25 - Uğur Boral

Başlatan Kaya, 09 Ocak 2012, 22:09:04

« önceki - sonraki »

Kaya

09 Ocak 2012, 22:09:04 Son düzenlenme: 11 Ocak 2012, 21:52:38 Cheregy

Doğum Yeri : İSTANBUL
Doğum Tarihi : 14 Nisan 1982
Mevki: Sol bek,Sol orta saha
Boy: 1,77

Turuncu

Hayırlı olsun  samsunspor_x

burakbas

22:50 uçağıyla bugün SAMSUN a geliyor. orada olsam karşılamaya giderdim. değerlendirirseniz sevinirim.

Kaya

Avrupa şampiyonasında son dakika golüyle yenildiğimiz Almanya maçının yıldızlarından Uğur Boral.Bir de golü vardı o maçta..Umarım sol kanat krizimi giderir.

Sercan

Alıntı yapılan: Kaya - 09 Ocak 2012, 22:18:40
  Avrupa şampiyonasında son dakika golüyle yenildiğimiz Almanya maçının yıldızlarından Uğur Boral.Bir de golü vardı o maçta..Umarım sol kanat krizimi giderir.

fenerin sevilla maçlarında da dani alvese karşı iyi oynamıştı.. hayırlısı olsun...

Ekrem

Hayırlı olsun Adam gibi oynasın canımızı yesin  ;)

binikalamadım

Kazım başkan Samsunspor'a Uğur getirdi...

yirmiuc

Theofanis Gekas

kazım başkan hiçbişeyini esirgemiyo saolsun inş Allah utandırmıcak onuda bizide

GökhanÇağlar

yönetim gerekeni yaptı gerçekten,şimdi sıra topçularda.Bu arada Uğur getirir inşallah takıma...

alperen

Hayırlı olsun Samsunspor'umuza..

Burak

Hayırlı olsun ben sol bek oynatılacağını düşünüyorum ileri uçta sola alternetif bulunabilir forvetlerden ama Yenal'a altenatif bulamıyoruz

ahmetsefa55

Tufan

Gerekirse bek gerekirse açık oynar.
Yönetim ara transferde 4 tane tartışılmayacak (Serdar bile şuanki durumda iyi bir transfer) topçu aldı. Şimdi iş hoca efendi de 3-4 seri galibiyet almamız lazım artık.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sercan - 09 Ocak 2012, 22:23:24
fenerin sevilla maçlarında da dani alvese karşı iyi oynamıştı.. hayırlısı olsun...

O maçlarda Alves'i mahfetmişti. Hatta Avrupa'ya transferi falan da konuşulmaya başlanmıştı. Çok yetenekli oyuncu ve bizde kendini bulacağına inanıyorum...