YÖNETİM İSTİFA!!!

Başlatan kaptan 55, 20 Ekim 2014, 12:28:03

« önceki - sonraki »

özkan

olay basit hane başı 5'er tl her ay faturalara yansısa minimum 300.000 hane olsa 1 senede trabzonluların emrindeki Samsunspor'umuzu kurtarırız.Nasıl bunu yapacak kalitede Samsunluyu o koltuğa getirebilirsek tabi.Buda imkansız bile değil denemeyecek kadar uzak ihtimal.Noldu şimdi,bir hane senede 60 tlsini veremeyecekmi Samsunspor'a ? İstemek lazım dayılar,o koltukta rantlar ihaleler çakma şirketler kurup oturdukları yerden fatura kesip yolunu bulmak değil.

Hadi bunu yapamadık mı bir ayda 250 tl verecek 100bin Samsunlu yokmu var.Bu rakam bizim borcumuzun neredeyse kapanması demek.Şahsen ben bunun 100 kişisine talibim.Ben 100 kişiye talip olduğum yerde kimle kaç yüz kişiler öder.Ama ateşi bir yerden yakmak gerek.Bunu yapacak deli lazım bize.Tabi bununda önünü kapatmazlarsa.

ngonge

Benim düşünceme göre kimse parasının Kazım Yılmaz'ların ve o dönemki inanılmaz ücret alanların cebine gitmesini istemiyor. Bilmiyorum oyuncu maaşlarının özel kişilerce karşılanması gibi bir yöntem kullanılabilir mi? Belki şirketleşme ile bu sağlanabilir. O zaman en azından oyuncuların maaşı yatıyor mu yatmıyor mu sıkıntısı ortadan kalkabilir.

İnanın bu kulubün borcu olmasa şu andakinden daha fazla yardım gelir.

Raqua55

Su doğalgaz elektrik faturalarından 1 tl Kesilse Yine trabzon lobisinde kurtuluruz

sadece55

Alıntı yapılan: özkan - 02 Kasım 2014, 12:46:09
olay basit hane başı 5'er tl her ay faturalara yansısa minimum 300.000 hane olsa 1 senede trabzonluların emrindeki Samsunspor'umuzu kurtarırız.Nasıl bunu yapacak kalitede Samsunluyu o koltuğa getirebilirsek tabi.Buda imkansız bile değil denemeyecek kadar uzak ihtimal.Noldu şimdi,bir hane senede 60 tlsini veremeyecekmi Samsunspor'a ? İstemek lazım dayılar,o koltukta rantlar ihaleler çakma şirketler kurup oturdukları yerden fatura kesip yolunu bulmak değil.

Hadi bunu yapamadık mı bir ayda 250 tl verecek 100bin Samsunlu yokmu var.Bu rakam bizim borcumuzun neredeyse kapanması demek.Şahsen ben bunun 100 kişisine talibim.Ben 100 kişiye talip olduğum yerde kimle kaç yüz kişiler öder.Ama ateşi bir yerden yakmak gerek.Bunu yapacak deli lazım bize.Tabi bununda önünü kapatmazlarsa.

Özkan bu kulüb için para sorun olmadı.Bazı zamanlar bu kulübün kasasına çok yüksek bedeller girdi.Ancak bizde  ki en büyük sorun kulüpte ki yolsuzluklar,hırsızlıklar.Evet toplanacak para kitlelere bölüştürüldüğünde yüksek rakamlar ortaya çıkıyor.Bu paralar borçlara gitmeyecektir  yeni zenginler Patronlar doğuracaktır.Sağolsunlar her gelen bu kulüpten bişeyler ısırdı.Bu kulübün düzelmesi için başka türlü fedakarlıklar lazım.

sosaka

Alıntı yapılan: özkan - 02 Kasım 2014, 12:46:09

Dün akşam Atilla abinin programında sene başında altaş tv'nin yaptığı gibi bir yayın yapılması ile ilgili yorum geldi.
Atilla abi böyle bir çalışma olursa seve seve yayın yaparım dedi.
Taraftar grupları bir araya gelerek böyle bir yayın için ön ayak olsa hiç olmazsa futbolcuların alacakları için birşeyler yapılabilir.

amisos5506

liman a gelen gemilerden kulup 20 şer tl alınmasını teklif etmiş kabul edilmemiş sanırım.

sadece55

Bazı şeyler dışardan göründüğü gibi kolay değil.Memuriyetteki insanları da düşünmek lazım.Oradan buradan para verildiğinde sonunda her türlü zimmet çıkıyor.Samsunsporun en büyük sorunu kaynak yaratmak değil yönetimsel güveni sağlamak.Malesef her gelen bişeyler kopardı.

Levent ÖCAL

ngonge

Erkut Tutu'nun adı ne zaman çıkacak diye bekliyordum ben de. Samsun şehrinin cahiliyim ama geçen dönemini hatırlayarak ve geçmiş başkanları düşünerek daha iyi bir ismin olamayacağının düşünüyorum.

Lusage

Parası var mı? Yok. Acaba neden aday oluyor diye soramadan edemiyor insan...

jean

Musti

Taraftar dernekleri neyi bekliyor sağlam bir bildiri hazırlayıp tesislere gitmek için?

Kendi başlarına istifa edip kongreye gitmelerini beklemek hayal olur.

ask55

kurtarıcımız erkut tutu mu ?
ne günlere kaldık.

Mert

Alıntı yapılan: ask55 - 06 Kasım 2014, 14:41:27
kurtarıcımız erkut tutu mu ?
ne günlere kaldık.

Adam ben kurtarıcıyım demiyorki zaten.

Levent ÖCAL