24 - Zafer Özden

Başlatan berusa55, 09 Ocak 2014, 23:07:38

« önceki - sonraki »

altunay

bu adamı oynatmıyacaksa niye aldı

beşnumara

Bırak futbolu bence. Bak sen değil görüyorsun turgay giriyor oyuna. Bu oyunu daha fazla oynamaya gerek yok :)

##kdc##

16 Şubat 2014, 01:14:13 #32 Son düzenlenme: 16 Şubat 2014, 01:35:06 ##kdc##
Adam maçtan sonra tesislerde idman yapmaya gitmiş, twitterdan da atmış. Hırslı biri galiba ama galparın azizliğine uğradı bir kere  .:.:.

Desiqner

Her maç gireceksin diye bakıyorum yedek kulübesine ama Kalpar'ın gözüne girmedikten sonra oynadığın futbolun önemi yok.
Ortasahaya Musa'nın yerine tamda senin gibi inceci yakışırken hocanın gazabına uğradın.Umarım giyersin formayı...

orucreis

inşallah çalışmaktan vazgeçipte hocaya küsmez.kolpa kalpara inat seviyoruz seni

Ertuğrul Sağlam

Birgun formayi alacak ve birdaha kesilemeyecek.

Arkeomen

twiteer hesabından bıkmadan usanmadan çalışmaya devam diye twet attı.

Burak

Taha'nın kontenjanından girebilir ama şans gelmiyor maalesef

fanatik samsunsporlu

musa nın yerine oynaması gerekir

emre

Alıntı yapılan: beşnumara - 16 Şubat 2014, 00:52:37
Bırak futbolu bence. Bak sen değil görüyorsun turgay giriyor oyuna. Bu oyunu daha fazla oynamaya gerek yok :)

Twitterda hadi koçum, çalış koçum, yılma koçum burada futbolu bırak. Bu ne perhiz bu nasıl bir lahana turşusu  :)

beşnumara

Ver coşkuyu kolonlar çatlasın :)
Adama ordan böyle yazsam noolur :) kalpar yaptığıyla kalır ihale bana bırakılır ;)

emre

Paralel güçler beşnumarayı alt edemez  :D  Ama Samsunspor kazanacaksa Beşnumara kendini feda etmeye hazır  :)

beşnumara

Verin hapı bağlayın üstüme bombayı :)

altunay

turgay gibi bir adam oynatılıyorda bu adam niye oynamıyor

Furkan

Adım atsan oyun kurucuya denk geliyor takımda turgay gibi bi yetenek bile sonradan giriyor. Ben nerden geldim bu takıma diyodur. İnsallah forma sansı bulmaya baslarsın ne diyelim

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free