ZTK 3.TUR | SAMSUNSPOR'umuz - Ankara Demirspor

Başlatan Kaya, 13 Eylül 2017, 00:08:53

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

yirmiuc

Penaltilarla elendik hayirli olsun.
Bu sonuc normal degil futbolcular Alpay'i istemiyor sanirim.

evolution55

gitsin, gitmeli... yönetim getirmediği için kendi gitmeli

Ekrem

Bu senede mi bütün ümitlerimiz kursağımızda kaldı, Türkiye Kupası nedir onu unuttuk. Her sene 3. lig takımlarına eleniyoruz. Yazık az gurur,onur olsa futbolcuda şu takıma elenmez... Tamam Alpay yetersiz olabilir ancak şu maçı almamak için hoca bahane. İnsan aldığı paranın hakkını vermeye çalışır.

Karabudun

20 Eylül 2017, 22:51:04 #34 Son düzenlenme: 20 Eylül 2017, 23:03:21 Karabudun
Arkadaşlar, Chibuike ile ilgili söylenenler doğru mu? Tribünlere dönerek para manasına gelecek bir el işareti yaptı mı?

mehmet yılmaz

Diyecek söz bulamıyorum, yazıklar olsun  :(

baha55

alpay devre arasında yedek kulubesinin arkasına geldiginde karsısında direkt ben vardım...bana '' arkadaslara söyle serefsizim macdan sonra bırakıyorum '' dedi.  bende bravo hoca olmayacak belli dedim alkısladım...chibueke oılayındada ısınmaya giderken ve saha kenarına gelerek elimle cene yapmayın konusmayın işareti yaptı...bazı arkadaslar para işareti yaptıgını söylüyorlar..ben görmedim...eger gerçekten para sorunuda varsa , işin rengi değişik demekdir...

jean

ali ihsan

özkan

Mesele kupa değil kupayla işimiz yok ama galibiyt sevincine o kadar ihtiyaç olan bu dönemde hemde asıldığın maçı kaybediyorsun.Yazık