1- Mahmut Ertuğrul Taşkıran

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:27:09

« önceki - sonraki »

AntZ

02 Eylül 2011, 13:27:09 Son düzenlenme: 05 Eylül 2011, 01:14:48 AntZ

Doğum tarihi : 5 Kasım 1989 (21 yaşında)
Doğum yeri: İstanbul
Boyu    1.91
Mevkii : Kaleci
Geldiği Takım : Fenerbahçe (Kiralık)

Akyol

Övgüyle bahsedilen bir isim fakat kiralık gelmesine anlam veremedim. Hayırlısı olsun inşallah O'nun içinde bizim içinde herşey iyi olur...

FaTiH_HaN

Eğer iyi bir kaleciyse inşallah satın alma opsiyonu ile kiralanmıştır. Ahmet Şahin her ne kadar güven versede yaşı itibari ile Samsunsporumuzda en fazla 2 sene daha forma giyer genç bir kaleciyi Ahmet Şahin gibi bir kalecinin yanında ısındırmak bence mantıklı. İnşallah Samsunsporumuza faydalı bir transfer olur, hayırlı olsun.

GökhanÇağlar

lig tv de adamın biri çok övdü,inşallah opsiyonu vardır...

kaptan 55

bu istanbul takımlarından genç isim kiralamanın mantığını hiç çözemedim arkadaş ben ya o zaman kaldırın SAMSUNSPOR A2 takımını.

muzaffer4

adamı öylesine yollamışlar ahmet şahin var atilla da var ama belli olmaz belki forma şansı bulur hadi okan algan gökay ı felan alsak oynar ama bu boşunaa :evet: :evet:

cembaba

Kiralık genç oyuncu alacaksak Alt yapı tesislerine falan gerek yok yani. Neyse hayırlı olsun.

saim55

Çok anlamsız bir hamle bence. Zaten 2 kalecimiz var. 3. kaleciyi A2den alabiliriz, Fener bize kiralayıp forma şansı buldurmak istedi zannedersem ama geçsin o işleri.

germencisse

Fenerbahçenin de adı geçsin diye yapılmış olmak için yapılan transfer..

AhmetDenizci

Hüsrev varken olmayacak iş...

SerhaT55

Bu transfere anlam veremedim ama yinede takımımıza hayırlı olur inşallah  :_nazar

Stoper

ahmetsefa55

ertugrul da atılla da cok ıyıydı.ıdmanda guzel pozısyonlar cıkardılar  >l<

minci

Alıntı yapılan: SerhaT55 - 02 Eylül 2011, 16:03:32
Bu transfere anlam veremedim ama yinede takımımıza hayırlı olur inşallah  :_nazar
Sanıyorum Ahmet Şahinin eşinden dolayı önemlik sağlık sorunları var. Eşi galiba kanser hastası. Öyle duydum. Hastalığı da ileri aşamada imiş. Eğer hastalık daha ciddi bir boyuta gelirse Ahmet Şahin o süreç içersinde oynayamayacağını düşünmüş olmalılar ki Atillaya bir alternatif aldılar ayrıca ona pek para falan da vermemişlerdir. Yani tedbir amaçlı alınmıştır.

celebi

ahmet şahinin eşinin durumu düzelmiş durumda. ilaç tedavi devam ediyor sadece. sıkkıntı yok Allahın izniyle