.

Başlatan kaan, 19 Nisan 2009, 15:47:08

« önceki - sonraki »

arena55

tartıştıgınız şeye bakya bu steyı bukadar sıradanlaştırdınız kolbastınında bacak bastınında  ben herseyı oynarım varmı ıtarzı olan bırakın bunları futbola bakın bu ra arkadaslık sıtesımı caht sıtesım samsunspor stesı mı kac kolbastıymış bacak bastıymış

kaan

Alıntı yapılan: arena55 - 22 Nisan 2009, 13:02:53
tartıştıgınız şeye bakya bu steyı bukadar sıradanlaştırdınız kolbastınında bacak bastınında  ben herseyı oynarım varmı ıtarzı olan bırakın bunları futbola bakın bu ra arkadaslık sıtesımı caht sıtesım samsunspor stesı mı kac kolbastıymış bacak bastıymış

Burası samsunspor ve biz sitesi girişte yazıyor zaten.

Kulübümüzle ilgili ıstanbul ve ts orjinli bir oluşumu hissedersek yada görürsek bunu burda degilde nerde dile getireceğiz.müzik degil bizim tartışma konumuz burası samsun bunu anlatmaya çalışıyoruz biz ne orduyuz ne giresunuz nede sebatız biz samsunsporuz o zaman bu şehirde herkes haddini bilecek.belki resmi sitede yapılmış bu yanlış cok büyük bi yanlış olmayabilir ama unutmayın büyük yanlışlar kücük yanlışlardan doğar titiz davranmamız gerekiyor.kimse müziği tartışmasın artik başlığın anlamını kavrayalim resmi sitemize kadar girmişse bazi seyler buna tepkimizide veririz bunuda bi chat sitesinde degil kendi evimiz samsunspor.biz de yapmamızdan daha doğal bi durum yok.

Tiryakiler55

daha önce bi ba$Likta samsunun kültürü samsunun danslarini sergilemi$ti bi arkada$... horonu kolbastiyi samsuna sokmayiz diyosunuz ama... o arkada$da söylemi$ti o zamanlar bafra rumlarin en yogun oldugun bölgeymi$ hatta SAMSUN HORONU diye bi oyunda var diye üstelik videosunuda yüklemi$.... horonda kolbastida trabzonun oyunu degil karadenizin birkac bölgesinde... sizin inadiniz kime :)

arena55

ÇATALÇAM VE TAFLAN TARAFINDA KAVELERI BILE BORDO MAVI YAPMIŞLAR BİZ ORALARDA KAVGALARINI VERYOZ BUNU HERKESTE BILIYO SAMSUNDA HERKES MÜCADELEYE KATLIYO NEDEN BURALARDA PEKI KIMSE SAHIP CIKMIYO SAKIN KIMSE GORMEDIM DEMSIN HERKESTE BURALARIN NERELER OLDUGUNU BILYO BIZ TEK KALIYOZ TEK KOLBASTI BACAK BASTI ARAMAYIN KURUPELITI GECIN GORURSUNUZ VEDE BUNLARI YAPANLARA ORALARIN BELEDYE BAŞKANLARIDA YARDIM EDYO SIZDE GELIN BISE YARDIM EDINDE TEMIZLEYELIM BUNLARI YOKSA KOTU SEYLER OLACAK BURALARDA OZAMAN ARKAMIZDA BURDAKI ARKADASLAR OLCAKMI OLACKLARDR AMA NEREYE KADAR BUNU PLTFORMA TASIMAK SIZE DSYO BIZE YARDIMDA

kaan

arena55 düşündüğümüz şeyler aynı şeyler.Emin ol sitedeki bütün herkeste bu durumdan rahatsiz.herkes elinden geldiğince bu durumu protesto etmeli ve birşeyler yapmalı başlığın açılma amacıda o zaten

ali ihsan

Biz önce kendimiz birlik olalım,gerisi kolay.Şehir bölünmüş,bir sürü taraftar grubu olmuş,biz önce kendi içimizde birliktelik sağlayalım bence.