22 - Arif Şahin

Başlatan germencisse, 03 Eylül 2013, 19:54:33

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

Her türlü oynamalı ilk golünü attı devamı gelir inşallah.

fanatik samsunsporlu

arif koşamıyor bile ne olmuş bu adama

Sol Açık

Gol attı, güzel. Ama açıkçası çok da birşey oynamadı. Yetenekli olduğu belli, ama şu an yeterli değil.

brigand

Yetenekli olduğunu bir kaç pozisyonda net gösterdi. Fizik kondisyon olarak hala geride. Özel olarak çalışması şart.

seyf55

Golü atarak bize 1 puanı getirdi ama tam anlamıyla takıma verimli hale gelebilmesi için biraz zaman geçecek galiba

orhan

arif bu takımın sana ihtiyacı var biran önce kendini futbola ver sanki hırsını kaybetmiş gibisin yetenekli olduğun gün gibi ortada

Sadece Samsunspor

Bence Arif gerçekten bu takımda 11e çıkmalı. Seviyorum bu adamı. Her faul pozisyonunda takımını savunuyor. Duran toplarda herkese el kol yapıyor içeri girin diyor. Çok istekli oyuna girince etkisini gösteriyor

55.hakan

İlerde top tutan bir adama ihtiyaç vardı.Dün o görevi çok iyi yerine getirdi Arif.

Sol Açık

Dünkü maçta bence de iyiydi. Ama açık konuşmak gerekirse, ilk 11'de Musa Aydın mı, Arif Şahin mi derseniz, ilk tercihim Musa Aydın olur. En azından Ekigho ve Adilovic yokken. Tavşanlı maçı sonrasında attığımız 8 golün 6'sı duran top veya devamındaki karambolden geldi ve hepsini kullanan bir şekilde Musa Aydın'dı. Zaten Musa sahada olmadığında (Tavşanlı maçı sonrası) golümüz de yok!

Ama dediğim gibi Arif'i de beğendim, daha da iyi olacaktır.

seyf55

Dün ileriye topu taşımamızı sağladı topu tutmamızı sağladı ilk golde onun kazandığı faulden oldu zaten

Samet Torun

İlk yarı vasat 2.yarı oyundan çıkana kadar vasatın üzerinde bir futbol ve şansıyla 1 de gol. Buna da sükür.

Shane_Falco

Gol felan attı ama hiç beğenmedim.Yere atlamak için pozisyon arıyor. Şanslı olduğu bir gündü...

Furkan

Alışıyor alışıyor daha fazla ağırlığını koyacak ilerki haftalarda

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

minci

Sezon başı iyi bir hazırlık dönemi geçirmediği belli ancak belli olan birşey daha var. Bir kere gol şansı çok yüksek ve şöyle yada böyle atabiliyor. Attıklarıyla oynadığı dakikaları oranlarsak bu görülür. Diğeri ise futbolu biliyor. Maç içerisinde aldığı yer ve ara pasları bence iyi bir hazırlıktan sonra çok iş yapacak. Ancak fizik olarak şu anda çok güçsüz. Kısacası 2. devre işimize yarayacağına inanıyorum.

SametYılmaz55

fizik olarak güçlendiğinde çok daha etkili olacak inşallah.ikinci yarıda gol attı Ekighoya çok güzel çıkarttı ama olmadı.kötü oynadığı bir maçta 1 gol attı 1 tanede attırıyordu.en kötü oynayan böyle performans göstersin :)