samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Kaya

Maç hangi gün Cuma olursa Oruç ile oynayamama durumumuz var.Uzun süredir cuma günleri başka maç yapıyoruz çünkü.

beşnumara

Cumartesi 10-11
İnanç sen böyle dersen Erdem abi Mehmet abi icin maçı cumaya almaz samsuni gelmesin cumartesi devam edelim der :)

maraton

Arkadaşlar cuma için çok uğraştım ama olmadı sırf Mehmet için zaten bana bile cuma zordu.. Cumartesi saatimiz aynı.. Ama Mehmet abinize siz ısrar edin gönül koyun ne yapın edin gelsin.. Cüno inşallah atanacak bu muhtemelen son maçı o yüzden Cüno sen gönül koy rica et Fatih sen korktu de sinir et birşey yapın abinizi getirin.. Ben Cumartesi yenilirsek Mehmet Yılmaz olmadığı için o yenilgiyi saymam baştan çamuru Söyleyim de..

Kaya

Kaya

Alıntı yapılan: beþnumara - 03 Eylül 2014, 17:22:41
Cumartesi 10-11
Ýnanç sen böyle dersen Erdem abi Mehmet abi icin maçý cumaya almaz samsuni gelmesin cumartesi devam edelim der :)

5 aydır top oynadığımız adamlar Fatih.Ben oynamasam sebebi kimse için mühim olmaz da Oruç'un olmaması her şeyi değiştirir..Bu yüzden açıklama yaptım.

mehmet yılmaz

beşnumara

Kamuran abi yoksa oruçun işi zor :)

kamuri

orucreis

Alıntı yapılan: beşnumara - 04 Eylül 2014, 11:46:13
Kamuran abi yoksa oruçun işi zor :)

Biz ne zorluklar gördük sayın kelduartes :D

kamuri

Mehmet abiden hala ses yok orta sahayi kim cekip cevirecek ;)

mehmet yılmaz

Kulübümle görüşmelerim sürüyor. 55 numarayı boş bırakın. Mbilla hesabı son ana kadar vakti var.  :Po

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: maraton - 03 Eylül 2014, 18:22:16
Arkadaşlar cuma için çok uğraştım ama olmadı sırf Mehmet için zaten bana bile cuma zordu.. Cumartesi saatimiz aynı.. Ama Mehmet abinize siz ısrar edin gönül koyun ne yapın edin gelsin.. Cüno inşallah atanacak bu muhtemelen son maçı o yüzden Cüno sen gönül koy rica et Fatih sen korktu de sinir et birşey yapın abinizi getirin.. Ben Cumartesi yenilirsek Mehmet Yılmaz olmadığı için o yenilgiyi saymam baştan çamuru Söyleyim de..

Bu cümleleri çerçeveletip odama astım :)

16- Mehmet YILMAZ

Cüno'nun hatırı ve özel ricası üzerine son defa ekiyorum diğer ekibi. ;)

kamuri

genclerın karsısına tam kadro cıkmak sevındırıcı sımdı onlar dusunsun ;D

orucreis

Acaba gençler kaleci olarak kimi getirecekler çok merak ettim hasan hüseyin akınayı mı acaba  :-\

kamuri