Teknik Direktör - Alpay Özalan

Başlatan Levent ÖCAL, 12 Haziran 2017, 16:46:25

« önceki - sonraki »

ngonge

Alpay'ın yaklaşımı premier ligin zayıf takımlarının kapalı taktiğine benziyor. Geride oyunu iyi daraltıyor, ADS maçı gibi salakça hataları azalttığı sürece takım az gol yiyecektir.

Asıl sorun ise ileride. Hücum varyasyonları takımın çok zayıf. En kötü yanı ise duran topları hiç kullanamıyoruz. Halbuki onları en iyi yönetecek isimin Alpay olması gerekir. Hücum oyuncularında ciddi maç eksiği ile aynı zamanda uyum sorunu var. Nasıl düzenleyecek bilmiyorum, transfer olursa gelenleri hazırlamak da artık çok kolay olmayacak.

Bütün bunların yanında geçtiğimiz son iki maçta (Manisa ve ADS) oyuncu değişikliklerine gerçekten anlam veremedim. Cidden rakibin işine yarayacak hamleler oldu. Hiç değiştirmese daha iyi olabilirdi.

Raqua55

Kötü oynamayı geçtim ayakta Duramıyoruz Kondisyon olarak bu kadar kötü olmamız gerekir.4 Hafta oldu milli takım arası girdi. Yapma Alpay Lafta Kalma sende

SametYılmaz55

Takımın hazır olması için daha ne olması gerekiyor ?

5trawberry

haftaya kazanamazsak samimi söylüyorum yol alsın.

ata55

s_uzunkaya

samaras ve sifakis  sorununu absorte edecek oyun ve skorlar alınamazsa samaras ve sifakisten önce gitmesi gündeme gelecektir. büyük kumar oynadı bu yunanlı oyuncuları takıma gertrmekle alpay.

ugrass

irfan buz boştayken hiç beklemeseler.

samsunsporlu1994

Kankan sirtaki Samaras beyi de alıp gidebilirsin hocam.

cakir55

Karabudun

Ne kadar kötü olursa olsun en erken ligin ilk yarısında gider. O da gitmek isterse yoksa bu yönetim yollayamaz. Yemez!

Levent ÖCAL

Hüseyin Kalpar ihtiyar bu yüzden gitmeli.
Ümit Özat çok erken oyuncu değiştiriyor bu yüzden gitmeli.
Osman Özköylü çok agresif bu yüzden gitmeli.
Alpay Özalan çok yetersiz bu yüzden gitmeli.
Bakalım hoca değişirse gelecek kişiyi ne için göndermeye çalışacağız.

Desiqner

En azından ilk yarıyı tamamlaması beklenecektir.Duruma göre şekil verirler...
Ama tabi ben İrfan Buz'u görmek isterdim takımda.

Sadece Samsunspor

Bence cok yuklenildi hocaya. Kaldi ki Ayite ve Samed de 11e girecek. 1-2 hafta daha beklenmeli bence. Onu gonder bunu gonder her geleni gonderiyoruz sonuc ne hep ayni. Biraz sabir bence. 11de degisiklikler bekliyorum bu hafta. Mesela gokay ve ayite 11 baslayabilir. Bekleyelim biraz arkadaslar.

yirmiuc

Biraz daha sabirli olmak lazim. Zor gol yiyoruz , gol yollarindaki beceriksizligil kirabilirsek seri galibiyetlere baslariz.

özkan

hocayla olumsuz yorum yapmak için 8nci haftayı beklemek lazım.