24 - Zafer Özden

Başlatan berusa55, 09 Ocak 2014, 23:07:38

« önceki - sonraki »

cgr

Maçtan sonra tesislerde konuşma imkanımız oldu... Söylediklerini özetlemek gerekirse;

"Abi yemin ediyorum taraftara aşık oldum. O koreografiyi görünce tüylerim diken diken oldu. Hayatımda hiç böyle bir taraftar önünde oynamamıştım. Seyircileri izlemekten ısınmayı unuttum, yardımcı hoca geldi beni uyardı."

55.hakan

Önü boşken içeri katederse daha yararlı olur.İlk maçı olmasına rağmen iyi bir görüntü çizdi.

lato

Ben Zafer'in Hakan Bayraktar açığını kapatması açısından umutluyum. Yanında Musa ve Erdem oynarsa çok rahat paslarla kanatlara açarız oyunu gerisini de karaoğlanlar halleder

Burak

ilerisi için ışık verdi bekleyip görmek lazım

Baskent_Samsunspor

ilk maçından kumaşını belli etti çok çok iyi olacak

Integral

ortada erdemle birlikte oynarlarsa takımı çok iyi atağa kaldırabilirler.

mehmet yılmaz

21 Ocak 2014, 19:43:11 #21 Son düzenlenme: 30 Ağustos 2014, 19:54:50 mehmet yýlmaz
Alıntı yapılan: cgr - 20 Ocak 2014, 01:31:46
Maçtan sonra tesislerde konuşma imkanımız oldu... Söylediklerini özetlemek gerekirse;

"Abi yemin ediyorum taraftara aşık oldum. O koreografiyi görünce tüylerim diken diken oldu. Hayatımda hiç böyle bir taraftar önünde oynamamıştım. Seyircileri izlemekten ısınmayı unuttum, yardımcı hoca geldi beni uyardı."

Samsunspor'dan transfer teklifi aldığında inanamamış. Birileri onunla dalga geçiyor sanmış. Samsunspor onun gözünde adeta bir dev. Mutluluktan uyuyamamış. Başarıya aç ve oynamaya hevesli bir futbolcu. Tavşanlı karşısında kısa bir süre görev aldı. Fikir edinmek mümkün değildi.

AhmetDenizci

berusa55

Adam saha kenarında ısınıyor ısınıyor; sonrasında son 10 dk oyuna giren Adnan! Ama küsmüyor, etmiyor ve maç sonrası sevincini tribünle paylasmaya geliyor takımın yarısı soyunma odasına giderken...

orucreis

Ednanda olup sende olmayan ne var acaba.Adana maçı tam senlik maç.play off icin Son çırpınışlari oynayan bi takıma duvar olup üzerine yürümek ve sahasına gömmek

Desiqner

Harbiden ben sevmeye başladım.Berusa'nın söylediklerine katılıyorum bende takip ettim.
Ne bir küsüyor , ne samimiyetsiz görünüyor.
Gol oluyor yerinden zıplıyor, arkadaşlarını sürekli motive ediyor ama sir'in kafasına uymuyor herhalde.
İlk maçta gösterdiki inceci havası var umarım bu yön kaliteyi getirir...

Dartagnan

o inceci yön yüzünden  Kalpar'ın kafasında Zafer elendi.

brigand

Niye aldı hacı o zaman. Takımı motive etsin diye mi?

Dartagnan

Kalpar'ı en iyi sen biliyorsun halo.Tahayı alan ve zamanında akhisarı tek başına çıkarmış anıl'ı yiyen bir hocadan bahsediyoruz.

brigand

Biliyorum işte o yüzden niye diye sorabiliyorum kendime. Tekrar ediyorum oyun stiline eyvallah. Her hocanın kendine has bir stili olsun zaten. ama oyuncu tercihlerinin savunulacak hiçbir tarafı kalmadı. Zafer'in bizde iş yapacağını düşünüyordum ama bu gidişle o da perte çıkar.