25 - Uğur Boral

Başlatan Kaya, 09 Ocak 2012, 22:09:04

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Yönetim bence en iyisini yapıyor.Zaten ligde kalırsak hepsiyle sözleşme yenilenir.Eğer Allah korusun düşersek Kocaelispor gibi yıllarca futbolcuların alacaklarını ödemekle uğraşırız.Yönetim akıllı işler yapıyor

55__Gurbet__55

ALLAH´ a sükür kac sene sonra sadece bügün´ü degil gelecegide düsünen bir Yönetimimz oldu.

maviay55

Alıntı"Bireysel hatalardan..."
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un yeni transferi Uğur Boral, takımla birlikte ilk idmanına çıktı.

Samsunspor'un yeni transferi Uğur Boral, takıma faydalı olmak için geldiğini söyleyerek, "Takımın durumunun bundan daha iyi olacağına inanıyorum. Bu yüzden buradayım" dedi.

Fenerbahçe ile sözleşmesi feshedildikten sonra bugün Samsuspor ile 5 aylık bir sözleşme imzalayan Uğur Boral, yeni takımıyla ilk idmanına çıktı. Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Uğur Boral, "İnşallah her iki taraf için de hayırlı olur. Samsunspor'a faydalı olmak için geldim. Samsunspor'a Samsun halkına ne kadar fayda sağlarsam benim için o kadar hayırlı olur. 5 aylık bir anlaşma yaptık" dedi.

Samsunspor'un durumunu da değerlendiren Kırmızı-Beyazlıların yeni transferi Uğur Boral, "İzlediğim kadarıyla iyi futbol oynuyoruz. Ancak maçları bireysel hatalardan kaybediyoruz. Bunları takım arkadaşlarımızla birlikte en aza indirerek daha iyi sonuçlar alacağız. Takımın bundan daha iyi durumda olacağına inanıyorum. O yüzden buradayım" diye konuştu.

sporx

hadi be uğur takımın uğuru ol gelsin seri galibiyetler  :--*

AhmetDenizci

ChucKeR

valla çok mutlu oldum. yarın 2 sınavım var ben burda lisandro'nun yorumunu arıyorum. o kadar mutlu oldum yani :D

LisandroLopez

Alıntı yapılan: ChucKeR - 10 Ocak 2012, 20:11:05
valla çok mutlu oldum. yarın 2 sınavım var ben burda lisandro'nun yorumunu arıyorum. o kadar mutlu oldum yani :D

bu ne demek şimdi   :o

fanatik samsunsporlu

celil gibi olamaz ama bize ilaç olur

ChucKeR

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 10 Ocak 2012, 20:14:00
bu ne demek şimdi   :o

kötü bişe demeye çalışmıyorum. sakin ol hacı. bugun bari stressiz geçelim.
ne diyon transfere diyorum.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: ChucKeR - 10 Ocak 2012, 20:20:11
kötü bişe demeye çalışmıyorum. sakin ol hacı. bugun bari stressiz geçelim.
ne diyon transfere diyorum.

yok sakinim yani ne demek istediğini anlamaya çalıştım sadece :)
transfer bende çok olumlu çünkü önemli bi eksiğimiz olan sol kanadımıza türk futbolu için önemli bi oyuncuyu kattık
yani bence transfer  :ok

ChucKeR

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 10 Ocak 2012, 20:23:34
yok sakinim yani ne demek istediğini anlamaya çalıştım sadece :)
transfer bende çok olumlu çünkü önemli bi eksiğimiz olan sol kanadımıza türk futbolu için önemli bi oyuncuyu kattık
yani bence transfer  :ok

sen örnektin oraya samsuni ya da cembaba  da yazabilirdim. transfer kenara yapılınca aklıma sen geldin turguttan dolayı :D
yorumlarına değer veriyorum ayrıca. ama serdardan topçu olmayacağını kabul etmen lazım. iyi ki uğur geldi gelecek sefer 2 defa düşünür ceza sahasında çalıma girerken.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: ChucKeR - 10 Ocak 2012, 20:31:28
sen örnektin oraya samsuni ya da cembaba  da yazabilirdim. transfer kenara yapılınca aklıma sen geldin turguttan dolayı :D
yorumlarına değer veriyorum ayrıca. ama serdardan topçu olmayacağını kabul etmen lazım. iyi ki uğur geldi gelecek sefer 2 defa düşünür ceza sahasında çalıma girerken.

Teşekkür ederim sağolasın.. Ama Uğur Boral ın iyi bi oyuncu olduğunu söylemek için çok da düşünmemek lazım..
Herkes aynı kanaattedir herhalde.Tek sorun uzun zamandır oynamaması.
İnşallah onu da maç oynadıkça atlatacaktır, hırslı ve istekli olacağından şüphem yok Uğur un..Çünkü karakteri öyle gerektiriyor.
Serdar Özkanı bu takıma neden faydalı gördüm çünkü kaptan Murat haricinde adam eksilten oyuncumuz çok azdı.
Bunun sıkıntısını da yaşıyorduk doğrusu.Yediğimiz gollere bakılırsa çoğu bireysel hatadan.Ama çalım ve rakibi zorlama zaten bireysel hataya zorlar.Bu yüzden böyle oyunculara ihtiyacımız var.Serdar önemserse faydalı olacaktır bize.

samuray

uğur boralın yeteneği tartışılmaz da epeydir maç eksiği var inşallah bizde o eski formunu yakalar hayırlı olsun

ugurozkan

eğer dizindeki sakatlık performansını etkilemezse tam vlade'nin istediği oyuncu. hem ofansif hem defansif meziyetleri var. sağ kanada da uğur gibi bir futbolcu alınırsa petkoviç'i 3-4-3'e döndürebilir.

ercan0655

Tecrübesi ortada söylenecek bir şey yok ama adam çok uzun süre sakattı, dönüşü nasıl olacak kondüsyonunu çabuk bulacak mı hep soru işareti

isyan