Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: Baybars - 12 Nisan 2021, 18:57:02İsmail Uyanık başkanlığı bıraktıktan sonra küme düştük, 13 sene sonra tekrar geldi ve takımın ayağa kalkmasına liderlik etti tabiri caizse  Samsunspor'a olan borcunu ödedi ve görevi Yüksel Yıldırım'a bıraktı. Ben hala 2006 yılındayım 2011-2012 sezonunu hiç yaşanmamış farz ediyorum 15 yıldır süper ligden uzak gözlerden ırağız, yarım kalmış çok hesap yaşanacak çok sevincimiz var... Bunun için çok sabırsızım hem de çok.

o zaman az daha sabır az kaldı :)

55.hakan

Hayret Altınordu Ads maçını nası vermiyor Trt de.

twitter

ugurozkan

herkes peynir ekmek gibi gol atıyor biz ıkına sıkına

twitter

altınordu her sezon olduğu gibi sonlarda yatmaya başladı ya

giresun da yer bunları zaten

Sadece Samsunspor

Giresun un 9 isabetli sutu var. Son dklarda baskililar baya. Umarim puan kaybeder. Altinordu adsye atarsa cok iyi olur

Sadece Samsunspor

Giresun 2 1 one gecti. Tek umudumuz altinordu adsye gol atsin. Biz 5te5 yaptiktan snra sknti yok ama ads puan kaybi yasarsa iyi olur

twitter

Alıntı yapılan: Baybars - 13 Nisan 2021, 20:08:37yalnız altınordu ile adana demir
keçiören ile giresunspor oynuyor
giresunla oynayacak 2 hafta sonra

5trawberry

Keçiören ne karaktersiz bir takimsin

Sadece Samsunspor

Giresunda Adsde yendi. Baska sansimiz kalmadi 5te5 yapip cikmaliyiz. Haftasonu ads giresun maci var.

yk55

Olabilecek en kötü sonuçlar çıktı. Bide bize karşı gerçekten köpek gibi oynuyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

55.hakan

Sevindiğim nokta şu bizimkiler seve seve oynayacak şimdi.

ugurozkan

eren tozlu'nun hava topunda rakibine attığı tokatı ya da ads'den emircan'ın arakadan gelen adama attığı tekmeyi bizden biri yapsa dört beş maç ceza alırdı. geçen maçta bize avantaj sağlamış olan hakem hatasından sonra ortaya çıkan çakallar bizim üç maçta gördüğümüz beş kırmızı karta baksınlar bir de kendi takımlarına.
bu hafta giresun'un puan kaybedeceğini düşünüyordum olmadı. şu altınordu'yu gökhan adlı birey yüzünden yenemedik ya ona yanarım.

_samsunspor_

Twitter'da denk geldim.İsveçli biri bizim takımı almış süperlige çıkarmış şampiyon yapmaya çalışıyor :)

https://mobile.twitter.com/figuren76

jean

Sonuclar cok kotu bu aksam mutlak kazanmaliyiz