12-Oğuzhan Berber

Başlatan muzaffer4, 15 Ağustos 2015, 11:31:52

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: 55.hakan - 05 Aralık 2015, 19:40:23
Ayağında gereksiz top tutuyor boş adam varken adamın içinden geçmeye gerek yok.Mücadele tamam ama aklını kullan biraz.

Hakan iyide kardesim saydigin bütün o yetenkelri olsa bizde oynamaz zaten.
Suanda en caliskani bu ona da kusur bulmayalim.
Dedigin dogru ama bu cocuk en azindan calisiyor.

korayxyz

Bir sol bek alabilirsek, Oğuzhanı ortasahanın ortasına kaydırmalıyız. Orada çok daha iyi işler yapacaktır. Oğuzhan- Taha- Hasan 3lü ortasahası rakiplere sahayı dar eder ;)

altunay

iyisin tamam ama bazen içine ronaldo kaçıyo gerek yok be kardesım garanti oyna

özkan

Sen beksin,görevin kısmen çalım ama awsıl işin ara pası atmak orta açmak.Bokunu çıkarma çalım atarken.

55.hakan

Yenilen 2 gol de senin eserin farkındasın değil mi?Tek bir zevkimiz vardı onu da bitirdiniz.Orada takım bitmiş faul yapsana.Bu kadar acemilik olmaz.İleri çıkmak söz konusuysa deli gibi koşuyorsun geride de adamı takip ediyorsun.Seni oyunda tutana da yazıklar olsun.Ercan oynasın sol kanatta oynatmayın şunu.Her maç yaptığın hatalar yetti artık.

Raqua55

Eger yerinde burak solakel olsa Bu maçı kazanmıştık.Ayarsız mal

ngonge

Yetenekli bir oyuncu ama asla savunmacı olamaz bence. Pozisyon alması, müdaheleleri hepsi sıkıntılı.

55.hakan

Lütfen kendine Marcelo yerine başka birini örnek al.Bak saçlarını aynısını yapabilirsin ama şu topu Tusubasa gibi sürekli sürmeyi bırak.Sana bağırışım yüzünden alt komşu geldi !

cakir55

absnin tırnağı olamaz

orucreis

Sol kanattan sol bek yaptik yama misali bu kadar oluyo sanirsam

SametYılmaz55

Futbol oynamak için biraz da beyini kullanmak lazım

Raqua55

Adam Önünde arka arkaya 3 şut çekiyor Elin belinde İzliyorsun Lan topa koş bir şey yap adam önünde

özkan

Ben bu adamda suç bulamıyorum bana gore adam sol bek degil.Yiyoruz bence biz bu adamı.Fiziği ve futbol kafası ofans olan bir adam.Yoklukdan adamı sol beke yerleştirdik dolayısıylada istediğini yapamıyor

cakir55

Futbolcu değilsin sol bek hiç değilsin bir pozisyonda adamı geçirmesen şaşarım bir an önce lig bitse de kurtulsak

Sent from my iPhone using Tapatalk

5trawberry