Teknik Direktör - Alpay Özalan

Başlatan Levent ÖCAL, 12 Haziran 2017, 16:46:25

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Adam ne guzel istifa etmis. Istifayi kabul edip, Irfan Buzu alip keyfimize bakmak varken aci cektirmeyi tercih etti yonetim.

ngonge

Kupa maçından sonra istifa etti mi acaba? Artık yerine kimin geleceğini konuşma zamanı geldi çünkü bu psikolojiyle artık takımı döndürmesi de mümkün değil. Takımı kısa sürede toparlayacak biri gerekli. Oyuncularda da problem var anladığım kadarıyla.

eprianu

20 Eylül 2017, 22:31:00 #62 Son düzenlenme: 21 Eylül 2017, 10:00:53 eprianu
Alpay hoca gidince her şeyin düzeleceğini mi düşünüyorsunuz? Alpay ile birlikte yönetim de gitmeli. Hatta peşinde paralı yalaka tribün gruplarını da alıp giderlerse on numara olur. Yoksa aynı tas aynı hamam devam eder.

tactician

Devre arasında taraftar ile yaşanan diyalogda; bilgisayardan anladığım kadarıyla; taraftarın yaptığı hareketlerden maç sonu bırakıyorum tarzından bir şeyler söylediği belliydi. Taraftar bitti gibisinden işaretlerde yaptı. baha55 de bizim bu izlenimlerimizi teyit etmiş zaten maç topicinde.

Takımın başında bir otorite oluşturamamış; bir başıboşluk çok belli. Taktiksel olarak bir bütünlük ve şablon göremememiz de zaten olayı hiç çekilmez hale getiriyor.

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: tactician - 21 Eylül 2017, 08:51:45
Devre arasında taraftar ile yaşanan diyalogda; bilgisayardan anladığım kadarıyla; taraftarın yaptığı hareketlerden maç sonu bırakıyorum tarzından bir şeyler söylediği belliydi. Taraftar bitti gibisinden işaretlerde yaptı. baha55 de bizim bu izlenimlerimizi teyit etmiş zaten maç topicinde.

Takımın başında bir otorite oluşturamamış; bir başıboşluk çok belli. Taktiksel olarak bir bütünlük ve şablon göremememiz de zaten olayı hiç çekilmez hale getiriyor.
Ilk yari sonunda yasanan olaydan sonra ikinci yari taktik vermeye hic kenara bile gelmedi hoca. Hep yardimcilar vardi orada. Kafasinda bitirdigi cok belliydi.

Mac boyu takimda hicbir organizasyon yoktu zaten. Diger maclarda oldugu gibi.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ali ihsan

Alpay artık ağzıyla kuş tutsa olmaz.Kendisi dağılmış bir kere psikolojik olarak.Takımı toparlaması mümkün değil.O da kalmak istemeyecektir artık.

5trawberry

Alpay Hoca'ya neden kızıyorsunuz ki. Kim Samsunspor gibi camiaya hoca olmak istemezdi. Yok gelmem mi diyecekti. Alpay siparişle getirilen adamdı. Zaten üzerine düşeni yapmadı mi, istifasını verdi ama kabul görmedi. Bu adamlığını gösterir zaten. Anasına varana kadar küfür var. Önünde Ankaragücü maçı var, vur kır geç gerisi gelecek zaten. Maglubiyet alırsan bu sefer istifan kabul görür.

özkan

Oyuncular hocayı istemiyorlar.(mış) değil klüpte yönetici şahitli olay.Alpay hoca ankaragücü maçı senin fişin çekilir..

Raqua55

Bu takımı Nasıl bu hale getirebildin? Dakika 70 şutumuz yok

yirmiuc

5trawberry

galiptir bu yolda mağlup. getir erkan sozeriyi şaha kalkalim

Lusage

Ankara'da kankalarının yanında kal. Elbet bizim gibi enayi bir takıma itelerler seni.

ugrass

mehmet yılmaz

Kalıbının adamı olsan bir hafta önce bırakman lazımdı. Kalıbını geçtim, adam bile değilmişsin. Teknik direktör hiç değilsin. Yazıklar olsun.

bayfa55

Defol git. Beceriksiz hoca bozuntusu..