samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Sercan - 04 Şubat 2012, 19:08:43
:D giymesem mi?

Giy, maçtan sonra forma değişiriz. Bende de Akaki Khubutia var  ??? 8) :P

Ne şanslısın biliyor musun? :)

Burak

Unkapanı hizasından başlamak üzere Bulvar üzerinden geçebilirim araç sıkıntısı olan varsa alabilirim

##kdc##

10 u 20 geçe beni alabilcek var mı?? Yiğenime ders anlatıyorum da daha erken çıkamam evden. Alacak olan bi de msg atarsa sevinirim  :-[

Burak

ahmetsefa55

hee bende ısteyenı alırım.
bulvar yolu fılan farketmez yanı.

Burak

Alıntı yapılan: muhalif - 04 Şubat 2012, 22:02:56
hee bende ısteyenı alırım.
bulvar yolu fılan farketmez yanı.

Ne yani bana birşey mi demeye çalışıyorsun  :x((   :suslen:

**KaR6**

ben cok eglendim de oynayanları bilmiyom  ;D

sercan formanın gram hakkını veremedi, gerisini boşverin  :)

##kdc##

Tebrik mesajlarınızı lütfen özelden yollayın millet  8)

Sercan

mehmet yılmaz

Bir ara Sercan'a gerçek Gekas muamelesi yaptığımızı fark ettim.
Ama son saniyede o golü direkt forma attı :)
Güzel maçtı, dopa dekmük, dop filede, paralar cepte...

babasamsunlu

kesten çok çok çok özür dilerim..... :(
hanımdan izin almayı unutunca gelemedim..  :rulet:
en kısa zamanda bu hatayı etlafi edeceğimden kiömsenin şüphesi olmasın .. :(

##kdc##

Kamuoyuna Duyuru;
Cingenler olarak geçen günlerde Babasamsunlu nickli üye ile olan gerginliğin tamamen geçtiğini kendisinin bizim bulunduğumuz ortamlara gelmekten çekinmesine bir gerek olmadığı, olayın tamamen kapandığı bildirmek isteriz. Halısahadan biz varız diye isim silinmesine gerek yoktu saygılar.

8) :rulet:

babasamsunlu

anlaşılan kurt kocamaya başlamış  :rulet: :rulet: :( :(

Sercan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 05 Şubat 2012, 03:55:25
anlaşılan kurt kocamaya başlamış  :rulet: :rulet: :( :(

abi bu böyle işte, senin olmadığın yerde gider yapıyor, sen gelince el pençe oluyor..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ##kdc## - 05 Şubat 2012, 03:52:54
Kamuoyuna Duyuru;
Cingenler olarak geçen günlerde Babasamsunlu nickli üye ile olan gerginliğin tamamen geçtiğini kendisinin bizim bulunduğumuz ortamlara gelmekten çekinmesine bir gerek olmadığı, olayın tamamen kapandığı bildirmek isteriz. Halısahadan biz varız diye isim silinmesine gerek yoktu saygılar.

8) :rulet:

Babasamsunlu nickli kişinin durumunu anlamaya çalış KDC. Halı sahaya gelse cingen saldırısına uğrayacak, tamam. Onu bir şekilde kahramanca bertaraf edebilir. Üç darbe alsa iki vurur vs. Ama ya sonra? Eve gittiğinde hoca hanımdan yiyeceği köteği nasıl atlatacaktı?  ??? Ben hak verdim kendisine.   8) Tek sorun, esas kural olan "önce evden izin al, ondan sonra isim yaz" kuralını bir anlık heyecan sonucu unutmuş olmasıdır.  :(

Ayrıca kendisinin maç gelmeyip bizim takımı bir kişi eksik bıakması da hayırlı olmuştur, en azından bir puanı kurtardık bu zorlu deplasmandan. Aksi takdirde o puan da hayal olabilirdi.  ;D :-*