13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

celebi

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 20 Ocak 2012, 20:53:40
karı kız ayağı da mı var bunda ?

var demedim sadece duydum dedim polemik çıkmasın gerek yok olmayabilirde günahını almayalım..

celebi

yok arkadaşlar rahat olun

Serkan

Alıntı yapılan: celebi - 20 Ocak 2012, 21:25:03
yok

eminmisin celebi abi :)

Alıntı yapılan: celebi - 20 Ocak 2012, 21:36:47
yok arkadaşlar rahat olun

abi sana çetelesini sayarım : )  büyük otel'in personeli çok şikayetçi idi bahşiş'i az veriyor diyerek

emrullah

vay adanasını beee :kafa: :kafa:

celebi

cembaba

çelebi abi 56'lar yolu, Altay aşkıyla bir de Kemal'in hanım arkadaşlarıyla dolu diyim sana ;D

celebi

siz kemali şahsen tanır mısısnız

babasamsunlu

Serkan

Çelebi abi şahsen tanımaya gerek varmı? ben her gün samsun'dayım en az bu gözler kemal'i 25 ayrı kadınla gördü jaja'da sarızeybek'de büyükotel'de olanlar zaten ayyuka çıktı ...

Şimdi bu adam hanım ablaları yedirip içirip ; maçda topa nasıl kaydığını filan anlatmıyordur dimi :D

babasamsunlu

cembaba

Şahsen değilde abicim, genelde oralarda görülüyor. Hep oralarda oturuyor. Gerçi bizi ilgilendirmez sahada iyi olduktan sonra. Fakat gerçekten düşüş var Kemal'de. Ayrıca yanında oynayan eleman da çok etkilemesine rağmen, bireysel hataları azalacağına, arttığı kanısındayım.

Biraz da komplo teorisi üreteyim. Bir daha ki sezon için başka bir kulüp ile anlaşmış olabilir mi diyorum "acaba?" diyorum kendi kendime.

celebi

ben şahsen tanıyorum ve o şekilde bir şey yapmayacağı garantisi veririm arkadaşlar

cembaba

Bende kötülemek için söylemedim zaten abim. Bir kaç kere görünce ayrıca performans düşüklüğü olunca insan ister istemez aklına geliyor. Bu adama nedense hep nötr üm.

Murat Yıldırım harici bir futbolcumuzu sevmiyorum gerçi de =)

Serkan

Alıntı yapılan: celebi - 20 Ocak 2012, 23:19:00
ben şahsen tanıyorum ve o şekilde bir şey yapmayacağı garantisi veririm arkadaşlar

Tamam abi sen yapmaz diyorsan yapmıyordur; Umarım hayal kırıklına uğramazsın : )