ZTK 4.Tur | Fenerbahçe - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Tufan, 07 Mart 2012, 15:25:28

« önceki - sonraki »

Ollivanders

değişiklik dogrudur yanlıştır tartışılır ama bu durum Zenkeye öküzlük yapma hakkını vermez!

özkan

Saçının telinden dibine kadar hatalarla dolu sezonda bunlar olur.normal.ugur gibi herşeyden yoksun adama kaptanlığı veren zenkeyede sahip çıkamaz.salmışlık var takımda allah göstermesin mersinde yenerse burda bizi o zaman bişeyler hakikaten değişir.

FaTiH_HaN

Şu kupa maçına kadar içimde umut kırıntıları kalmıştı, mersini yensek son haftalara ligde kalma şansımız olabilir gibisinden, ama kupa maçından sonra tamamen bitti ne umut kaldı ne heyecan, kendi göbeğimizi kendimiz kesemedik şimdi kıvran dur şike soruşturmasından ne sonuç çıkacak diye  :kafa:

veis

takım sezon başında petkoviçe ve adnan sezgine emanet edildi.haftalar boyunca silik futbola ve kötü sonuçlara sayın kazım yılmaz hep seyrederek bakdı.hoca deişikligi ve hatalı menajer seçimlerine yanlış transfer politikasınıda yine sayın başkan nezninde yapmış olduk.hadi hatayı geç anladık diyelim bu seferde futbolcular kazan kaldırmaya başladı.zenke oyundan çıkarken başımızda dik duruşlu bir başkan olmadıgı için bu tarz bir hareketle cezalandırdı hocasını.mesut hoca dogru söylemiş BEN ÜSTÜME ALMIYORUM diye.adam samsuna ve samsunspora yapıyor.ama bizim 3 lü çekmek den başka bu sezon hiç yararı olmayan başkanımıza aslında ceza kesiyor.şimdi gekas gidiyormuş.kariyerinin sonundaki bu adama sayın başkan eger kalacaksa şimdiden dur demeliydi.ama onu yapacak basireti bile gösteremedi.bu takım niye niçin düşdü deniliyorsa tek suçlu erkut tutuyu 2 hafta kala gönderen hocaya teşekkür etmeyen futbolculara allah razı olsun demeden postalayan elin petkoviçine takımı emanet edip adnan sezgin gibi bir çakala güvenen başkan yüzünden düşdük.seneye kalacak diye başkancı olmayacagım.tabikide düşdük ve seneye bankasyadayız ve samsunsporlayız ama 5 sene kıçımızı yırtıp gelicegiz süperlige sonrada bu kadar hatayla düşecegiz.yok arkadaş ben kabul edemiyorum.elin ordusu bu ligde kalabiliyorsa bizde kalmalıydık ama bizde hep bi zeka yoksunlugu var.ligi ilk 10 da bitirecegiz diyen başkan 10 hafta kala biz düşdük umarım hatalarını görüyordur ve ders almışdır.yoksa seneyede kalacaksa ve bu takımı yine bu basiretsizlerle yönetecekse gerçekden kalmasın.

celebi

Alıntı yapılan: veis - 22 Mart 2012, 10:23:01
takım sezon başında petkoviçe ve adnan sezgine emanet edildi.haftalar boyunca silik futbola ve kötü sonuçlara sayın kazım yılmaz hep seyrederek bakdı.hoca deişikligi ve hatalı menajer seçimlerine yanlış transfer politikasınıda yine sayın başkan nezninde yapmış olduk.hadi hatayı geç anladık diyelim bu seferde futbolcular kazan kaldırmaya başladı.zenke oyundan çıkarken başımızda dik duruşlu bir başkan olmadıgı için bu tarz bir hareketle cezalandırdı hocasını.mesut hoca dogru söylemiş BEN ÜSTÜME ALMIYORUM diye.adam samsuna ve samsunspora yapıyor.ama bizim 3 lü çekmek den başka bu sezon hiç yararı olmayan başkanımıza aslında ceza kesiyor.şimdi gekas gidiyormuş.kariyerinin sonundaki bu adama sayın başkan eger kalacaksa şimdiden dur demeliydi.ama onu yapacak basireti bile gösteremedi.bu takım niye niçin düşdü deniliyorsa tek suçlu erkut tutuyu 2 hafta kala gönderen hocaya teşekkür etmeyen futbolculara allah razı olsun demeden postalayan elin petkoviçine takımı emanet edip adnan sezgin gibi bir çakala güvenen başkan yüzünden düşdük.seneye kalacak diye başkancı olmayacagım.tabikide düşdük ve seneye bankasyadayız ve samsunsporlayız ama 5 sene kıçımızı yırtıp gelicegiz süperlige sonrada bu kadar hatayla düşecegiz.yok arkadaş ben kabul edemiyorum.elin ordusu bu ligde kalabiliyorsa bizde kalmalıydık ama bizde hep bi zeka yoksunlugu var.ligi ilk 10 da bitirecegiz diyen başkan 10 hafta kala biz düşdük umarım hatalarını görüyordur ve ders almışdır.yoksa seneyede kalacaksa ve bu takımı yine bu basiretsizlerle yönetecekse gerçekden kalmasın.

Serkan

Başkan daha ne yapsın bende onu anlamadım ki..

FaTiH_HaN

Başkanın tek suçu iyi niyetli ve tecrübesiz olması. Etrafındaki insanlara güvenmesi ve iyi niyetinden faydalananları farketmemesi yada geç farketmesi. Ben takımın başında kalmasını istiyorum, eğer şike soruşturmasından da bir sonuç çıkmaz küme düşersek, seneye eski günlerdeki gibi iş adamlarının, belediyelerin oyuncağı olmuş, bazı kesimlerin resmi reklam kuruluşu olmuş bir Samsunspor görmek istemiyorum. En azından trabzonlular, rizeliler Samsunspora yardım ediyor demedi. Eğer küme düştüysek Samsunsporun borcu önceki miktar+50 trilyon olacak, transfer paraları, maaşlar hepsi borç olarak Samsunspor'un sırtına yine kambur olacak. Yayın geliri, iddaa geliri düşecek yani maddi kayıp çok fazla. Kazım Başkan bırakırsa ben yine ite çakala muhtac olmaktan korkuyorum.

kamuri

kayseri deplasmanında çok kotu üşütmüşüm daha yeni yeni kendime geliyorum yalnız maçı izlerken gürcana etmediğim küfür kalmadı ulan istanbul yalamaları neymiş burası kadıkoy burada surprize yer yokmuş lafı beni bu hasta halimle çileden çıkardı al_sana

hala kızı

Alıntı yapılan: kamuri - 22 Mart 2012, 14:33:12
kayseri deplasmanında çok kotu üşütmüşüm daha yeni yeni kendime geliyorum yalnız maçı izlerken gürcana etmediğim küfür kalmadı ulan istanbul yalamaları neymiş burası kadıkoy burada surprize yer yokmuş lafı beni bu hasta halimle çileden çıkardı al_sana
sen ne diyorsun remen ciğerlerim zedelenmiş bağırmaktan yanda ki maratona..Bizden ne duyduysalar peşimizden aynı tezaruhatı yaptılar şuan ki halim pert kollarımı kaldıramıyorum,ayaklarım basmıyor sesim kısılmamış ses denen bişey yok...MEMLEKETİM SAMSUN AMA FENERİM'İN YANINDAYIM DİYE YAZAN KADIN MEMLEKET BİLİNCİNİN NE ANLAMA GELDİĞİNİ AÇ ÖĞREN BİYERLERDEN,SOR SORUŞTUR!!!
SEN SAMSUN'LU İSEN BEN DİYARBAKIRLI'YIM >:( >:(
MEMLEKETİNE İHANET EDEN,MEMLEKET ZİHNİYETİNDEN YOKSUN MENTALLERE İNAT SAMSUNSPOR

kamuri

o turden insanlara ihtiyacımız yok zaten. onlar kimin yanında olmak istiyolarsa buyursun olsunlar. bize samsunlu değil harbi samsunsporlular lazım sizler gibi saygılar.

Integral

uğur boral ve serdar özkanın böyle top oynadıklarını ilk defa görüyorum...

yazık, nasılsa samsun düştü diye kendilerini yamatacak yer arar olmuşlar.. bunların oynaması zarar zaten...

samuray

şehir bilinci gelişmemiş bunun gibi kadın erkek yüzlerce binlerce onbinlerce var samsunda malesef samsunluyum ama fenerimin yanındayım diyen bunu diyemeyen çoook erkek de var maçaü gelince ilk devre pozisyonu dahi olmayan bi samsunspor zaten f.b ilk yarı işi bitirdi rolantiye aldı oyunu zenkye sana ne demeli sanki bi bok oynamışın gibi çıkarken süper bi yıldızmışın gibi hareket yapıyorsun ulan ne oynadınki bütün topları ezdin bir tek pozisyonmu vardı kahroluyorum ya küçümsemek için değil ama bi karabük bi ordu bi mersin kadar olamıyorsak yazıklar olsun ya en çokta buna kahrediyorum serdar özkan uğur boral kendilerine oynadılar adeta bal yapmayan arı gibiydiler lige gğeğlince alabildiğimiz kadar puan almalıyız şikeden dolayı varilebilecek cezaları dikkate almak gerekir