Samsunspor'da Devre Arası Transfer Söylentileri

Başlatan Umut ÖZEN, 27 Aralık 2014, 21:36:37

« önceki - sonraki »

cezayir55

sezon başı erkan sözeri dedik almadı yönetim adam şimdi giresunu ilk 6 ya oynatıyor

Desiqner

Mustafa Reşit Akçay gini hoca hem takımı hem gençleri uçurur.

Ahmeti

Bizi sadece play off'a çıkartacak değil play off'tan süper lig'e çıkartacak hoca ve futbolcu transferlerine ihtiyacımız var.
Tutu başkan şehirde her kesimin desteğini aldıysa ona güveniyorum bizi mutlu sona ulaştıracaktır.
Maddi yönden destek sözü alındıysa gönlümden geçen Mehmet Özdilek ile anlaşılması Mehmet hoca ile hedefimize  sağlam adımlarla gideriz süper lig'e çıksakta hoca sıkıntımız olmaz.

Ellibeş Numara

Mehmet özdileği getirecek para yok bu kulüpte. Daha erhan altın ve ekibinin parasını ödeyemedik. Birde geçen sezondan kalma, kalpar ve ekibinin alacağı var. Geçen sezon oynayan bazı futbolcularında alacağı var. Süper ligde görev yapan hocalardan biriyle anlaşamayız, çünkü maddiyat yönünden ağır gelir bize. Erhan altın gönderilecekse, ptt 1.ligde daha görev yapmış hocalardan biriyle anlaşılır. Daha önce yapılan bir kongre'de toplam borcun 40 trilyon olduğu açıklanıyor. Şimdi ise 50 trilyon deniyor. Samsunspor'umda sıkıntı, dert çok.   

ngonge

Tuzlaspor'un t.direktörü Zafer Yiğit bize gelir mi? Eski futbolcu Hasan Yiğit'in kardeşiymiş.

http://www.mackolik.com/Takim/15589/Tuzlaspor

cembaba

Transferden önce bence  takımda bir sürü gidecek oyuncu var:

Talha, Serdar, Zafer, Tuna hatta Doğan da dahil. Bu isimler bir türlü gelişim gösteremedi. Gönderelim gitsin.

Desiqner

Mustafa saymak best player to pec zwolle 2014

Buyrun Samsunsporlu bir abimize önerilen Mustafa Saymak adlı yetenek :)
Gerçekten şöyle bir gurbetçi ne giderdi Dilaver'den sonra...

SametYılmaz55

Mehmet Özdilek dışında mümkünse bir daha Samsunlu hoca gelmesin takımın başına.Samsunlu hoca gelince olaya ilk başlarda duygusal bakiyoruz sonunda üzülen gene biz oluyoruz

SametYılmaz55

Balkesin geçen seneki hocası boşta galiba.şimdi geldi aklıma oda olabilir aslında

beşnumara

O kocaeli birlik takımına gitti. Adnanin turgayin takımına.

amisos5506

mehmet altıparmak diyorum.alanyanın kalpardan önceki hocası.50 maç sadece 7 yenilgi.2. ligde şampiyonluk.

cezayir55

mehmet altıparmak kaliteli hocadır, bizede uyacak tarzda bir hocadır.Benim aklımdan geçen Osman Özköylü ve Mehmet Altıparmakdır. Hoca tercihi bir takımı %100 etkiliyor. Bunun bir çok örneğini görüyoruz.

5trawberry

Teknik direktör değişikliği yapacaksak, alınacak hocalarin en iyisi Mustafa Reşit Akçay olur.

Bu ligde kalitesini göstermiş, göze hoş gelen futbol anlayışı ve karakteri ile bize yakisir.

Ha Tolunay olsa Hami olsa Senol Gunes olsa sampiyon yapacağını bilsem gene istemem ama, M.Resit Akcay baskadir onlarin nazarında.

evolution55

akhisar mehmet özdilek'i düşünüyor sanırım ya da adaylardan birisi en azından

Ayberk