Samsunspor'da Devre Arası Transfer Söylentileri

Başlatan Umut ÖZEN, 27 Aralık 2014, 21:36:37

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Forvet oyuncusunun gol atması nasıl kriter sayılmaz :) Kaleye geçip penaltı falan mi kurtarmasını bekliyorsunuz :) Adamın işi gol atmak onu da çok güzel yapıyordu.Hepimiz isteriz topu alsın 2-3 kişiyi geçsin,topu sürsün etsin ama eldeki malzeme bu :) Eldeki malzeme de lig için yeterliyken hoca yüzünden zerre fayda göremiyoruz

Shane_Falco

Adem sarı, Haluk, Uğur Tülümen çok çabuk unutuldu çok...

beşnumara

Onu yapan ispanya liginde ingiltere liginde oynuyor. Pttde ne isi var.

kamuri

Eldin adilovic icin iyi forvet degil diyenlere sasiriyorum adam daha ne yapsin  devre arasında adil gitsin diyen arkadaslara soruyorum devre arasinda adilovicten daha iyi bi oyuncu nerden bulacaz elinizde varsa soyleyin bizde bilelim yetmedi mi bu klubun paralarini saga sola harcadigi  gecen seneye bakin en kritik gollerimizi kim atmis bu kadar balik hafizali olmaya gerek yok ya

ask55

Geçen sene attığı gollerin sanırım yarısı penaltıdan.tabiki bu da bir beceri ama takımın hücum organizasyonuyla veya hücum etkinliğiyle alakalı bir durum değil.

Adilovic konusunda gözden kaçırılan birşey var.

Diyelimki 1-0 gerideyiz.Adilovic bir sürü pozisyon kaçırmış, bir sürü pozisyon olabilecek hücum organizasyonunu harcamış.
Sonra 2. golü yemişiz.Peşine Adilovic gol atmış.

Böyle bir durumda Adilovic'in tek yararı kendisine oluyor, takımına değil.

Bence attığı goller, kaçırdığı pozisyonlardan veya harcadığı ataklardan çok değil.

Adilovic gönderilmeli yerine sol kanada etkili bir yabancı alınmalı diyorum.

Sonuçta forvet bölgesinde Mbilla ve Adilovic fazla lüks değil mi sizce de ?

cembaba

Zenke den sonra bu kadar çok atan bir adamın, elinde oyuncu yokken bu kadar kolay harcanması meselemiz.  Başka bir şey değil. Elinde forvet olsa anlarım. Yoklukta oynamıyor. Sıkıntı bu.

Shane_Falco

Şu tüm golleri penaltidan atiyor olayi nereden cikti onu anlamadim. Nasil 16-17 golün yarisini penaltidan atti ?

Adam geçen sezon ligde sadece 3 golü penaltidan atti.

ngonge

Bir de şunu eklemek lazım, Adiloviç Kalpar'ın defansif futbolunda bu golleri attı. Umar ile Ekigho'nun bireysel futbollarında bu golleri attı. Takım oyunu, hücum organizasyonu yapalım o zaman görelim Adil kaç gol atıyor...

Desiqner

Akşam Osmanlı-Antalya maçını izleyenler bu ligde son vuruş ustası bir golcünün ne demek olduğunu görmüşlerdir.Berk İsmail denilen çocuğun yerinde Adil gibi bir son vuruşcusu olsa bugün Antalya beşlemişti Osmanlı'yı.
İşin özü her takımda iş yapacak bir adam, gidip Afrika'dan yeni bir Emenike getirmeyecekse yönetim bu adam burada kalsın.

Musti

Alıntı yapılan: ask55 - 03 Ocak 2015, 15:47:34
Geçen sene attığı gollerin sanırım yarısı penaltıdan.tabiki bu da bir beceri ama takımın hücum organizasyonuyla veya hücum etkinliğiyle alakalı bir durum değil.

Diyelimki 1-0 gerideyiz.Adilovic bir sürü pozisyon kaçırmış, bir sürü pozisyon olabilecek hücum organizasyonunu harcamış.

Bence attığı goller, kaçırdığı pozisyonlardan veya harcadığı ataklardan çok değil.

Adilovic gönderilmeli yerine sol kanada etkili bir yabancı alınmalı diyorum.

Sonuçta forvet bölgesinde Mbilla ve Adilovic fazla lüks değil mi sizce de ?

Hiç bir cümlesine katılamayacağım bir yorum.

Geçen sezon attığı 16 golün 3'ü penaltıdan. Penaltı kazanılmışsa genelde takım hücum halindeyken penaltı kazanılır. Bu hücum etkinliğini beğenirsin veya beğenmezsin o ayrı bir konu.

Koyu punto ile belirttiğim, hiç bir maçta olmamış. Hatta çoğu zaman galibiyeti ya da puanı getiren golü atmış.
Ha diyelim ki senin dediğin gibi oldu, skoru 2-1 'e getirmiş takım için beraberliği yakalama fırsatı adına moral olmuş. Bu iyi bir şey olsa gerek.

Altı çizili olan yorumun için uç bir örnek veriyorum ki diğerlerini var sen düşün.
C.Ronaldo La Liga 2014-2015 sezonu : 14 maç / 25 gol / 88 şut
                                                  : Maç başına 6,3 şut çekmiş / 1 gol başına 3,5 şut

Bu ne demek, bir maçta en az 6 şut çekiyor, ve her 3,5 şutta bir gol atıyor. Bu dünyanın şu an leblebi gibi gol atan adamı. Yani dünyada hiç bir futbolcu yoktur ki kaçırdığı/harcadığı pozisyonlardan daha çok gol atsın.

Bu takımın en eksik bölgesi bu futbolculardan nasıl bir sistemde hangi oyunu oynayacağını bilen bir teknik ekip.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ask55 - 03 Ocak 2015, 15:47:34

Maalesef dediklerinin hiç birisi doğru değil Ahmet Sefa.
Geçen sezon 16 gol atmış, yarısı değil 4'ü penaltıdan. Üstelik o penaltıların ikisini son dakikada atmış ve bu gollerle 1-1 ve 2-1'i yakalamışız. Penaltı asla küçümsenemez. Hele ki 2 penaltı kaçırıp küme düşen bir takımın taraftarıysak...

Ayrıca yine geçen sezon attığı gollerin hiç birisi angarya değil. Hepsi de puan getirmiş. Sadece 4-1'lik Maraş maçı hariç.

Ha bence Adiloviç gitsin. Hem de rakibe gitsin. Art arda goller atsın. Biz de 'helal olsun la' diyelim.
Bu çocuk bize Abdülkadir gibi bir forvetin yokluğunu aratmadı. Gerçekten tuhaf bir camiayız.

Ayrıca Altın kalacak deniliyor. Kalacaksa zaten gider Eldin.

eprianu

Ben de Balıkesir deplasmanında son dakikada attığı golü unutamıyorum.
Kim ne derse desin adamda bitiricilik var.

55(tuncay)55

elde olmayan bütçeyle kaldıkı devre arası adilovic gibi bi futbolcu bulamassın adılovıc bu lige göre fazlasıyla iyi forvet bırakın arkadaşlar adılovic'i tartışmayı mustafa sevgi tuna üzümcü Talha doğan zafer özden gibi adamlar gönderilmiyorsa bu takımdan adılovic'in maaşına zam yapar takımında kaptanı yapar en üst köşeye koyarım.

özkan

Ne bıcım bır taraftarımız var bızım. Adılovıcın gönderilmesini geç kaptanlığını konuşuyor olmamız lazım şu an bu forumda.O çok salllayanlar bır baksın bu formayla kım en son 16 gol atmış, yabancı olarak gelip gelir gelmez bu patlamayı göstermiş. Tuhafız bız ya.

Ayberk

Adilovic penaltıdan atıyor muhabbeti olmuş da, o Adilovic düştüğümüz sene Manisaspor maçında olsaydı 2 penaltı kaçırmaz, 3 puan alırdık, ligde kalırdık ;)

Velhasıl penaltı atabilmek de bir meziyet...