"Samsunspor'u önce Süper Lig'e çıkarıp, daha sonra da jübilemi yapacağım"

Başlatan Sadece Samsunspor, 11 Haziran 2008, 11:45:29

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

ÖNCE SÜPER LİG SONRA JÜBİLE

11 Haziran 2008 Çarşamba 11:24

Samsunspor'un Kral lakaplı futbolcusu Serkan Aykut, takımdan ayrılmayı aklının ucundan bile geçirmediğini belirterek, "Samsunspor'u önce Süper Lig'e çıkarıp, daha sonra da jübilemi yapacağım" dedi

Kırmızı- Beyazlılar'ın başarılı golcülerinden Serkan Aykut, takımdan ayrılmayı düşünmediğini ifade etti. Kral, "Celil ile bana birçok takımdan teklif var ama biz yine Samsunspor'un menfaatlerini göz önünde tutup kongreyi bekliyoruz. Bundan sonra ona göre hareket edeceğiz. İkimizinde ortak amacı bu takımı lige çıkarıp ondan sonra jübile yapmaktır. Daha sonra ise yine bu takımda belki yönetici olarak belki teknik olarak yine görev alıp Samsunspor aşkımızı devam edecektir" dedi.

SEVİYORUZ SENİ SEVİYORUZ...

Bİ CELİL BİDE SEN Bİ TANESİNİZ

celebi

selahattin55

serkana bu açıklamalarından dolayı teşekkür ederim.ama ne kadar samimi bilemiyorum geçen sene nerdeymi sakatlıktan bir türlü kurtulamadı ve para peşine düşmüşlerdi inşallah dedikleri doğrudur ve takıma katkı sağlarlar.

GençKozluklu

Hoşumuza giden, coşturacak açıklamalar ancak samimi olduğunu sanmıyorum. Geçen yıl bizler en kritik maçlarda ilerdeki KRİTİK!! maçlarda oynamak üzere yalnız bıraktığını unutmadık. Hepsi palavra. Paralı bir yönetim gelmesin ilk dakikada tüyecektir.

Ancak bu açıklamaları duymak bile güzel. SAMSUNSPOR'a hepinizin borzu var. Bu takımı küme düşüren Serkan'dır. Aldığğı cezayla takımı 10 hafta yanlız bıraktı.  Borcunu öderse ne ala.

Saygılarımla

CeLiL_55

vaybe ne kadarda namkör düşünceler içinde olan arkadaşlarımız varmış bu adamlar tüyse çoktan tüyerlerdi kimsenin ruhu duymadan başka takıma giderlerdi görüyorumki hakikaten bazı insanlara yaranılmıyor

cem and naz55

vaybe yorumlara bak samimi değillermiş...bu adamlar isteseler şimdi anadolunun her kulübüne giderler helal olsun serkan la celil e bence samimi ler bu konuda celil malatyaya giderken çok kızmıştım ama şu açıklamasından sonra ondan özür diliyorum (zaten içimin yandığı için gidi p celilin orjinal 55 numaralı formasını aldım en son halı sahada beraber oynadığımız arkadaşlarda gördü)helal olsun size kral da her zaman kral lakabına yalkışan açıklamayı yapmış

eMMo

Sen bizi süperlige çıkar biz de sana jubilenin kralı yapalım cümle alem bunu konuşsun...

veis

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 11 Haziran 2008, 17:32:19
vaybe ne kadarda namkör düşünceler içinde olan arkadaşlarımız varmış bu adamlar tüyse çoktan tüyerlerdi kimsenin ruhu duymadan başka takıma giderlerdi görüyorumki hakikaten bazı insanlara yaranılmıyor

buadamlar dedigin adamlar zaten düşdügümüz sene kaçtı hadi serkanı geçde celil efendi malatyaya kaçtı yok yok senin tabirinle tüydü.

pitbul055

tamam serkan böyle diyorda şunu unutmamak gerek.serkanın devamlılığı yokki.en küçük şeyde sakatlanıyor sonra koca sezon yok.serkan vardiyede  forvet transfer etmiyoruz sonra sap gibi ortada kalıyoruz.bence kalması zarar verir samsunsporumuza.

jean

sanirim o lafi bu sene itibariyle dediler bu sene cikrip birakacaz diye yoksa samsunsporu beklerlerse futbolu birakmalari zor

ozkan17

Alıntı yapılan: veis - 12 Haziran 2008, 07:57:33
buadamlar dedigin adamlar zaten düşdügümüz sene kaçtı hadi serkanı geçde celil efendi malatyaya kaçtı yok yok senin tabirinle tüydü.
celil aks tv de aynen su sözleri soyledi pazartesi aksamı..

''bende dahil bır cokk oyuncuya teklıfler vardı o sene dıger takımlardan..banada malatyaspor tarafından gelen teklıfı reddedemedım MADDİ BOYUTUNDAN ötürü..gitmek zorunda kaldım..''

Tamam celil imparator mımparator ama para ıcın gittim dedi adam..daha nolsun..

veis

sonrada çıkıp samsunsporu çıkartmadan jübile yapmam geyiklerini söylemeyecek inandırıcı gelmiyor.samsunda yaşadıgı ve tepkiden korkdugu için gider ayak bu tarz yalan yanlış ifadeler söylüyor.gönlüm gitmesinden yana ben kendimi bildim bileli solda celil forvetde serkan bıkdım artık ya.

HoliganSamSunLu

veis serkan yorumuna birşey diyemem ama celil bu takıma lazım celil kalmalı

Meskenler

harbıden helal olsun kasımpasa davası felan cıkmıstı bu konuyada yanıt vermıs oldu ınş celilde bıyle dusunur ve bı sezo n daha kalır

veis

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 12 Haziran 2008, 15:27:53
veis serkan yorumuna birşey diyemem ama celil bu takıma lazım celil kalmalı

bu takıma abilik yapacak adam lazım öyle paraları yok otobüsleri var deyip veya basının önüne çıkıp yönetim için gitsinler diyen adama ihtiyaç yok.duygusal yaklaşma olaya.bu adam hep sorun.hüseyin babasına sarılıyordu hermaç sonrasında ne oldu baba evdenmi kovdu celil efendiyi.