30- Serkan Çalık

Başlatan cgr, 13 Ocak 2013, 19:21:45

« önceki - sonraki »

5trawberry

Alıntı yapılan: cgr - 02 Eylül 2013, 02:25:52
Özetlerde hep Serkan Çalık görünüyor. Uzaktan çektiği şutlar, ya da atağı başlatan isim olarak...

Nasıl oynadı ? En çok merak ettiğim ve oynamasını sürekli istediğim isimlerden birisi.

İlk 11'in verdiği heyecan vardı. Sonra sonra açıldı tabi. Kıvrak ve seri hareketlerle top tuttu, paslar çıkardı. En önemlisi bencillik yoktu. Ortasahadan top taşıdı bir kaç.
Bir pozisyonda da tehlikeli yerden kaleyi gördü az farkla çıktı.

emre__ss

Sol Açık

Kötüydü diyemem, ama açıkçası beğenmedim.
Bencil olmadığı kesin. Ama en büyük özelliği topla dripling, onu da dikine yapamıyor. Bir rakip karşısına çıktığında ya kaptırıyor, ya geriye-yatayına kaçıyor. Sevmememe rağmen Musa Sinan adam geçebilirken, Serkan geçemedi. Musa Sinan gole de daha yakın.

Ama Musa Sinan mı, Serkan Çalık mı tartışması pek uzun sürmeyecek. Adilovic gelince o bölgeye Ekigho kayacak ve tartışma başlamadan son bulacak...  ;D

yirmiuc

Dün takımın iyilerindendi.

celebi

ATOM KARIMCAM benim. atakana selam olsun

cembaba

Gerçekten iyi oynadı dün. Musa Sinan gibi vurdum duymaz oynamıyor hiç değilse. Zaten formayı kaptı. Helal olsun.

red_white

Geçen seneki oynadığımaçlara göre kat kat iyiydi. Belli biraz pas tutmuş bence ilerleyen haftalarda dahada iyi olacak

minci

Kesinlikle ilerleyen haftalarda çok daha iyi olacak. Ağır aksak işleyen orta sahamızda çok şeyler yapacağına inanıyorum. Biraz daha savunmaya yardımcı olsa çok daha iyi olur. Sonuçta kumaşı çok iyi.

ult55ras

cakir55

İlk seneye göre değişme var, sonradan girip takıma iyi katkılar verecektir.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hakan55

dün sahanın en iyilerindendi. her yerde o vardı.. musa sinan oynayacağına serkan oynasın daha iyi

Özcan İNAN

Hep bir umut verir gibi olup sönüyor ama olacak olacak bu sene bişeyler... :)

samsunsporlu1994

Serkan Çalık iyi bir alternatif,ancak bu performansıyla ilk 11 oynayabilecegini düşünmüyorum.

orhan

Daha iyi olacağına inanıyorum dün çok istekliydi böyle devam ederse formayı kapar.

cembaba

Dünkü Ordu maçında iki gol attı. Mücadele isteği, arzusu, çabası formayı almaya doğru itiyor. Helal olsun. Basmadık yer bırakmadı Tavşan Serkan. İkinci yarı yormamak için değiştirdi Sir Hüseyin Kalpar.