13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

ChucKeR

kemal bugun ne kadar iyi bir kesici olduğunu gösterdi. maçın en iyilerindendi.

celebi

mehmet yılmaz

Beşiktaş'a karşı mükemmel oynadın, tebrikler kardeşim...  >l< >l< >l< >l< >l<

binikalamadım

kemal iyiydin bugün  >l<

SametYılmaz55

bugün süperdi canını dişine takarak oynadı uzun süreden sonra >l< inşallah böyle devam edersin :kanka:

Sol Açık

Bugün tüm takım iyiydi, Kemal de gerçekten iyiydi. Adam Q7'yi karşısında gördükçe hırs yaptı, bitirdi...  ;D ;D ;D

İyiydi, iyi...

ahmetsefa55

çok iyi oynadı.
ama maç sonu yine gelmedi tribüne.
ligde kalalım , iyi bir fiyata satalım.
ben özellikle aykut kocamanın kemali isteyeceğini düşünüyorum nedense.

Theofanis Gekas

gerçekten iyiydi lakin iyi oynayıp tribüne soğuk olan bir kemal yerine kötü oynayıp(bugün çok iyiydi) tribünlere formasnı atan akakiyi tercih ederim

kumköylü ahmet

Kemal Helal olsun sonunda adam gibi oynadin elinden fazlasini yapdin helal olsun

Lusage

Furkan

Bank Asyadaki Kemali görür gibi oldum bugun :_nazar

ngonge

Kemal süper lige alıştı, eskisi gibi değil. Ama yanında soğukkanlı bir stoper olması da şart.

brigand

Tamam toparladın, iyiydin de. İşlenip salınmayacak topçusun aslında ama tek merak ettiğim konu var. Her seferinde götünü dönüp koşa koşa niye gidiyorsun o soyunma odasına ?  :x((

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: brigand - 02 Nisan 2012, 20:48:10
Tamam toparladın, iyiydin de. İşlenip salınmayacak topçusun aslında ama tek merak ettiğim konu var. Her seferinde götünü dönüp koşa koşa niye gidiyorsun o soyunma odasına ?  :x((

cool ya beyefendi ondan,bundan iyi topçu olurmu bilemem ama adam olamayacağı açık

brigand

İnan olur. Karakter gelişimi ne olur bilemem ama çok önceden de konuşulmuştu; bu arkadaş Nesta'yı hiç izlememiş ama o kadar benziyor ki tarzları. Dün kendini topun önüne atışı var motivasyon en üst noktada. Ama bu kadar ego neden hakikaten çözemedim ? 1-2 hafta sonra net bir şekilde öğreniriz ama yazık olacak.