Tanju Çolak

Başlatan bodensee55, 18 Ocak 2006, 16:19:20

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

01 Ocak 2010, 21:56:07 #60 Son düzenlenme: 01 Ocak 2010, 21:56:39 KocumVolkan
Gerçekten Samsun lu olsaydı şuan tartışmasını yapmazdık..
yada şöyle diyeyim.. Tanju gibi Samsun lu okadar çok ki piyasada..

heryerdesamsunlu

arkadaşlar ozamanları tam hatırlamayanlar için hatırlatayım.samsun spor şampiyonlığa koşuyor 3 ay ,12 hafta üstüste lideriz artık son dönemeçe giriliyor,ilk önce hakemler giriyor devreye bizim maçlarda ve gs nin maçlarında,daha sonra gs lobisi ali tanrıyar milletvekili ozaman menteşoğlunu tehdit ediyorlar ticaretinden vuruyorlar adamı hayali ihracattan 1 milyar ceza kesiyorlar 86 da çok iyi para tanjunun 256 milyona gittiğini düşünürseniz.daha sonrada tanju ve savaş takımı içten vuruyor savaş karılarla basılıyor kampı terkediyor samsunu terkediyor.tanju da öyle lig bitmeden gs ye transfer olduğu habaerleri yayılıyor tabi takım yenilgiler alıyor geriye düşüyoruz istanbuldaki gs maçına savaş kadrodışı olduğu için çıkmıyor tanju son anda takıma giriyor ama 4-1 kaybediyoruz tek golümüzü penaltıdan tanju atıyor amadoğru dürüst top oynayamıyoruz.gs işi şansa bırakırmı hakemine kadar herşey ayarlı tabi.o seneyi hala hatırlar kahrolurum.hiçbirşey koymadıda tanjunun o kumpasa ortak olup takımı satması en kızdığımız taraf tı.ne oldu sonra şimdi ortada ne isaya ne musaya yaranıyor hak ettiğide buydu zaten.samsunu satanı ağzımıza bile almayalım arkadaşlar.

kavak_55

doğru diyorsun kardeş ağza alınacak adam değil.yaptıklarına bakmıyor birde başkan olacakmış yediği yetmedi herhalde.ucuz reklamlarla gündeme gelmeye çalışıyor bu aralar borusanın reklamını yapıyor he o işlerle uğraşsın samsunsporla uğraşmasın.selamlar

samsunmania

Alıntı yapılan: heryerdesamsunlu - 02 Ocak 2010, 21:48:35
arkadaşlar ozamanları tam hatırlamayanlar için hatırlatayım.samsun spor şampiyonlığa koşuyor 3 ay ,12 hafta üstüste lideriz artık son dönemeçe giriliyor,ilk önce hakemler giriyor devreye bizim maçlarda ve gs nin maçlarında,daha sonra gs lobisi ali tanrıyar milletvekili ozaman menteşoğlunu tehdit ediyorlar ticaretinden vuruyorlar adamı hayali ihracattan 1 milyar ceza kesiyorlar 86 da çok iyi para tanjunun 256 milyona gittiğini düşünürseniz.daha sonrada tanju ve savaş takımı içten vuruyor savaş karılarla basılıyor kampı terkediyor samsunu terkediyor.tanju da öyle lig bitmeden gs ye transfer olduğu habaerleri yayılıyor tabi takım yenilgiler alıyor geriye düşüyoruz istanbuldaki gs maçına savaş kadrodışı olduğu için çıkmıyor tanju son anda takıma giriyor ama 4-1 kaybediyoruz tek golümüzü penaltıdan tanju atıyor amadoğru dürüst top oynayamıyoruz.gs işi şansa bırakırmı hakemine kadar herşey ayarlı tabi.o seneyi hala hatırlar kahrolurum.hiçbirşey koymadıda tanjunun o kumpasa ortak olup takımı satması en kızdığımız taraf tı.ne oldu sonra şimdi ortada ne isaya ne musaya yaranıyor hak ettiğide buydu zaten.samsunu satanı ağzımıza bile almayalım arkadaşlar.

O günleri yaşayan biri olarak imzamı atıyorum.  Salatasaray'ın yıllar sonra şampiyonluk kazanabilmek için bizi bozuk para gibi harcadığının ve Tanju'nun da buna alet olduğunun resmidir bu anlatılanlar. Şimdi Ölmez abisi ile Borsan reklamı yapsın.

Burak

Alıntı yapılan: 35ama55 - 31 Aralık 2009, 21:08:48
Ben de Samsunlu olmaktan gurur duyuyorum ama Samsun ve Samsunspor için elimden birşey gelmiyor.

55_OrHaN_55

Tanju ve Savaş ikilisinin Samsun'u, Samsunspor'u sattıkları, şampiyonluğu cincona verdirdikleri sene başka bir şehirde, yatılı okuldaydım. o maçta yaşadığım üzüntüyü, kaçan şampiyonluğu düşündükçe kahrolmuştum. salatasaraylılar sevindikçe yüreğim sızlamıştı. hatırladıkça üzülürüm. o üzüntüyü yaşatanlardan biri de tanjudur. o yüzden çıkıp ta şimdi Samsunluyum diye şov yapmasın. gitsin cincon formasıyla bilmem ne liginde oynasın.

34_55

arkadaşlar bu takımı dobi hasanda satmadımı zamanında hemde samsunspor küme düştüğünde  banane ben trabzonspora gidiyorum diyerek bu adam bile yaptı samsunsporda hopcalık ama tanjuya nedense hep hesap kesildi bu memlekette  olayların gerçek içyüzünü bi bilseniz duadınz uçuklar ben bu gerçekleri yıllar önce rahmetli menteşoğlunun oğlundan ve bir zamanlar samsunspor kulübünde hem genelsekreterlik yapmış hemde yıllarca diğer katogorilerde görev almış bir büyüğümden dinledim hemde o 4/1 lik GALATASARAY MAÇINDA İSTANBULDA TAKIMLA BİR OLAN VE OLAYLARI BİRE BİR YAŞAYAN birinden dinledim ve tanjuya inanın sonuna kadar hak verdim,,,,, hatta hatırlarmısınız tanju 2 yıl kadar önce nedemişti bir yerel kanalın spor proğramında ben bir konuşursam olaylarla ilgili samsunda bazıları sokağa çıkamazlar demişti.....

selahattin55

bir şampiyonluğumuzu satmasaydı belki düşünürdük ama şimdi asla.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: kavak_55 - 01 Ocak 2010, 21:14:47
tanju nun kalbi söylemiyor sadece dudaklar kıbırdıyor. bir arkadaş gerçekleri okuyun diyor ne  gerçeği tanjunun samsunsporu satıp gttiğini herkes biliyor ben 36 yaşındayım en azından ben çok iyi biliyorum 100% samsunluyum demekle olmuyor tarihide bilmek gerekiyor.

Nici'nden Kavak'lı olduğunu sanıyorum ve bende Kavak'lı olduğum için Hemşerim diyorum.

Hemşerim aslını söylemek gerekirse Tanju'yu pek sevdiğimde yok sevmememin sebebide Samsunspor ile alakalı bir durum söz konusu değil tamamen futbolu bıraktıktan sonraki yaşantısı ve hal ve hareketlerinden dolayı

Ben şuna inanıyorum Tanju Çolak eğer düzgün bir şekilde yönlendirilirse veya Samsunspor'a fayda sağlayacak bir görev verilirse ben Samsunspor'a çok faydalı olacağına inanıyorum.

ve şunu söylemek istiyorum yıllardan beri hep söylenen şeyler ''Tanju Samsunspor'u sattı şöyle oldu böyle oldu'' bu söz kulaktan kulağa dolaşıp artık insanlar bunun tamamen doğru olduğu kanısına vararak konuşuyor am bunun ispatı ne diye sorsak veya bize bir belge bir kanıt sunun burada paylaşın desek muhtemelen kimse bunun hakkında birşey sunamaz.

Ama Samsunspor tarihi bilginiz olması açısından ben size bir öneride bulunayım Kırmızı Beyaz Kara Sevda isimli Samsunspor kitabını eğer okumadıysanız okumanızı tavsiye ediyorum özellikle Sayfa 144'ü okursanız en azından bildiklerinizin tamamen doğru olmadığını görürsünüz.

Ama gerçi şuda var eğer bir insan art niyetli ise gerçekleri tam belgesi ilede ispat etsende kabullenemez eğer sende bu düşünce içindeysen ben ne söylesem boş ama senin %100 Samsunsporluyum demekle olmuyor demende hoş değil.....

FaTiH_HaN

AlıntıBen şuna inanıyorum Tanju Çolak eğer düzgün bir şekilde yönlendirilirse veya Samsunspor'a fayda sağlayacak bir görev verilirse ben Samsunspor'a çok faydalı olacağına inanıyorum.

kesinlikle.

Kais

bende tanju'nun artık Samsunspor'a faydası olcağını düşünenlerdenim.her yere kolu uzanır diye düşünüyorum.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Kais - 04 Ocak 2010, 20:06:00
bende tanju'nun artık Samsunspor'a faydası olcağını düşünenlerdenim.her yere kolu uzanır diye düşünüyorum.

kesinlikle doğru!......

heryerdesamsunlu

arkadaşlar dobi hasanada bu şehir çok kızdı ama travzana gitti diye birde dobi adam gibi sezon bitince gitti.tanju gibi sezon içinde değil.ertuğrul sağlam da bu takımdan transfer oldu ama nasıl gittiğini hepimiz biliyoruz.bizim bilmediğimiz birşey bilen varsa anlatsın bizde bilelim.ama şuda var kimin adam gibi adam olduğunu kiminde ne mal olduğunu insanlar iyi biliyor bu taraftar boşuna kimseye böyle kızmaz.başka konulara girmiyeyim dedim ama en yakın arkadaşının karısıyla basılan kimdi gidiş sebeplerinden biriside odur.bir insanın karakter zafiyeti varsa takımıda satar maçıda...samsun spor taraftarı onu vicdanında mahkum atti zaten ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

King Of The North

Ertuğrul Sağlam hocamızı da hatırlıyoruz,Kayseri bize 6 attığında 6.gpole kadar her golden sonra şampiyon olmuşcasına seviniyordu..
Yazık bu şehre: Spor55 programında Atilla abi bas bas bağırdı sponsor bulamıyorum diye,yakında program kalkacak AKS TV tam trabzonlu olacak,bazıları da mutlu olur.