Transferler...

Başlatan ngonge, 20 Eylül 2005, 00:58:38

« önceki - sonraki »

ngonge

yahu anlamadığım bir şey var;
sene başında iki adam için çok uğraştık.
biri ivanov u tutmak öbürü de radenoviç i almak.bu ikisini alıp 4.haftada göndermek nasıl bir mantık?
şaban hoca iyiydi hoştu da  transfer konusunda gerçekten çok tecrübesizdi malesef.allum un alınması da büyük hata.son olarak şu brezilyalıları da tutmadım,inşallah beni yanıltırlar...rafael çok gol kaçırıyor yahu  :cry:

Shane_Falco

Rafael ama sanki serkan a iyi toplar indiriyor o dikkatimi çekti yani kaçırıyor gol ama Kafa vuruyo adam yani bizde aslında onu bu yüzden aldık bence

Forvetim

Sevgili SS55 kardeşim de benim gibi bir tespitte bulunmuş, Rafi'yi izleyince Hakan Şükür'ü izledim sandım. Oyun tarzı ile aynı. İnşallah daha iyi olur.

oğuzhan55

Alıntı:www.samsunspor.org.tr'den
Geçtiğimiz sezon Sakaryaspor maçında sakatlanan Caner Altun, sol çapraz bağlarından ameliyat oldu. Dört buçuk aydır yeşil sahalardan uzak kaldığını belirten Caner, "Futbolu çok Özledim. Normal şartlar altında 4 hafta sonra takımdaki yerimi alacağım" dedi.

Erdoğan Arıca oyuncuların alternatiflerinin olmadığını söyledi.Bencede forvet konusunda çok haklı.Takımda forvet sayısı fazla ama Serkan'la Rafael haricindekilerin sakatlığı devam ediyor.Caner yukarıdaki açıklamayı Ankaraspor maçı öncesi yapmıştı.4 hafta sonra dediğine göre geriye kaldı 3 hafta.Murat Sözkesen'in durumu nasıl pek belli değil?
Zaten Şaban Yıldırım'da bunu söylemişti.O zaman İvanov vardı ve Yıldırım'da şöyle bir açıklama yapmıştı."Serkan ya da İvanov sakatlansa ya da cezalı duruma düşse alternatifleri yok."
Hadi Caner Samsunsporumuzun oyuncusu onun sakatlığının durumunu kulüp biliyor.Ama Murat Sözkesen'in sakatlığını bile bile ne diye aldılar?Bu oyuncu oynadığında gerçekten iyi bir futbolcu ama sakatlığı nedeniyle oynayamıyor.Bizimde haliyle forvette alternatif oyuncumuz olmamış oluyor.Bence paf takımdaki Eren'i yavaş yavaş A takıma alıştırsalar iyi olur.Çünkü yetenekli bir oyuncu.Samsunspor'da şans verildiğinde iyi işler yapacağa benziyor.Erdoğan Arıca'da bu oyuncuyu fark ederse muhakkak değerlendirir.

Shane_Falco

Abi bu Caner ölseydi daha 4 hafta daha sakatmış sezonun yarısı bitiyo 4 hafta sonra :D iyileşcekte form tutcakta ooooo Bence Bu sene canerden ümidi keselim yani bari Ereni bi şekilde oynatalımda onu kazanalım

carsambali55

bence rafeal çok iyi bir futbolcu. pazar günü ankaraspor mçında stadta izledim çok güzel top indiriyor. hızıda iyi serkanla çok iyi partner oldular serkanın pozisyona girmesinde etkili oldu kendiside güzel pozisyonlara girdi. ivanovdan çoook çok daha iyi hava toplarına daha hakim ve hızlı. rafaelden iyisini bulamazdık.bence rafeelle serken bu sene 1. ligin tozunu alır..

55samsunlu55

Rafael'i beşiktaş maçında izledim. harika bir futbolcu. umarım transfer açıldığında bu kalitede bir kaleci ve defans oyuncusu da bulabilirler.

Shane_Falco

yaaa abi iyi futbolcu felan ama kişiligide çok önemli bence hatırlicaksınız yakın tarihte bi junior diye oyuncumuz vardı bazı arkadaşlarımız juninho diyede bilebilir adam iyi topcu idi teknigide iyiydi gayet güselde oynuyodu fakat devre arasında ülkesine bi gitti bi daha dönmedi kişiligi bozuktu yani inşallah rafael öle degildir kişiligi inşallah düzgündür ayrıca bu iki transferdende gayet ümitliyim çünkü ikisine yanılmıyosam toplam 1.6 trilyon verdik yani paraya kıydık para olunca kalite ve başarıda olacaktır bundan eminim

Rentboy

fatih özer adlı genç futbolcu kardeşimizde yapısı ve hırsı itibariyle mevkisinde sırıtmayan bir futbolcu.umarım ilerleyen zamanlarda eren ve fatih hırslarının karşılığında oynama şansı bulup kendilerini gösterirler.hem kendi vizyonlarını yaparken hemde samsunsporumuza kazançlı olurlar...

supporter

bence de eren ve fatih e şans verilmeli.
erdoğan hoca bu konularda bilinçli bir hoca zaten
sinop kampı da işe yarayacaktır umarım.
yalnız oca marciel şu an sitediğim gibi değil demiş.
hakikaten de bjk maçının ilk yarısında çok berbat gözüktü.