13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

silopilimuhsin

ne yaptın be kemal!!!

kaptan 55

ikinci yarı gs maçı nasıl çevirir deseler,en iyi cevabı demek ki kemal verirmiş.

ahmetsefa55

kemal de bok gıbıydı ama en azından gollerdekı hatalar onun degıldı bence.
öküz akaki çıkarken kımseye haber vermedı.
kemal arkada akaki var zannettı.

3 kısının kaptırdıgı topla yedıgımız golde ise öküz ertugrulun kaleden cıkmaması gerekıyodu.
cıkmasaydı sıkıntı olmazdı.cıktıysa da alacaktı.

ilk golde ise ufjalusı ye orta kestıren yenal'a ve kafa vurduran adem'e sövmek lazım.

isa55

Bu futbolcular bizim ve en azından 15 müsabaka da böyle olacak. Hata olur, keşke olmasaydı. Futbolcularımızın hepsine sahip çıkmalı ve destek vermeliyiz diye düşünüyorum(pal lazar hariç)

GurbetciFanatik

Sahanin en kötüsü ve en cok hata yapan Kemaldi dogru.
Ama geride kalan 19 haftaya bakarsak kim neler yapmadiki.
kemalin bugünkü formunu görenler dahada kapimizi calmazlar oda iyi.

oguz_5528

sen neymişssin be!!

ngonge

Oyuncu hata yapar, Kemal'i 2 hata yaptı diye asmak bize yakışmaz, Kemal'ler kolay yetişmiyor...

Kaldı ki bu maçta takımı bu kadar geriye yaslayan, güven vermeyen bir t.direktör ile oyuncular elbette hata yapacaktı, kaçınılmazdı.

55JNR55

Alıntı yapılan: celebi - 07 Ocak 2012, 22:26:11
neoluyoruz öyle ananı falan  anasına sövülecek çok adam var bence bu kemal değil
Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 07 Ocak 2012, 22:28:50
Kemal´de bir insan hata yapabilir. Hergün iyi oyniyacak diye birsey yok. Lütfen dediklerimize biraz dikkat edelim.

Bu akşam 2-0'dan sonra 4-2 maç vermişiz bana ana bacı savunmayın kimse kusura bakmasın ne zamandır yazmıyorum şu foruma yeter artık biz burda kime ne dersek diyelim herkes birbirinin niyetini bilirdi o da unutulmuş belli anasına da söverim yedi ceddine de elin şımarık piçi benim armamı bu kadar düşüremez kemal iti gelir geçer ben o tribünde elimden geldiği kadar kalırım kimse bunu sorgulayamaz, ha derseniz ki bu forumda bunların dillenmesi yasak, yanlış, ayıp...Size mutluluklar o zaman pembe pencerenizden yok neymiş moral vermek gerekirmiş kemal şu takıma şu zamana kadar " aha size 3 puan"diyebildi mi demedi.. İnsanmış şuymuş buymuş buraya kemalden daha çok insanlar geldi de tekme tokat kovuldu bırakın allah aşkına,ben kemal'i savunamam burada bol muhabbetler, allaha emanet olun...

olcay

arkadaşlar kemali bu kadar savunmayın.geçen sene hiç adını bile duymamışken,bizi çıkarttı bi kaç kişiyle tamam.ama bu adam samsunlu değil.daha sene başında gitcem ayakları,babasının yaptığı işler ortada.sorunsuz bi şekilde direkt devam etmedi bizimle. sene sonu gelsin tutturcak yine "ben gitcem, gitcem" diye.hem de  itoşa bile gidebilir.samsunun alt  yapısından çıksa bile, samsun doğumlu olmayan hiç kimseyi savunmayın. bi gün bütün topçular satarlar. ha şimdi ekmek parası diycekseniz, çalışan insanlar var burda. gidip  herkes yüzüstü mü bırakıyo çalıştığı yeri..

55__Gurbet__55

Kimsenin Kemal'i savundugu yok. Kemal iyidir kötüdür görüs meselesidir tartisilabilir ama cikip ulu orta adamin anasina bacisina küfür etme'ye kimsenin hakki yok. Mac'da bizde bazen kendimizi tutamiyoruz ama gelip bunlari foruma yazmanin bir anlami yok bence.

adige73

işte bizim farkımız burada fatih hoca 2 golde de net hatası olan sabriyi oyundan aldı ve herkese karşı oyuncusunu savundu ama biz yapılan iki hata için kemal'i hemen harcadık ana avrat dümdüz gidiyoruz.

doðan

kemali elestirmek = küfretmek , asla olmamali elestirecegim tabiki samsunsporda kalmasi icin extra caba gosterip yapmayacagim isleriyaptigim karakter olarak hep arkasinda durdugum kemali bu mac icin yerden yere vuruyorum evet , cunku kemal daginik ve savruk bir stoper cabuk oldugu icin saldirdigi yerden mevkisine donusu hizli , onu tolere edebilecek akili diger bir stopere ihtiyac var denge yi saglamak icin , bakin 3. gol keml tek ve sag beke destege kenara yaklasmaya calisiyor baros bombos ve hayatinin en kolay gollerinden biri.. akaki burnunua aldigi darbeyi tedavi ettiriyor ... nerdesin kemaaaaaalllll ve gol... 2. gol yine sagbek den kacan topa kemal baba basacak ve adam kemalin bosalttigi yere itiyor topu yine gol nerdesin kemal ve gol ... ya birde mutesem adem ... ya soyletmeyin adami simdi iyiyken iy kotuyseden de kotu arkadas . varsa itirazi olan her platformda tartisirim..

LisandroLopez

Kemalin içinde art niyet olduğuna kesinlikle inanmıyorum.
Sezon başında transferinde konuşulan şeyler pek istediğimiz şeyler olmasa da bu takımda kalıp en önemli oyuncularından biri oldu.
Bank Asya daki başarılı performansını yüzde yüz olarak yansıtamasa da takımın bu zamana kadar ayakta kalan nadir isimlerinden olduğu da bi gerçek.
Dünki maçta elinden geleni yaptı fakat tecrübesizliğinin kurbanı oldu.Tecrübeli oyuncu Riera nın Selçuka attırdığı golde risk almayıp topu kornere atan oyuncudur.
Yediğimiz 3.golde de arkada Akaki var sandı ama Baros bomboş kafayı vurdu..Eleştri çok normal olur.
Ama bizim elimizde tüm benliğiyle oynayan bi kaç oyuncudan biri Kemal ise küfretmek bize yakışmaz.Küfür art niyetli insana edilir..

Serkan

Bir adam  bu kadar yüzde yüz hata yapamaz ben artniyet ararım; hele ki gs geldiği gibi transfer teklifi yaptıysa....

feveran

öyle bir şeymı var serkan