kaybetse harika olacakti isimiz zor bu futbolla erken gol etkili oldu kazanmamizda oyuncularimiz isteksiz gibi oynuyor yinede gecen haftaya gore biraz daha iyidik

55_OrHaN_55

Maçın başında Afyon'un bulduğu %100'lük bir pozisyon var. Orada ben olsam o golü atardım, nasıl kaçırdılar anlayamıyorum. Akabinde golü attık. Manisa'ya karşı böyle oynarsak Afyonspor golcüleri gibi bonkör davranmazlar. 

evolution55

Manisa maçına vatan millet sakarya edasıyla çıkacak olanlar onlar, bizim daha sağlam çıkmamız lazım. Taktik ve fiziksel savaş vermeliyiz, takım erken kampa sokulmalı. Malum sezonun final maçı

kavak_55

Ben öncelikle tüm takıkımı tebrik ediyorum. Yormlara bakıyorum da takım çok eleştiriliyor Gökhan Meral kötü oyununa bende katılıyorum. takıma yeni katılan oyuncular Halil i.ve Burak Çalık tan çok şeyler bekleniyor ama adaptasyon süresini unutuyoruz bence hoca hep aynı oyunculara yüklenme adına onları takım içine katmaya çalışıyor yenilerden Muhsin e nazar değmesin gayet iyi. Diğerlerinde iyi olacaktır. Unutmayın ki 7 oyuncu Kart sınırında ve ister istemez temkinli oynuyorlar. Özellikle Caner sarı yiyecek diye çok korktum ama sorumlu davrandı pozisyonlarda bu saatten sonra yakıt yakıt oynayalım çok iyi futbol olsa iyi olur ama öncelik 3 puan buda oluyor. Hoca en iyisini yapmaya oynatmaya çalışıyor bence İlyas Kubilay buç maç öncesi hasta ve az antramana çıkabildi Manisa oynar faydalı olur inşallah. Guido Koçer ortasaha sakatlığı veya cezalı durumlar için ikinci yarı alıyor diye düşünüyorum. Kısaca iyi gidiyoruz Manisa denen takımı yenersek iş bitmiş olur beraberlikte avantajımız sürdürmüş oluruz. Yenileceğimizi düşünmüyorum. İnşallah hayırlısıyla Manisa'da 3 puanla döneriz. Tekrar Büyük taraftara ve tüm samsunspora başkandan teknik kadrodan mağzemeciye kadar tüm samsunspora tebrik ediyorum. Tüm SAMSUNSPOR LULARA Herkese selamlar.

twitter

durum kötü yeniyoruz diye dememek bunları mantıksız

yoksa manisa yenilgisinde bunları demenin bir anlamı olmaz

acilen kendilerine düzen vermesi lazım takımın ite kaka maç kazanıyoruz

jean

Soyle bir fiksture baktimda manisanin maclari daha kolay sanki bizim is daha zor haftaya olasi yenilgide isimiz cok zor

5trawberry

Kadroda revizyon yapıyorsan, revizyon sonrası oynanan futbolun ve kadroya giren oyuncu performansının etkisini göstermesi gerekiyor ki tercihlerinde ısrar edesin. Haftalardır rezil bir futbol oynuyoruz. Tahammül etmek mümkün değil. Takımın başında Ertuğrul Sağlam değil başka hoca olsaydı varlığı tartışılmaya başlanacaktı. İsmet Taşdemir'de de böyle olmadı mı? Taner Taşkın döneminden daha rezil bir futbol oynamıştık.

Şuanda bence İsmet Taşdemir döneminden de rezil futbol oynuyoruz. Kilidi açan goller acayip goller penaltılar vs olmasa skor anlamında gelişme kaydedemeyeceğiz.

İstisnasız tüm rakiplerimiz bizden daha etkili baskılı ve isabetli pas oranı yüksek bir istatistikle maçı bitiriyor. Bunun sebebi ise kendisinden çok şey beklenip transfer edilen ama ortaya yürek koymayan adamların takımda olması. Kendisine çok para verildi ve ya maaşı yüksek diye kesilemeyen, oynatılmakta diretilen adamların olması bence.

55_OrHaN_55

Sarıyer, Çorum, Sancaktepe, Zonguldak maçlarında yenilgiden kurtulmayı bir şekilde becerdiler. Özellikle Sancaktepe ve Sarıyer maçlarında mucizevi bir şekilde geri döndüler. Şu 4 takımdan 8 puanı son anda ve can havliyle çıkardılar, yarıştan kopmamış oldular. Can sıkıcı bir durum.

cembaba

Alıntı yapılan: 5trawberry - 09 Şubat 2020, 16:21:58Kadroda revizyon yapıyorsan, revizyon sonrası oynanan futbolun ve kadroya giren oyuncu performansının etkisini göstermesi gerekiyor ki tercihlerinde ısrar edesin. Haftalardır rezil bir futbol oynuyoruz. Tahammül etmek mümkün değil. Takımın başında Ertuğrul Sağlam değil başka hoca olsaydı varlığı tartışılmaya başlanacaktı. İsmet Taşdemir'de de böyle olmadı mı? Taner Taşkın döneminden daha rezil bir futbol oynamıştık.

Şuanda bence İsmet Taşdemir döneminden de rezil futbol oynuyoruz. Kilidi açan goller acayip goller penaltılar vs olmasa skor anlamında gelişme kaydedemeyeceğiz.

İstisnasız tüm rakiplerimiz bizden daha etkili baskılı ve isabetli pas oranı yüksek bir istatistikle maçı bitiriyor. Bunun sebebi ise kendisinden çok şey beklenip transfer edilen ama ortaya yürek koymayan adamların takımda olması. Kendisine çok para verildi ve ya maaşı yüksek diye kesilemeyen, oynatılmakta diretilen adamların olması bence.

Valla mesajına hiç katılmayacağım. Bir kere takımın fizik gücü bütün hocaların verdiğinden çok öte. O kadar sarı kartlı oyuncun var. Oyunu ona göre oynamak lazım. Takım kötü oynuyor evet ama kazanma alışkanlığımız oluştu. Haftaya Bahattin Gudio Atabey ile normal düzene döneriz.

Sol Açık

Alıntı yapılan: cembaba - 09 Şubat 2020, 17:10:14Valla mesajına hiç katılmayacağım. Bir kere takımın fizik gücü bütün hocaların verdiğinden çok öte. O kadar sarı kartlı oyuncun var. Oyunu ona göre oynamak lazım. Takım kötü oynuyor evet ama kazanma alışkanlığımız oluştu. Haftaya Bahattin Gudio Atabey ile normal düzene döneriz.

Kesinlikle katılıyorum. Bence de takım kötü oynuyor. Ama kesinlikle çok mücadele ediyor, fizik gücü yüksek ve genel olarak oyuna hakim. Ortada "bal yapmayan arı" yok, bir şekilde balı üreten, çalışkan bir arı var. Ama rakiplerini ezemiyor! Ayrıca ben takımın duran top çalıştığını düşünüyorum, duran toplarımız yıllardır bu kadar tehlikeli olmamıştı.

Özetle, istediğimiz kadar etkili değiliz, doğru. Ama karşımızda rakiplerle oynadığımızı da unutmayalım. Onların da amacı var ve onlar da 11 kişi sahadalar. Elbette zor ve çekişmeli maçlar oluyor.

Sonuçta unutmamak gerek; son 6 maçını kazanmış, 12 maçında 11 galibiyet almış, bu 12 maçta 31 atıp, 4 yiyen bir takımdan bahsediyoruz. Bu kadar başarı "şans eseri" olmaz ve geçen sezonun "vasat" takımıyla kıyaslanmaz. Haksızlık etmeyelim...

Stoper

Orta göbekteki üçlüyü bozup yerine Kubilay düşünülüyorsa ki artık Kubi'nin oynaması gerek, kesik yiyecek isim Gökhan Alsan. Goller atıyor falan ama oynadığı mevkide Kubilay daha çok katkı yapar.

Hocanın revizyon yapması aşikar. Guido ve Bahattin mutlaka haftaya oynamalı. Öyle ya da böyle Manisa'ya 2 puan önde gitmek önemliydi. Tebrik ediyorum.