Kupa : SAMSUNSPOR - Denizlispor: 1-1 (Elendik)

Başlatan kadir55ist, 05 Mart 2006, 14:06:07

« önceki - sonraki »

yirmiuc

55samsunlu55

kais afrika uluslar kupasında oynayacak, bize oynatabileceğimiz oyuncu lazım diyerek ceyhunu aldık, karakteri bozuk adam ağzını tutmayıp kırmızı kart gördü, 3 maç ceza aldı. böyle alışverişlerden nedense hep biz zararlı çıkıyoruz.

Ladikli

SAMSUNSPORUMUZ deplasman maçlarının en kötüsünü dün oynadı bence.sahada Serkan ve Maksiç hariç ayakta kalan oyuncu yoktu.Celil'in de kulubede olması sonucu neredeyse orta yapamadan maçı tamamladık. kimin neyaptığı, hangi mevkide oynadığı belli değil.herkes kafasına göre ciddiyetsiz şekilde takılıyo. doksan dk.boyunca doğru dürüst ne atağımız,ne bir şutumuz var.böyle nereye kadar gideceğiz bilmiyorum.kaleci Maksiç sayesinde 1-0 la kurtardık.neyapıp edip pazar günü bjk yi yenmeliyiz.

ali ihsan

Denizlinin yedeklerine karşı rezil oynadık.Kalede maksiç.defansta gueye.orta sahada adnan ve tamer ,ilerdede serkan dan başka ne yaptığını bilen yoktu.Gene Ayari nin hatası yaktı bizi bu adam nasıl bek oynuyor anlamıyorum arkadaşlar adam kademe nedir bilmiyor.Afrikadan gelmeden önce gol yemedik ayari geldi önce fenere iki gol ikram etti gs maçındada bir asist yaptı iliçe ,denizlide de gene onun bölgesinden yedik.Serkanı uzun zamandır ilk defa böyle istekli gördüm defanstan gelip top çıkardı ama yanındaki Avarel kımıldamaktan acizdi Arıca nasıl tahammül etti anlamadım.Gerçi hangi birisini çıkarsın hoca takım dökülüyordu.M.Polatın niye takım takım gezdiğini anladım aldığın her topu rakibe verirsen daha çok takım değişltirirsin.İnşallah bu maş ölçü olmaz ve çabuk toparlanırız yoksa bu futbolla bu ligde kalmamız mucize olur.

ali ihsan

Ayrıca CELİL'in Samsunspor için ne kadar önemli olduğu ortaya çıktı bir kez daha.Soldan akın yapamadık ve hücum gücümüz yoktu.Celil ve Ceyhun la beşiktaşı deviremezsek işte o zaman yandık....

bengülü

arkadaşlar bu maçın rövanjı yani 22-03-2006 da ben samsundayım ve bu maçı gol yemeden 2 0 yeneceğiz ve turu atlarız diyorum

ngonge

forvet:
öncelikle serkan aykut sizlerin de değindiği gibi çok iyiydi. hem savunmaya hem orta alana yardım etti. rafael derviş gibi dolanmaktan ibaret.

ortasaha:
klasik bir orta alanı kalabalık tutma taktiği ile çıktık maça, ama gelin görün ki bir tek rakibin karşısında üç dört kişi duruyor. ama sadece duruyor! ve bir arapas ta hepsi oyundan düşüyor! inanılır gibi değil.
mustafa çiçek, adnan, m.polat, marciel aynı tip oyuncular. kalabalık yapıyorlar bir tek. içlerinden tek üretici olanı adnan, az biraz da m.çiçek. ama m.çiçek de koordinasyonlu oyundan bihaber. poziyon alması çok zayıf.
marciel toptan çekinir olmuş.

defans:
savunmaya gelirsek gueye hava toplarında bilhassa çok iyi. kesinlikle stoper olmalı zira önlibero için top tekniği fazla yok ve hantal. ama savunma için biçilmiş kaftan. tolga da bu maçta nispeten iyiydi.

sol bek rezalet... ayari çıktı ama muhammet de inanılmaz boş bıraktı beki. yusuf yerine hızlı bir adam girse skor böyle olmazdı açıkçası...
musa da sağ bekte çalışkan göründü ama onun da oyuna katkısı çok yok. aynen vasat bir takımın vasat oyuncusu gibi.

sonuç: takım bu şekilde hücuma organize çıkamaz. mümkün değil! ceyhun a çok iş düşecek. ve ceyhun ne yaparsa ona göre kaderimiz belli olacak.

yirmiuc

Shane_Falco

arkadaşlar ne oluyoo yaa her ne kadar kim kötü oynadıysa ne bu ümitsizlik böyle alt tarafı 1-0 yenildik yani deplasmanda ve bunun 2. ayağı var zaten denizlinin hocası bile garanti skor almalıydık turu garantileyemedik diye korktugunu belli ediyo maçın 90 dakikasında defansta 3-4 kişi bırakarak hala atağa çıkmadıgımıza göre erdogan hoca dan skordan memnundu şahsen benim içinde kötü bi skor degil bu sonuç samsunda turu geçicegimize inanıyorum ben

jean

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "yirmiuc"
Alıntı yapılan: "ngonge"forvet:
defans:
savunmaya gelirsek gueye hava toplarında bilhassa çok iyi. kesinlikle stoper olmalı zira önlibero için top tekniği fazla yok ve hantal. ama savunma için biçilmiş kaftan. tolga da bu maçta nispeten iyiydi.

hantal bir adam stoperin stoper olması büyük risk olur, bence. defans oyuncularımız zaten çok ağır.

Ben Gueye'yi hicte hantal bulmuyorum. Aksine cok suratli ve fizik gucu inanilmaz kuvvetli. Galatasaray macinda bir pozisyonda attigi koca koca adimlarlan geride olmasina ragmen topa rakibinden daha once yetismisti. Ustelik oyuna arkadan yon verebilecek kapasiteside var cunku topu ayagina aldiginda ataga kalkma yeteneginide cok begenmistim. On libero olarak Adnan, Cicek ve Marciel oldugu icin bence defansa gecmesi daha yararli olur.

yirmiuc

Amsterdamli

Rovans maci saat kacta oynaniyor bilen varmi? Kesin yine oglendir cunku aksam Istanbullu´larin maci var. Biz galiba yine segredemiyecegiz.

yönetici

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Rovans maci saat kacta oynaniyor bilen varmi?
Kesin yine oglendir cunku aksam Istanbullu´larin maci var.
Biz galiba yine segredemiyecegiz.

22 Mart Çarşamba Saat: 16:00

düzeltildi

jean

abi ayin 22 si carsamba gunune denk geliyor ama