28- Yenal Tuncer

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Ağustos 2011, 00:10:19

« önceki - sonraki »

Kaya

Elinde koruyucu ile idman yapıyordu..Düzelmiş sayılır..

kuzey55

Ergünden kurtulmanın tek yolu tem umudumuzsun :(

Ollivanders

Bu adamın elinden sakat olduguna inanmıyorum ben.

Kaya

Takımın asıl sol bekidir kendisi aslında sevgili Serpico ama var bir şeyler işte..Milletin elmacık kemiği kırılır maskeyle oynar biz bi parmak kırığını halledemedik(halletmedik)..Ki bende parmak ameliyatımdan hemen sonra top oynamaya başladım...

Ayberk

Ergün de bu takımın 4. sol bekidir abi... Trabzon'a gol attı falan tamam da o da bir yere kadar kamufle ediyor daa adamı >:(

Ollivanders

Yenalın ilk idmanında sag dizinde dizlik vardı ve topallıyordu. Hatta yuzunden bile bir sorun oldugu anlaşılıyordu. O idmanı yarıda bırakmıştı. Sakatlıgının elinden degil , dizinden kaynaklandıgını dusunuyorum. Transferlerin fiyasko olması nedeniyle açıklamadıklarını zannediyorum. Komplo teorisi gibi oldu ama Samsunspor bu anlaşamadıgı topçuları 2 bacagından sakat diyip yolluyor ve 1 hafta önce sakat dedigi adamı transfer edebiliyor.

Kaya

21 Kasım 2011, 23:44:23 #21 Son düzenlenme: 21 Kasım 2011, 23:48:47 Kaya
Vay anasını arkadaşşşş :kafa: Milletin ayağı kopuyor bir kaç aya geri dönüyor.Sen nerdesin yaaa.Ergün'e mahkum olduk,kevgire döndük..

kumköylü ahmet

eski dostun buyuk kazigi ertugrul saglam

Jnr.Serkan

Abidal kansere yakalandı ameliyat oldu 1.5 ay sonra maça çıktı.ulan gavat ne oldu bacağınmı koptuda yerine diktirdin

Serkan

Alıntı yapılan: uçarlı - 23 Kasım 2011, 01:02:56
yenalle falan olmaz bu iş.
ya oğuzhanı terste oynatacaksın.
veyada akaki ortada baheya ergünün yerinde oynatılacak.
bana görede olması gereken bu.
orhanı falan ağzımıza almayalım. her ne kadar beğenmesekte ergünün her hafta çizgi müdahalelerine şahit olmaktayız.

Allah aşkına abi Oğuzhan'la olur mu bu iş göz var nizam var ya

jean

bu ne biicm transfer oynamadi bile dogru durust

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 22 Kasım 2011, 21:38:00
eski dostun buyuk kazigi ertugrul saglam

Ertuğrul Sağlam'la ne alakası var?
Yenal'ı Antalyaspor'dan aldık biz.

ahmetsefa55

samuray

bu dama halamı sakat ya ne transferler yapmışız sakatmı aldık acaba

kamuri

biraz kuvvetlenirse ergunun yerine banko oynar sakatlıktan yeni çıktı sonuçta hiç değilse bi iki orta kesti adam gibi cezasahasına ergünde o da yok