Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

red_white

yaman55 o gün (bjk şampiyonluk kutlamları) senin neler yaptığını neler dediğiniz biliyorum helal olsun sizlere kardeşim...
burda klavyede yazıpta maçta anca oturmaktan başka birşey bilmeyenler taraftarlıktan söz etmesin heleki taraftar gruplarına laf sölemesin.. tamam gruplarında hataları oldu ama onu bu şekilde söleyemez yada yargılamazsın şapkamızı önümüze koyup efendice yazmak lazım bazı şeyleri...

Tribün_ali

Hepsi kolpa bunların oflu sen git kemence çal polisden yediğimiz dayaklar sehrimiz için savaşımız deplasmanda edilen kavgalar ben keyfimemi yapıyorum bunlar çıkarım mı var samsunspordan ben sadece samsunsporluyum samsun ve samsunspor delisiyim bakacaz sizi bu sene çiftlikte görecez ist p...lerine ne yaoacaksınız biz kötüyüz ya bizden daha iyi samsunsporlusunuz ya adamlar ananıza söver gelir samsunda bayrağını sallar sizde eyvallah abi der gecersiniz

Oflu

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 09 Eylül 2009, 13:50:20
Hepsi kolpa bunların oflu sen git kemence çal polisden yediğimiz dayaklar sehrimiz için savaşımız deplasmanda edilen kavgalar ben keyfimemi yapıyorum bunlar çıkarım mı var samsunspordan ben sadece samsunsporluyum samsun ve samsunspor delisiyim bakacaz sizi bu sene çiftlikte görecez ist p...lerine ne yaoacaksınız biz kötüyüz ya bizden daha iyi samsunsporlusunuz ya adamlar ananıza söver gelir samsunda bayrağını sallar sizde eyvallah abi der gecersiniz

Iyi ben gideyimde kemence calayim, siz otobüs taslayin, hadi hoscakalin...

red_white

evet arkadaşlar eleştirmeyi bırakalım nasıl daha iyi olabilir diye düşünelim yapıcı olalım yıkıcı değil...

samsunsporulan

Alıntı yapılan: red_white - 09 Eylül 2009, 13:49:44
yaman55 o gün (bjk şampiyonluk kutlamları) senin neler yaptığını neler dediğiniz biliyorum helal olsun sizlere kardeşim...
burda klavyede yazıpta maçta anca oturmaktan başka birşey bilmeyenler taraftarlıktan söz etmesin heleki taraftar gruplarına laf sölemesin.. tamam gruplarında hataları oldu ama onu bu şekilde söleyemez yada yargılamazsın şapkamızı önümüze koyup efendice yazmak lazım bazı şeyleri...

Aynen ;)

onurbas

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 09 Eylül 2009, 13:50:20

fark yaparmı alı kardesim ÖLÜME gderiz bız trubunlerde ne kadar bırbırımıze gırsekde yerı geldıgı zamanda o zaman bırbırımıze kentlendıgımız gunlerı sen cok ıyı bılıyon bos ver takma kavana İNADINA samsunspor yalanmı kardesim.........

onurbas

Alıntı yapılan: Oflu - 09 Eylül 2009, 13:09:18
Adamlar Sirinleri bir kalemde rezil etti, Mersinlilerinde agzina düstünüz ya helal olsun size Sirinler!  >:(

keske 2 otobus bekleyıp saldırsaydınız daha ıyı yapardınız ayrı ayrı beklemıssınız daha bıyı bır bırınızden kuvvet destek alırdınız

Mesudiyeli

Hafta sonu Ordu'da oynanan Samsun-Mersin İd.Yurdu maçında Mersin İd.Yurdu'lu oyuncu ERDAL SEZEK 1 hafta önceki Mersin-Adana maçında çift sarı karttan kırmızı kart görmüştü.

PFDK kurallarına göre 1 önceki maçtan kırmızı kart gören oyuncu bir sonraki hafta takımdaki yerini alamaz diye biliyorum.

Hafta sonu oynanan maçta normalde KIRMIZI KART CEZASI Sebebi ile oynamaması gerekn Mersin'li Erdal Sezek Samsunspor'a karşı forma giymiş.TFF'nin kayıtlarına göre kırmızı kart cezalısı gözüküyor.Erdal Sezek'in cezası kaldırılmadı ise ve Mersin bunu bile bile oynattı ise o zaman Mersin maçının sonucu hükmen 3-0 Samsun lehine tescillenmelidir.Samsunspor yetkilileri umarım bu ayrınıtıyı araştırmışlardır.TFF'nin Resmi kayıtlarına göre bu oyuncunun cezalı olması gerekir ama Samsun maçında forma giymiş.Gerçekten çok enterasan bir durum.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=446655

ERDAL SEZEK   

Toplam Sarı Kart Sayısı :1
Toplam Kırmızı Kart Sayısı :1

88.dk MERSİN İDMAN YURDU-ADANASPOR A.Ş.  29.08.2009 16.30  Bank Asya 1.Lig-(Kırmızı Kart)
44.dk SAMSUNSPOR-MERSİN İDMAN YURDU  06.09.2009 16.00  Bank Asya 1.Lig

55JNR55

bak işte bu ayrıntı çok dikkat çekiyor adamlar cezalı oyuncu oynatmışsa cidden maç döner yönetimin üstüne gitmesi gereken bir konu tabi haberleri var mı o da meçhul

europe_55

berusa55

Evet Hatayspor - Mersin İ.Y. Türkiye Kupası 1. Kademe müsabakasında cezasını doldurmuş.

L$_Oznn

Alıntı yapılan: onurbas - 09 Eylül 2009, 15:43:56
fark yaparmı alı kardesim ÖLÜME gderiz bız trubunlerde ne kadar bırbırımıze gırsekde yerı geldıgı zamanda o zaman bırbırımıze kentlendıgımız gunlerı sen cok ıyı bılıyon bos ver takma kavana İNADINA samsunspor yalanmı kardesim.........

Sercan

Evet bencede tek derdimiz Samsunspor.Ama benim tüm taraftar gruplarımızdan bir isteğim var kendi sahamızda ya da deplasmanda neden takımımızın renkleri olan ürünler giymiyoruz.Tamam herkesin forma alacak gücü olamayabilir ama kırmızı bir t-shirt dahi yok mu?

samet haci

Adamlar Sirinleri bir kalemde rezil etti, Mersinlilerinde agzina düstünüz ya helal olsun size Sirinler!  >:(

sakıınn bu yazıyaa ınanmayııınn sırınler boyLe bırsey yapmamısdıırr bız butun gurub olarak emnıyetın onunde bekledık arkadasımızıı arkadasımız 1 saat gectıkden sora geldı o sırada mersınlıler  bız emnıyette beklerken gecmıslerdıı bız onlarda yarım saat once fılen cıkdık yola kafadan sallamıs serefsız... hatta sırınler mersınlılere kufur dahı etmemısdıır!!! bende burda yazı yazsam guzel sallarım mersınlılere sole yaptık bole yaptık sunu yaptık bunu yaptık dıye her yazanın yazdıgına ınancaksanız ısı gordunuz!!!

sana geLınce ofLu kullandın keLımeLere dıkkat et hepımız buRda samsunsporLuyuz... 

ramcQ_55

kim kime rezil oldu denyoo
şirinler bu zamana kadar kime rezi olmuş söyle bakalım bu taşlamayı tek şirinlermi yapıyor
hem şeytanmı taşlıyoz biz

hem o taşlayan taşlanan yada kacan kişiler şirinler deil başka bi gruba ait olmalı sanki şirinleri bilmiyomuşun gibi rezil oldunuz diyosun samsunda olmadığın ve adam gibi takip etmediğin nerden belli oluyor gercekten orada şirinler olsaydı onların anasını ağlatırdı ama deil işde
bak işde şirinlerin büyüklüğü duruşu isminin duyulması
şirinler bizden kactı gibisine sözler söylemiş öle bişe yok ama bu bile onlar için cok büyük bişe

ŞİRİNLER BÜYÜK SAMSUNSPOR TAKIMININ BÜYÜK TARAFTAR GRUBUDUR
ALLAH'TAN BAŞKADA KİMSEDEN KORKMAZ  ŞİRİNLER BUNU GECMİŞDE KANITLAMIŞDIR
bilmem anladınmı