3- Başaran Saraçoğlu

Başlatan Sioux, 15 Temmuz 2011, 00:19:45

« önceki - sonraki »

Sioux

15 Temmuz 2011, 00:19:45 Son düzenlenme: 26 Ağustos 2012, 21:37:56 salihcakir
Petkoviç iki hazırlık maçında da şans verdi.
inşallah karakterli ve yetenrkli bir çocuktur.

AlıntıBAŞARAN SARAÇOĞLU  
Kişisel Bilgiler  
Doğum Yeri  : SAMSUN  
Doğum Tarihi  : 9 Eylül 1992  
Uyruk : TC  
Futbolcu Temsilcisi :  
Lisans Bilgileri  
Lisans No  : 1016456  
Kulüp  : SAMSUNSPOR  

hacettepeli

başaran adın gibi başarılı ol.

samuray

hayırlı olsun inşallah başarılı olur genç yeteneklere ço ihtiyacımız var

oguz_5528

Hoca sol tarafa hâla transfer istiyor mu bilmiyorum ama; hocanın gözüne girdi bence

ahmetsefa55

gerek yok bence transfere sol tarafa.
dunya da zaten sol bek sıkıntısı yaşanıyo.
orhanı futbolcu yapan altyapımız
başaran'ı da yapar inşallah güveniyorum altyapımıza  ;)

Ayberk

Üzerinde durulursa çok iyi bir oyuncu kazanabiliriz. İnşallah daha önce bu cümleyi kurduğumuz diğer altyapı oyuncuların gibi olmaz Başaran da :rulet: .:.:.

davidsavage

Çocuk  ne gol atmış be helal olsun.  >l< >l< Ben tam bilmiyorum mevkisi Orhanın olduğu yer mi oluyor arkadaşlar ?

LisandroLopez

Çok yakından tanırım, yetenekli güçlü ve hangi formayı giydiğinin farkında olan bi abimdir.Başarılı olacağına inanıyorum.

hacettepeli

Ahmeti

İdmanlarda izlediğim kadarıyla çok sessiz,sakin bir çocuğa benziyor,ama attığı gole bakarsak o sessizliğin altında iyi bir cevher yatıyor.

Umarım başarılı olur altyapıdan gelecek başarılı ve ahlaklı futbolculara ihtiyacımız var.

ahmetsefa55

Kırmızı-Beyazlıların genç futbolcusu Başaran, teknik heyetin gözüne girebilmek için her şeyini ortaya koyuyor. İdmanlardaki performansı ile beğeni toplayan genç sol bek, ilerisi için umut saçıyor.

http://habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=79459

beşnumara

bihaberin yeni elemanı başaran mı yoksa gerçekten de iyi performans mı sergiliyo bu çocuk

germencisse

Ergotelis maçında takımın ikinci golünü kaydeden isim..

Harun55

Ergotellis'de üstün basari kaydetti basaran ismi gibi basarili olacagindan eminim ve samsunumuza hayirli ugurlu olcaginada..