TFF 1. LİG 6. HAFTA | Ankaragücü - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 16 Eylül 2017, 23:45:54

« önceki - sonraki »

samsunmania

Youtube dan seyrettim. Adam balıkesir maçında destekleyin mağlubiyeti hak etmedik diyor. Çok ilginç. Biz başka mac seyrettik galiba. Istifanin adı geçmiyor.

sunbeam

24 Eylül 2017, 23:03:00 #76 Son düzenlenme: 24 Eylül 2017, 23:11:36 sunbeam
Durum cok vahim. Öyle sanssiziz, zamana ihtiyacimiz var milli mac arasi toparlariz, ayaga kalkacagiz falan degil. Ilk maclarda sanki savunmamiz fena degil, yeni transferlerin lisansi cikip, hazir hale gelip, takima uyum sagladiginda daha iyi oluruz derdim, ama artik kesinlikle görünüyor ki Alpay takimi Lige cok berbat bir sekilde hazirlamis. Ve gercekten Teknik Direktörlükten hic anlamiyor. Birak sampiyonluga oynamayi, 41 puan toplamayi, gol atmayi, pozisyona girmeyi, rakip kaleye yaklasma olasiligimiz bile yok. Transfer yasagi varken bile iyi kötü Mustaf Sevgi, Murat Gürbüzerol'un falan cabalariyla takim o kistli imkanlarla birseyler yapmaya calimisti.

Normalde türk takimlarinin cogunun yaptigi gibi öyle 3-5 mac sonra teknik direktör degismesine karsiyim, ama hic bir umut isigi falan yok. Yüz hafta da gecse bu takim bu sekil bir halt yiyemez. Aylardir bu kadar berbat oynayan takim birden bire düzelmez. Benim anlamadigim Alpay Eskisehirde nasil o kadar puan toplayabilmis. Yeni transferlere özellikle yabancilara kefilim demisti. Ölü Samaras 10 yıl önce karşılıklı oynadınız diye getiriyorsun, sahada ceset olsa daha fazla iş yapar.

özkan

Klüp şu an dingonun ahırı vaziyetinde.vali başkanı fırçalar geçen seneden kalan tek kıyma abs yoneticiye hcocadan topcular memnun degıl gonderın der..ulan belediye takımı bizden daha iyi yönetiliyodur be..

elexir

Hocanın maç sonu yorumu çok ilginç takım topnoynamadı 2 pas yapamadık alan dan dün vurdu ileri kimsenin futbolla alakası yok kafalar başka yerlerde gibi bu takımın karşı kaleye gidebilme ihtimali yok açıkcası geçen sene o kötü dediğimiz takım bile daha onurlu ne yaptığını bilerek oynuyordu takımın bu hali rezalet inşallah sihirli bir değnek dokunurda her şey normale döner yoksa o değnek bi tarafımıza girecek gibi :(

tactician

takımın taktiksel anlamda ne oynadığını uzun uzadıya yazmak istediğim bir hafta idi; ama maalesef yine rezalet diye tarif edilebilecek sadelikte bir top oynadık (!)

enteresandır; bizim takımın hazırlık maçlarında yapmaya çalıştığı bir çok şeyi lig başladıktan sonra göremiyoruz. kanat beklerinin bindirmeleri sıfıra indi; savunmada yardımlaşma sıfıra indi; kanat açıklarının forvet ile çapraz koşu yapıp savunma arkasına sarkma denemeleri sıfıra indi. Net bir biçimde araba istop etti.

Takım içinde belirgin bir kamplaşma ve isteksizlik var. Bunu eğer hoca çözemiyorsa - çözemiyor ve hatta bu disiplinsizliğe sebep bile oluyor-  yönetim çözecek. yönetimde yine 3 maymunu oynamaya devam ediyor. hoca çok kötü olmayabilir; ona inanıyor olabilirsiniz ama o zaman topçular arasında kimse diyet ödemesi gereken isimler, ödeteceksiniz. ne şiş yansın ne kebap yansın metodu ile olan sadece taraftara oluyor.

eğer hoca bu işi yapamıyorsa, bırakacak; siz yönetim olarak bu tarz durumları yönetemiyorsanız, bırakacaksınız. bu takımın başına ekibi toplayacak, çıkıntılık yapanı törpüleyecek ya da kökünden kesecek bir hoca gelsin işin rengi 180 derece değişir.

baha55

maç istanbul olimpiyatda oynanacak diye bir haber var ama ..

Sadece Samsunspor

Taraftar kacmak icin yapilmiyorsa bu isler bende bisey bilmiyorum. Balkes macini disarda oynicaz sonra milli takim arasi var. Sonraki 2 haftada da deplasmandayiz. Yani takim 1 ay samsunda yok. Zemim ayagina taraftardan uzak durmaca.