Tanju Çolak

Başlatan bodensee55, 18 Ocak 2006, 16:19:20

« önceki - sonraki »

senol55

Tanjuyu istemeyenleri anlamiyorum
Samsunspor süperligten düstügünde ben burda yazmistimki Samsunsporu ancak Tanju kurtarir,ama herkes Tanjunun burda yeri yok gelmesin diye laflar söylendi.
Bakiyorum bugün hala ayni kafalar var.
Samsunsporumuz ne hallere düstügünü görmüyorsunuz galiba KÖRLER.
Tanju Baskan veya T.Direktör olarak gelsin bence
yoksa Samsunu kara günler bekliyor
benden demesi

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Lazuri Bere - 20 Mayıs 2009, 17:02:52

Tanju önce Galatasaraya hediye ettigi Sampiyonlugumuzu geri getirsinde ondan sonra isterse alacaklarina temlik koydursun!

Allah aşkına bunu neye dayandırarak söylüyorsunuz Tanju Samsunsporu sattığını veya Şampiyon olmaması için uğraştığını veya galatasaraya şampiyonluğu hediye ettiğini yok böyle birşey geçin bu kulaktan dolma lafları Tanju gs ye gitmemek için Hasbi Menteşoğluna yalvardığını gidip yanında ağladığını ve yalvardığını hiç duymadınızmı? veya hiç okumadınızmı?

ve birde şu açıdan düşünün adam gs'den alacağı paradan fazlasını alıyor Samsunspordan daha niye gitsin gs'ye belki bizim bilmediğimiz haklı sebepler vardır ama bizim isteğimiz Samsunspor'a bir çıkış yolu bulmak o yüzden bizim kimseyi çok yanlış yapmadığı sürece dışlama lüksümüz yok

yoksa biz daha çok Adana maçlarının bitmesini bekleriz veya 2B ye düştüğümüz zaman bol bol Trabzon deplasmanına gideriz bir sezonda 3-4 defa ( akçabat, karadeniz, arsin, sürmene ) vs vs önce kırgınlıklar kızgınlıklar ortadan kalkacak YZY örneğinde olduğu gibi sonra sağlam bir mali yapı ve süperlig

Lazuri Bere

@%100 samsunspor

Ben Ertugrul Saglam'i Tanjuya tercih ederim!

**KaR6**

@ senol55

abartma arkadasım, o kadar uzun boylu değil.. ayrıca o ifadeler de yakışmıyor..

mehmet yılmaz

20 Mayıs 2009, 19:07:57 #34 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2009, 19:11:09 samsuni
Alıntı yapılan: senol55 - 20 Mayıs 2009, 17:49:45
Tanjuyu istemeyenleri anlamiyorum
Samsunspor süperligten düstügünde ben burda yazmistimki Samsunsporu ancak Tanju kurtarir,ama herkes Tanjunun burda yeri yok gelmesin diye laflar söylendi.
Bakiyorum bugün hala ayni kafalar var.
Samsunsporumuz ne hallere düstügünü görmüyorsunuz galiba KÖRLER.

Samsunsporluların kahir ekseriyeti gibi ben de Tanju Çolak'a muhalifim
ama ne körüm ne de aynı kafa!

Lafın nereye gideceğini hesap edip yazarsak iyi olur arkadaşım.

Ayrıca çok değil iki hafta önceki Telegol'de "sen Samsunlusun" diyen Serhat Ulueren'e, "ben aslen Trabzonluyum, babam Trabzonlu" diyen Tanju Çolak bizleri hafızasız zannetmesin.

Tanju, benim için 1982-87 arasının Kral'ıdır! Efsanesidir. O Tanju'yu çok severim ben...
Sonrası yok...

cem and naz55

samsunsporun tarihinde samsun şehrine ve samsunspora en büyük ihaneti TANJU ÇOLAK yapmıştır...
ne babam sever nede ben babam o yılları iyi bildiğinden tanju tvye çıktınmı tanjuya küfür ederek tv kanalını değiştirir
bir düşünün kar 6 kardeşimizin dediği gibi kimler hocalık yaptı o yapmadı...ama nedni var samsuna ve samsunspora en büyük ihaneti o yaptı..
ismail uyanık bile tanjuya bu kulüpte hocalık için sıcak bakmadıysa vardır bişeyler o bişeylerde ortadadır tanju samsunsporlu mu trabzonsporlu mu galatasaraylı mıdır
ilk başta plakası ne onu belitsin tanjuyu sevmiyorum samsunun ona ihtiyacı yok

Lazuri Bere

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Mayıs 2009, 19:07:57
Samsunsporluların kahir ekseriyeti gibi ben de Tanju Çolak'a muhalifim
ama ne körüm ne de aynı kafa!

Lafın nereye gideceğini hesap edip yazarsak iyi olur arkadaşım.

Ayrıca çok değil iki hafta önceki Telegol'de "sen Samsunlusun" diyen Serhat Ulueren'e, "ben aslen Trabzonluyum, babam Trabzonlu" diyen Tanju Çolak bizleri hafızasız zannetmesin.

Tanju, benim için 1982-87 arasının Kral'ıdır! Efsanesidir. O Tanju'yu çok severim ben...
Sonrası yok...

Samsuni arkadasim, her kelimenin altina imzami atarim!
Cok güzel konustun, bravo!

erdem

bırak takılsın tanju ya.ne faydası var ne zararı.milanın türkiye distribütörü euheuh  ;D

Akyol

trabzon'lu tanju'ya futbol kariyerinde sonsuz başarılar mümkünse bir daha Samsun ve SAMSUNSPOR isimlerini telaffuz etmesin aslen trabzon'lu sayın tanju çolak...

kuzey55

ya her fırsatta şike yaptım teşvik adım diyen bir adamı hangi gönül bu takımın başında görmek ister hayret doğrusu.biz değilmiydik trabzonlu başkanı istemeyen.bu adam nereliyim dedi peki.herke starafından samsunlu olduğu bilinen adam trabzonluyum aslen dedi..bu yüzden kaybediyoruz işte.bırakın şampiyonluğumuzu satmayı her fırsatta gs li trabzonlu olduğunu söyleyen şike yaptığını ağzıyla ifade eden bir adamı kesinlike gönlüm kabul etmez.zaten birçok kişinin de edeceğini sanmam.yoksa adımız tamamen şikeciye çıkar.

tanju55

her zaman söyledim bizi ancak tanju kurtarir...
adam resmen mhk baskanina kafa tutuyor ya...
tanju baskan yada teknik direktör olsun getiremeyecegi türk futbolcu yok...
iyi düsünün tanjunun samsunspora ne yaptigini degil ne yapabilecegini düsünün...
sonucta biz de samsunsporumuzu düsünüyoruz...

kuzey55

ne yaptıysa bundan sonrada aynısı yapacak.bırakın getireceği topçuları armağanı takımdan nasıl kaçırdı onu hatırlayın.kendisi gibi satıcı şikeci ne kadar adam varsa getirir işte.

yönetici

Tanju Çolak ile ilgili açılan kaçıncı başlık bilmiyorum lakin hep aynı şeyler konuşuluyor. Bu yüzden kilitliyorum başlığı.

King Of The North

Biliyorum çoğumuz bu ismi görünce duyunca çıldırıyoruz ama bugün Ece Erken'in Mavi Şeker programında "Futbol Okullarının ilkini Samsun'da doğduğum, büyüdüğüm,beni Tanju yapan memleketim Samsun'da açtım,Samsunlu olmaktan da ayrıca gurur duyuyorum" demesi oldukça manidardı.

babasamsunlu

Pehhh  :P :P

O gururu cincona kaçarken duymalıydı.... >:( >:( >:( >:(