27- Akaki Khubutia

Başlatan Mert, 06 Eylül 2011, 12:22:33

« önceki - sonraki »

Burak

Alıntı yapılan: muhalif - 22 Eylül 2011, 15:21:01
yavuz soylemıs ama bencede hava hakımıyetı yok. ''size'' olarak sankı bır stoper yeterlılıgınde degıl.
yerıne akakı olursa bahıa yı da sol beke kaydırmak gıbı bır alternatıfımız olur dıye dusunuyorum.

kaç tane yabancıyla oynayacağızkine o zaman :) Bir uzun bir kısa stoper olsa iyi olur ama daha hiç izlemediğimiz bir adam içinde Bahia'yı yemeyelim şimdi bence bariz bir hatası yok tecrübeli de bir futbolcu . Aslında transferleri 3-4-3 e göre yaptığımız içinde biraz kadroda dengesizlik oldu gibime geliyor. Stoper kaynıyor şu anda kadro ama şimdiki sistem defans hattında 2 yabancıya olanak veriyor biri lazar olursa diğerini de mecbur stoper den kullanacağız

ahmetsefa55

yok ben bahıa kotu , gereksız bır transfer olmus gıbı bırsey soylemek ıstemıyorum.
ıyı adam begenıyorum ama sankı akakı ıyı cıkarsa bahıa yı da sol da kullanabılırız.
yabancı sınırına takılırsa da zenke veya domınguezden bırını cıkarır yerıne bulent , anıl veya savaş'ı kullanabılırız...

Burak

Heyt be bir ara takımda yabancı yoktu şimdiki hangisi oynasın diye tartışıyoruz  8)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Burak - 22 Eylül 2011, 16:01:01
Heyt be bir ara takımda yabancı yoktu şimdiki hangisi oynasın diye tartışıyoruz  8)
çok dua ettık hacı  :)

kalptenþimþek

nedense hiç sevemedim bu akakiyi :evet:

masbene

akaki kubuğita diyerek buroya giriyorum, arkadaslar da turkce gonuş gardeşim diyolar. bu kadar yabancı bi adam bu akaki

sersa

resmen canlı bomba bu adam

Kaya

Rotasyon anlamında çok işimize yarayacak..Son anda iyi ki gelmiş diyeceğiz..

##kdc##

ilk yarı çok korkuttu hele ki stancunun üzerinden atıp geçtiği pozisyonda ama ikinci yarı genel olarak iyiydi;

zenke

Bahia böyle oynayacaksa Khubutia keser

cembaba

Valdomiro  ve bu adamı çok gereksiz buluyorum nedense. Devre arasında gönderilebilir.

babasamsunlu

akaki.. adamım benim.. sen takma bunları.. yarın maçları kurtarmaya başlayınca hepsi alkış tutar..
seviyorum seni göster kendini.. adının hakkını ver akakiiii...  :kanka: :kanka: :kanka: :evet: :evet: :evet: ;) ;) ;)

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: Cüneyt - 25 Eylül 2011, 23:55:29
ilk yarı çok korkuttu hele ki stancunun üzerinden atıp geçtiği pozisyonda ama ikinci yarı genel olarak iyiydi;
:evet: :evet: :evet:

samuray

ya sahi bu aldamiro nerde saklambaçmı oynuyor kayıp ilanımı verilldi bilen varmı  ;D ;D

AntZ

Alıntı yapılan: masbene - 23 Eylül 2011, 10:18:58
akaki kubuğita diyerek buroya giriyorum, arkadaslar da turkce gonuş gardeşim diyolar. bu kadar yabancı bi adam bu akaki

Birde Akaki Yukusela var :evet: