SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

supernatural_55

soyunma kabini bile çok geniş, kredi kartı hizmeti on numara..samsunspor store giderken sağda dönerken solda ;D taraftarım diyen herkesin kendisi için bir şey bulabileceği bir mekan;))

Burak

İnternetten satış işini gittigidiyor üzerinden yapamaz mıyız ?  İlan bedeli ve komisyonu üzerine ekleyeceğiz tabi mecburen ama üyelere 6-12 taksit gibi seçenekler sunulabilir o zaman hemde şehir dışındaki üyelerin işi görülmüş olur . Örneğin 80 TL lik çubuklu forma 90 TL ye satılmak zorunda kalınır ancak şehirdışına satış gerçekleşmiş olur . Para direk bankaya gitmediğinden paranın bloke edilme riski  de ortadan kalkar

sosaka

orduspor geçen yıl hepsiburada.com üzerinden satış yapıyordu

maraton

yormayın kendinizi onu da hallediyoruz.. az sabır ..

cgr

Taraftar parfümlerimiz mağazalarımızda yerini aldı. Samsunspor Store'dan temin edebilirsiniz.

ahmetsefa55

haydaa bak parfümde alacaktım  :)

aferin aferin çalışın.denetlemeye geliyorum  :-*

Levent ÖCAL

Akşama geliyorum parfümümü almaya  :D

deado

resmi satış yeri, lisanslı satış yerleri olmalı diye konuştuğumuz günlerden bugünlere.. haftasonu gelindiğinde mutlaka alınmalı en az bir tane. emeği geçen herkese teşekkürler

erkutdem55

Az sonra ordayım parfüm almaya geliyorum.Dedim size şunu evin dibine açmayın diye.reklam arasında bişeyler alasım geliyor.

TurgayGölbaşı55

Yakında kitap ,Polar,Forma Ve Parfüm alacağım  :P

cgr

Taraftarımıza Kampanya !

Gazi Park Samsunspor Store mağazamızdan; forma, polar veya tişört alan taraftarlarımıza, Kayseri Erciyesspor maçında geçerli olmak üzere bir  adet maraton tribünü bileti hediye.

Bu fırsattan yararlanmak için, sizleri Gazi Park Samsunspor Store'a bekliyoruz...

arifemre55

arkadaşlar forma arkasına orjinal yazı yazma işini nerde yaptırabilirim? storelarda yapılıyor mu?

cgr

Alıntı yapılan: arifemre55 - 18 Ekim 2012, 15:17:45
arkadaşlar forma arkasına orjinal yazı yazma işini nerde yaptırabilirim? storelarda yapılıyor mu?

Evet hocam. Gazi Park'ta bulunan mağazamıza öğleden önce bıraktığınız takdirde, aynı günün akşamına alabilirsiniz.

arifemre55

lato

store da geçen seneki kırmızı beyaz çubuklu süper lig forması kaldı mı M beden?