"STADIUM" Olivium'da açıldı..

Başlatan sezgin, 27 Nisan 2006, 10:10:25

« önceki - sonraki »

sezgin

Kulüpler Birliği Sportif Yatırımlar ve Pazarlama A.Ş'nin bünyesinde, kulüplerin lisanslı ürünlerinin satılacağı Stadıum 'ların ilki İstanbul Zeytinburnu'nda bulunan Olivium Alışveriş Merkezi'nde açıldı.
Orijinal Ürünle takımınıza destek verin
Takımınıza ait koleksiyonları Olivium'daki Stadıumda bulabilirsiniz.

http://www.kuluplerbirligi.org/haberdetay.asp?id=108  

kaynak adres

south_london

gidelim bakalım neler var :wink:

dr_ahmet

Ya arkadaşlar olay çok güzel de benim dikkatimi başka birşey çekti. Ne alaka demeyin ama bu memleket türkün memleketi bakın amisos55 kardeş hakkari dağlarında biz işlerimizde bu memleketi bekliyor bu memleket için çalışıyoruz da bu olivium, stadium kelimeleride ne oluyor. Bunların türkçesi yokmu. Bu ne yabancı yalakalığı. Bu emperyalist sömürünün bir oyunu halk olarak bu oyunlara gelmemeliyiz. Doğru dürüst TÜRKÇE konuşamayan Trabrumlu müteahhit istanbulda konut yaptırıyor adını mashattan koyuyor. Ya bu ne biçim bir milli sevgi bu nasıl bir çanakkale ruhudur anlayamadım. Kastım mesajı atan arkadaşa değil, bu yerlere bu adları veren HAİNLEREDİR...

ngonge

stadium ismi stadyum diye halihazırda alışveriş merkezleri olduğu için tercih edilmiş olmalı.

neyse efendim bugün ilgili yeri yokladım. neler olduğunu kısaza izah edeyim:

öncelikle formamız ellerinde yok, gelecekmiş daha. ne zaman olduğu ise belli değil.

şapka, yünden futbol topu, çorap, bardak, eşofman altı, saat, anahtarlıklar, atkı şu an mevcut olanlar. malesef kaliteleri düşük olsa da hiç yoktan iyidir. :)

yirmiuc

south_london

ne alaka stadyum işte bildiğin fenerium fln değil.stadyum ismi feneriumdanmı esinlenmiş

dr_ahmet

Ben onu bunu bilmem bu açıkça türke ve türkçeye hakarettir. Sadece Samsunspor sevgisi değil milli manevi değerlerine bağlı bilinçli Samsunspor taraftarlarının artması en büyük temennim. Bu şanlı şehrin şanlı taraftarının çoğuda böyle zaten. Bu arada admini açtığım konu başlığını kaldırdığı için üzüntülerimi belirtirim. Samsunspor ve Samsun kimsenin tekelinde değil, burada bizleri yani biz samsunlu ve samsunsporluları biraraya getirdiğiniz için sizleri takdir ediyorum ama hakaret çerçevesinde olmayan başlıkların silinmesini de özgür samsunlu olarak tasvip edemiyorum. Saygılarımla...

yönetici

sayın dr_ahmet Türkçe konusundaki hassasiyetinize saygı duyuyor ve katılıyorum. Birçok alanda olduğu gibi bu konuda da sözkonusu yanlış tarz benimsenmiş bana göre de. Sizin de takdir ettiğiniz gibi başlığı açan arkadaşın yaptığı haberi iletmekten ibaret. Diğer açmış olduğunuz başlık hakkında açıklamayı özel mesaj olarak gönderdim, oradan bakabilirsiniz. Yalnız emin olunuz ki Samsunsporluluk duygusunu tekelimize almak gibi bir düşüncemiz asla yoktur. Burası hepimizindir. Saygılarımızla.

dr_ahmet

Değerli kardeşim admin'le(ismini bilmediğim için böylede komik oldu)ufak bir yanlış anlamadan dolayı bu satırları yazdık. Samsunluluğa ve Samsunsporluluğa katkısından dolayı kendisine burada huzurunuzda teşekkürü bir borç bilir, yanlış anlamadan dolayı kendisinden özür dilerim. Saygılarımla...

34 SS 1965

burda butun takımların formaları vardır tek bızımkılerın yoktur allah bılır

yönetici

sevgili dr_ahmet anlayışın için teşekkür ederim, "diğer" bölümüne taşıma sırasında bir yanlışlık olmuştu. Siz de kusura bakmayınız.

kadir55ist

selam
arkadaşlar dün akşam olivyumda şöyle bir tur attık stadyum mağazasınada girdik çok güzel bir yer yapmışlar görüntü malzeme herşey güzel fakat samsunumuzun forması eksik birde bizim standı en son tarafa koymuşlar ama hazırlayanların ellerine sağlık .
forma konusunu sorduk ve bizimle alakalı bir konu değil dediler kulüplere bildirilmiş çoğu takım formalarını (orjinal) göndermiş ama samsunumuz herhalde vakit ayıramadı daha formaları yollamamış.
orjinal formalar 48-52 ytl arası değişiyor.
tüm arkadaşların dolaşmasını tavsiye ederim özellikle zemin çok hoş...

tunç güvenoðlu

sevgil dr ahmet bir yere kadar  turkce kabul ama artik global dunyaya uyum saglamak gerek.bizde sirket olarak grup degil group kelimesini tercih ettik ama tercih sebebi avrupa ile yazismalarda grup yazdiginizda pekte ciddiyete alinmiyorsunuz ama group yazinca cevaplar cok hizli geliyor.istanbulda artik tabelalara bakin cogu yabanci kelime.onemli olan ozbenligi kaybetmemek. simdiki gencler nasil samsunsporlu olmuyorsa ayni gencler turk tarihi olarak gokturklerden degil sadece tarih olarak cumhuriyetten sonrasini biliyor.ne metehandan haberleri var ne kursadlardan

Rentboy

dr_ahmet

Dostlar bunun yeri belki burası değil ama şunu belirtmeliyim ki bu sömürünün en eski metodu. Ruslar kazakları da dillerinden vurdu. Dedesiyle torunu aynı dili konuşup anlaşamıyor. Bunların detaylı bilgilerini Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu'nun kitaplarını okuyarak öğrenebilirsiniz, özellikle bye bye TÜRKÇE bir nev york rüyası...Saygılarımla