Sefa ne yapıyor ???

Başlatan Cagdas Ünver, 23 Aralık 2009, 17:48:40

« önceki - sonraki »

edmontdante

23 Aralık 2009, 20:02:35 #15 Son düzenlenme: 23 Aralık 2009, 20:08:50 edmontdante
Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 23 Aralık 2009, 19:41:14
GEREKSIZ OLAN BAŞLIK DEĞIL, SEFA'NIN HAREKETI'DIR.
Rakibe yapsa , Futbol kurallarına göre net kırmızı kartlık bir pozisyon.

Futbolcumuzdan küfür yedik - NE OLMUŞ YANİ ??
Futbolcumuzun biri orasını burasını gösterirmişti. - NE GEREK VAR TARTIŞMAYA ??

Önemsiz konular bunlar sayın efendim, biz "gerekli" Konular açalım foruma ...

ÖYLEMI SAYIN SAMSUNSPOR TARAFTARI ?
Eyvallah o zaman ...
[/b]

Başlığın gereksizliği hakkında aynı fikirde değilim.Çünkü profesyonel futbolcuların bunlara çok dikkat etmeleri gerekiyor sonuçta trilyonlar dönüyor bu işte ve takımların kaderi bu oyunculara bağlı oluyor.Ama bence Sefa bahsedildiği gibi riskli bir hareket yapmıyor.Kayarak müdahalelerde nasıl sakatlayıcı olunur bunu biliyorum.Sefa'nın sakındığını da görebiliyorum.Ama tabiki bakış ve yorum farkıdır bir şey diyemem.

celebi

Alıntı yapılan: edmontdante - 23 Aralık 2009, 19:24:20
Sefa,ayağını koruyarak geriye çekerek  gelmiş.Sorun yaratacak bir hareket değil bence

doðan

Alıntı yapılan: Akyol55 - 23 Aralık 2009, 19:02:52
Sevinirken dikkatli sevinmek lazım tabi ama Sefa orda Adem'e seslenerek koşmuştur yoksa niye öyle bir hareket yapsın. Bırakın sevinsinler, coşsunlar hem sakatlık sahada değil tribünde oldu CGR arkadaşımız girerse siteye anlatır :)
Alıntı yapılan: cgr - 23 Aralık 2009, 19:06:01

kardesim benim bi sucum yok yaa :) engin abi 2.golde bana vurunca bende oyle bi kendimden geçmişim doğan abiye denk geldi :) gözlük kırılsa kötü olurdu valla :) neyse ki ufak bi yarıkla atlattık :)
Alıntı yapılan: Akyol55 - 23 Aralık 2009, 19:09:25
Doğan abi tribünde tam eski türk filmlerinde ki gibi "Nayır, nolamaz kör oldum uleennn" nidalarıyla dolaşıyodu :) :P :D Valla komple koptuk tribünde Allah akıl versin bize olan uçtu gitti :)

valla gölü bile göremedim çünkü gözlüğüm yoktu :)
en az sefa kadar tehlikeli bizim çağrı :))
sizlerle ve samsunsporla her heryerde her yola baş da koyarız gözlükte :)))

kaan

Çağdaş ünver

Arkadaşım konunun başlığı yerermiş gibi olunca insanlar birbirini yanlış anlıyor.bu çocuklar zamanında yanlış işler yapmıştır tamam unutulmayacak şeyler vardır orasıda tamam ama çok iyi bir maç çıkardıktan sonra konunun sefanın eksik yönlerini ortaya çıkaran noktaya bulmuşlar bu maçtan sonra bile laf ediyolar dedirtecek bir konu olmuş.

Düz mantık sefa bunu okur canımı dişime taktım oynadım ama bunlar noktaya takıp her hareketimde kusur arıyolar der hevesi az birşey kırılır bundanda Samsunsporumuz zarar görür.

KotuCocuk55

Maçı izleyememiştim bu konuyu izledikten sonra izlemek kısmet oldu öyle oluncada pozisyona dikkatlice baktım daha sonra durdurup bir kaç kere daha izledim..
Pozisyonda tehlikeli hiçbir durum yok,sefa öyle görünmesede kontollü geliyor ve kendini sakınıyor...
Futbolcuların antremanlarda yada çok sevinip şımardıklarında yada yaydıklarında sevinçten yaptığı hareketler bunlar..

Düzenli antreman yaparak futbol oynayan kişilere çok normal gelecektir bu görüntü..Ama Göz tabi hepimiz herşeyi aynı görmüyoruz..
Bana böyle görünen çağdaş kardeşimize farklı görünmüş ama seni temin ederim seninkisi göz yanılması...

Tabi yorumlarda konuyu farklı yerlere taşımış..
Konu silme yada saçmalığı konusunda;
Zaten insanların ilgilenmediği yada değersiz bulduğu konular yorum almadığı için bir kaç gün hatta bazen bir kaç saat içinde göz önünden kayboluyor gidiyor.Bu nedenle birileri bir konuda dikkat çekmek istemişse haklı yada haksız görüşlerini paylaşır katılırsın katılmazsın zaten yapılan yorumlar konuya bakış açısını ve konunun akibetini belirleyecektir üzerine yorum yapmak birbirimizi kırmaktan öteye gitmez...

Çağdaş kardeşim sen alınmada bir beste yap dinleyelim.. ;)

Cagdas Ünver

24 Aralık 2009, 11:46:24 #20 Son düzenlenme: 24 Aralık 2009, 11:48:47 Cagdas Ünver
Görüşlerin tümüne Saygı duyuyorum.

Belkide yanılmış olabilirim, niyetim kimseyi kirmak yada tartışma yaratmak değildi.

Talihsiz bir başlık seçmiş olabilirim doğrudur.
Kaan arkadaşımın dediğini'de kabul ediyorum.Konu Samsunspor'a zarar verecekse silinebilir.

Herşey Samsunspor için.

Saygılar , sevgiler  ;)

Baskent_Samsunspor

yeterki o hırsı o ruhu o azmi görelim gerekirse güreş tutsunlar sahada