samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: usare - 02 Ocak 2013, 08:59:00
6 sında  dönüyodun di mi?   :o
ben dönene kadar defansa bir kasap ayarlayın..tiktik takselide veriyorum; ilk dakikalarda cgr yi tırpanlıyacak kasap arkadaş..cgr nin feryatlarını duyan gençler kıvama gelecek daha sonra kamuri ve samsuni işi bitirecek.. ;)

maraton

oruç maça gelecek.. kazım yılmaz ve mazhar temliklerinden vazgeçecek.. siyasiler tam destek verecek.. on trilyon nakit önüme koyulacak.. o zaman gelir oynarım halı sahada..

cembaba

1- samsuni
2-
3- usare
4- Fathio Ramos
5- umut
6- orucreis
7- Denizci
8-
9-babasamsunlu
10-Kaya
11-melih özkan
12-cagrı
13-
14-serkan
15-seydo
16-kdc

seydo55

1- samsuni
2-
3- usare
4- Fathio Ramos
5- umut
6- orucreis
7- Denizci
8-çiço reis
9-babasamsunlu
10-Kaya
11-melih özkan
12-cagrı
13-
14-serkan
15-seydo
16-kdc

mehmet yılmaz

02 Ocak 2013, 19:35:17 #5299 Son düzenlenme: 02 Ocak 2013, 19:43:49 samsuni
Beyler, maçların dengeli geçmesi adına şöyle bir teklifim var.
Oruç ile Umut kalelerde sabit kalsınlar, böylece her ikisi de birer devre birer takımda oynamış olur. Öteki türlü birkaç hafta önceki 2-0'lık maç gibi oluyor. Maratonton gelmediği için maçların kalitesi zaten tavan yapıyor ama böyle yaparsak el classico tadında olur.  :evet: :evet: :evet: 

Bu arada morukgücü formasını öperken verdiğim çok özel pozların gasteci cingen tarafından silindiğinin iddia edilmesi ve basına verilmemesi moralimi çok bozdu; kendimi futbola veremez oldum..   8) ???

Atakumlu

1- samsuni
2-
3- usare
4- Fathio Ramos
5- umut
6- orucreis
7- Denizci
8-çiço reis
9-babasamsunlu
10-Kaya
11-melih özkan
12-cagrı
13-Atakumlu
14-serkan
15-seydo
16-kdc

FaTiH_HaN

Mehmet abinin bu önerisi eski bir tartışmayı tekrar gün yüzüne çıkardı 'Oruç mu çok iyi Umut mu çok kötü'  :(

Serkan

Öyle de olmaz ki bir devre Afferim dediğime ikinci devre sövmek istemem :) oruç hep bizim kalecimiz olsun

millwall

nasil berkay hala nedensiz gulmelerine devam ediyor mu? adam ayarsiz enerji ajajajajaj

bu arada seydo da halisaha fitbolcusu oldu ya ne yapsam ne etsem?kendimi mi vursam yoksa agri dagin eteginde ucan guvercin mi olsam hiamminaaa...

usare

1- samsuni
2-
3-
4- Fathio Ramos
5- umut
6- orucreis
7- Denizci
8-çiço reis
9-babasamsunlu
10-Kaya
11-melih özkan
12-cagrı
13-Atakumlu
14-serkan
15-seydo
16-kdc
Oynamayı çok istiyordum, üşütmüşüm kusura bakmayın arkadaşlar..

maraton

babasamsunlu

12 kilo vermiş bir maraton başkan messiden farksız olur ;) ben sağ bek oynayacam...  :-* :-*

maraton

valla karşı takımda oyna da sevgili kardeşim istersen smaçör oyna isterseb pointguard oyna yeter ki karşı takımda oyna..

babasamsunlu

ben hep karşıdayım başkanım.. sen raaat ol ;)

Serkan

seydi'nin papuçları için oynayacağız :)