Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

Oflu

Alıntı yapılan: özkan17 - 09 Eylül 2009, 13:15:35
adam ne biçim yazmış satır satır okudum..vay anasını demek lazım baska dıcek bsey yk

Adam dogru diyor ama, sanki Amerikan askerini pusuya düsürmek icin bekliyorlar.  >:(
Insan gibi, adam gibi mac seyredemiyorlar.
Taraftarlik, eskiyaliksa, ayiliksa, dagdan inmislikse ben taraftarligi birakiyorum arkadas, yok öyle  >:(

özkan

ya bide şöle düşünmek lazım kim tavuğuna kış der..onlardada vardir bi itlik

Jnr.Serkan

dışarıda kaçanın amna koyim diğe bağırdılar kaç dakika onu kmse demiyor...ayrıca bende şirinlerdenim bizim olduğumuz otobüse ordulular taş sopa fırlattı niye ksme bişe demiyor...mersinliler topluca dışarıda kaçının amna koyim diğe bağırdılar kaç dakika...ee hani delikanlılık nerdeeler?

samsunsporulan

Alıntı yapılan: Oflu - 09 Eylül 2009, 13:17:42
Adam dogru diyor ama, sanki Amerikan askerini pusuya düsürmek icin bekliyorlar.  >:(
Insan gibi, adam gibi mac seyredemiyorlar.
Taraftarlik, eskiyaliksa, ayiliksa, dagdan inmislikse ben taraftarligi birakiyorum arkadas, yok öyle  >:(

İyi biran önce bırak taraftarlık sadece oturup çekirdek çitlemek değildir boğaz patlatmaktır kavga etmektir sonucu umursamamaktır skorbordcu olmamaktır kimse kimseyi rezil edemez sen biran önce bırak zaten olamadığın samsunspor taraftarlığını

Oflu

Alıntı yapılan: samsunsporulan - 09 Eylül 2009, 13:28:20
İyi biran önce bırak taraftarlık sadece oturup çekirdek çitlemek değildir boğaz patlatmaktır kavga etmektir sonucu umursamamaktır skorbordcu olmamaktır kimse kimseyi rezil edemez sen biran önce bırak zaten olamadığın samsunspor taraftarlığını

Sen Samsunspora verdigin zararlardan bahset kocum, "Samsunsporluluk" yapacam diye, koltuk kopartma yerinden, rakip takimin taraftarini taslamak degildir.
Senin otobüs tasladigini gören anne baba cocugunu Samsunspor tribünlerine yollarmi?
Senin otobüs tasladigini gören cocuk yarin senlen tribünde bagiracakmi?

Oflu

Alıntı yapılan: samsunsporulan - 09 Eylül 2009, 13:33:24
avatarındakileri bi yerine monte ettirme akıllı ol

Insan gibi konus benimle, okey masasinda oturmuyoruz burda

Jnr.Serkan

olan olaylar yanlış bi yerde ama olayın içinde değildin yaşamadın görmedin bilmedin nerden biliyorsun...demişsiniz mersinlilere taş atıldı.adamlar devre arasında şeylerini göstererek bize hareket yapıp dans ediyorlar...ee nerde samsunsporluluk bizde bakcazmı.dışarıda kaçanın amna kyim diorlar.ee nerdelerdi dışarda.hepsini hava...ayrıca senin o kltuk dediin şey o kadar kötükü zteen çğu kırıktı oturduğun koltuk kırılıyordu.yanlış olaylar ama olması gerekmişti.bi mersinlinin samsunsporla dalga geçmesini ben gururuma yediremem.ya sen?

samsunsporulan

O yediriyo demekki tuareg55   küfür yemekten zevk alıyo kadınlarında olduğu samsunspor tribününe adam dalgasını gösteriyor eminim oflu olsa hoşuna gider evet futbol kavgadır

Oflu

Tabi ya koltuklarin kötü oldugu icin zaten bazi arkadaslarda "kiralimda yenilerini alsinlar, nasil olsa parayi harcayacak yer bulamiyoruz, ayrica federasyonda bizi cok seviyor" demistir.
Pankart asarken koro halinde Mersinlilere küfredilmesini sadece Mersinliler degil, bizim taraftarlarimizda söyledi...

Tribün_ali

Neden taşalındı bilmiyorum ama biz burda cok kişi taşladık taş atıp kacacan başka bişi yapaamssın zaten ya sayıca cok üstün olacan herkez burda şirinleri yargılamış samsun sokaklarında meşala yakıp ist k...lerinin şapiyonluğunu kutalrkene neredeydiniz şirinler mekansızlar sbç 55 gençlik ve bir kaç tane derneklerle baglantısı olmayan gercek samsunsporlular vardı herkeze haddini bilecek boşa konuşmayın sorsanız bizden daha cok samsunsporlusunuz ha bende mekansızlardan ali

samsunsporulan

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 09 Eylül 2009, 13:41:36
Neden taşalındı bilmiyorum ama biz burda cok kişi taşladık taş atıp kacacan başka bişi yapaamssın zaten ya sayıca cok üstün olacan herkez burda şirinleri yargılamış samsun sokaklarında meşala yakıp ist k...lerinin şapiyonluğunu kutalrkene neredeydiniz şirinler mekansızlar sbç 55 gençlik ve bir kaç tane derneklerle baglantısı olmayan gercek samsunsporlular vardı herkeze haddini bilecek boşa konuşmayın sorsanız bizden daha cok samsunsporlusunuz ha bende mekansızlardan ali

bas bas bağardım burda beşiktaş şampiyonluğunda levisin önüne hanginiz geldi şimdi sen dersinki loflu bırak sevinsinler dimi kim geldi liseli şirinler vede liseli 55 gençlik kardeşlerimiz yanlız bırakmadı bırak ali bunlarla muhatap olmaya değmez klavyeye gelince aslan çiftlikte yanında istanbul piçi geçer eyvallah der

Oflu

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 09 Eylül 2009, 13:41:36

Sampiyonluk kutlamalari baska, kaybettigin macin hincini rakip takim taraftarindan cikarmak baska...

Jnr.Serkan

hala oflu ne diyorsun.yazdığım mesajları okuyupta hala bunları diyorsan tamam sen büyüksün kralsın ok...

özkan

Birlik olamıyoruz kardeşim birlik..Sahamız kapandı gittik orduda oynadık orda bile bir olamıyoruz..Ordulu kışkırtmış mersinli kışkırtmış vsvs bir olalim birlk dirlik olalım..Ama bizdeki mentalite kim daha üstün? Al bak götüboklu mersin bizden daha üstün..adamlar 3 tane salladı insan gibi takımızı desteklesek mac boyu işimize baksak alsak 3 puanı gelsek haftayada güzel bi çıkarma yapsak rizeye..Nerde...