samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

##kdc##

1-Maraton Başkan
2-Akyol
3-Seydo
4-Kdc
5-Fındık
6-Beşnumara
7-Uğur Yıldız
8-CemBaba
9-Oruç
10-Kamuri
11-UzunMehmet
12-Barnebeu
13-kerem55
14-melihözkan
15-
16-Mehmet Yılmaz

Maç gece 12-01 Büyükşehir'in sahasında oynuyoruz. Son şanslı kişi kim olacak acaba??

cembaba

1-Maraton Başkan
2-Akyol
3-Seydo
4-Kdc
5-Fındık
6-Beşnumara
7-Uğur Yıldız
8-CemBaba
9-Oruç
10-Kamuri
11-UzunMehmet
12-Barnebeu
13-kerem55
14-melihözkan
15-Turuncu
16-Mehmet Yılmaz

kamuri

turuncu maça gelmeden once belediyenın hamamına git yanına ekighoyu da al ;D

kerem55

1-Maraton Başkan
2-Akyol
3-Seydo
4-Kdc
5-Fındık
6-Beşnumara
7-Uğur Yıldız
8-CemBaba
9-Oruç
10-Kamuri
11-UzunMehmet
12-Barnebeu
13-
14-melihözkan
15-Turuncu
16-Mehmet Yılmaz

arkadaşlar hepinizden özür dilerim dedemin rahatsızlığından dolayı affınızı istiyorum... samsunspor_x

fındık

##kdc##

Uzun süre sonra makarası bol bi maç yaptık, herkesin ayağına sağlık.
Çok şükür fazla koşmadan bi sakatlık yaşamadan maçı tamamladım. Baştan sonra çekişmeli geçen maçta, takımımın da mücadeleyi benim attığım kilit gollerle kazanması benim açımdan mutluluk verici oldu.  8)  zzzzz

mehmet yılmaz

bu gençlerin alayı bitmiş...
hamamgücü  ;D ;D ;D

beşnumara

Genç takım geçen sezonki Samsunspor gibi. Takımın beşnumaralı oyuncusu turgay gölbaşı'nın N.Ş.A'da iyi olmasi mümkün mü değil. Çünkü turgay topcu degil. Ama bu gencler o kadar kötüydü ki beşnumara iyiydi düşünün yani. Bu gençler okeye dönüyor bitmek ne kelime  ;D

Uğur Yıldız

Fark yememek için zamana oynadık ama yinede fark yedik. Ayrıca takımın adını Lamaspor yapmaya karar verdik.  :D

beşnumara

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 24 Kasım 2013, 02:56:55
bu gençlerin alayı bitmiş...
hamamgücü  ;D ;D ;D

Abi hamamgücünün tek artısı grup indirimi almak olur :)

mehmet yılmaz

Fatih bunlar, toplu halde hamama gitmeyi bile beceremezler.
O kadar kötüler.
35 yaşında adamım, sağdan atıp soldan geçiyorum. 5 gol atıp, 5 de attırıyorum. Üstelik 9-10 halısahada top oynayıp geldim. Maraton bile 2 gol attı, fecaat yani...
Terlemedik bile.
:o 8)

orucreis

Mehmet abi doğru diyorsun bu gençler hamama bile beraber gidemez  ;D en iyisi bi kamyonun kasasına atıp belediyenin tazikli suyu ile yıkamak.Başka türlü çok zor  ;D  :D

maraton

cany

dünde sizden önce oynayanlar halısahanın yanından geçerken 'adamların hepsi kırmızı beyaz la helal olsun' diyodu biri :-[

Ayberk

ben de derse dalmışım .:.:. neyse ki durumum kesin değil diyip ismimi yazmamıştım