samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Turuncu

01 Eylül 2013, 01:23:51 #6315 Son düzenlenme: 01 Eylül 2013, 01:27:48 Turuncu
Uzun zamandan sonra ssbiz özlemişim. Kalite maç olmadı ama yine de zevkimizi aldık.Cüno'ya kaza yaramış adam 2 tane joga saldı. ( Terzinin numarayı yaz cüno ) Orta sahadan ronaldinho gibi direkleri vurmalar filan  >l< Sercan bayram ne olmuş öyle ya sergen yalçın :o Mehmet abi bildiğimiz gibi. Maçın en iyisi erdaldı adam golcü  :)  Seko'nun peşine koştuk hızlı yerin azizliğine uğrayıp yapıştık yere bell cipss ( Çalımı da es geçmeyelim belimizi kırdı.) Parmağıma da fena bastın   :peeh:

Cünoooo :x((

Edit: Serkan abi geçmiş olsun.

mehmet yılmaz

Cünoya araba carptiktan sonra böyle nasıl diyeyim mubarek bir insan oldu. Dalga gecen ya da laf eden carpiliyor.  :D
Serkan geçmiş olsun.
Ust seviye mac degildi ama guzeldi. Patlak da olsa errea ayakkabıyla oynayinca kendimi buldum :)
Nerede o eski ali akyol?  .:.:.

Akyol

Makara boldu, Cüno'nun maçtan evvel orta sahadan üst üste tam 5 kez topu direğe nişanlaması müthişti! Maç şamata oldu uzun zaman (yaklaşık 1.5 sene) sonra ilk kez top oynadım özlemişim bırakmamak lazım askere kadar halı sahada 2-Akyol  :)

Jübile maçında sakatlanan Serkan'a geçmiş olsun.

kerem55

brigand

Ne yaptınız ne ettiniz adamı bana sağlam göndermediniz  :(

##kdc##

dün halısahada bişey olmayan dizim bugün maçtan sonra eve gelince şişti, demek ki sorun o lanet topçuda 100 metre yaklaşınca bana bişiler oluyor  :(

mehmet yılmaz

Akyol

Turuncu

##kdc##

1-samsuni
2-akyol
3-turuncu
4-kdc

hadi dolduralım listeyi beyler;

Dartagnan

cgr

04 Eylül 2013, 01:47:51 #6326 Son düzenlenme: 04 Eylül 2013, 01:56:03 cgr

Sanki, 2010-11 yıllarında oynadığımız maçların kadrosu oluşmaya başlıyor gibi...

Bu listeye Engin Sever yakışır :)

6-cgr

Sercan

Uğur Yıldız

beşnumara

Cağrı, Aykut vurur seni kaldır o fotoyu   :)
Aykut o ne hal la  ;D :-*

Haa bir de umutmadan kendini direklere dövdüren kristiyano sercan sen ne ayaksın la  ;D