13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

beşnumara

Kemale teklif yapan kulüp yöneticisi bize gelirsen milli forman garanti diyebiliyorsa hangi adaletten çalışmadan bahsediyoruz.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: beşnumara - 08 Ekim 2011, 02:02:53
Kemale teklif yapan kulüp yöneticisi bize gelirsen milli forman garanti diyebiliyorsa hangi adaletten çalışmadan bahsediyoruz.
Milli formanın garanti olması için gideceği takımda forması garanti olması gerekli, ''Demekki transfer etmek isteyen takımda forması garanti''
Bu durumda insan şu soruyu Petkoviç'e sormadan edemiyor. Ts veya Bjk'de banko ilk onbir oynayıp Milli takıma seçilecek kadar yetenekli görünen futbolcuyu sen neden sağbeke hapsedersin bee adam?...

oguz_5528

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 08 Ekim 2011, 10:30:21
Milli formanın garanti olması için gideceği takımda forması garanti olması gerekli, ''Demekki transfer etmek isteyen takımda forması garanti''
Bu durumda insan şu soruyu Petkoviç'e sormadan edemiyor. Ts veya Bjk'de banko ilk onbir oynayıp Milli takıma seçilecek kadar yetenekli görünen futbolcuyu sen neden sağbeke hapsedersin bee adam?...

Neden biliyor musun,Bahia'dan vazgeçemediği için,Akaki baktı oynuyor Bahia'ı da transfer ettim oynatayım havasında halbuki Bahia oynayamıyor göremiyor Kemal'de sağ bek'e kaydı solda ergün var zaen. Voldomiro ve bahia tırt Bahia sevdasından vazgeçerse kemal akaki ile oynar arkadaşım bana göre böyle

Desiqner

Şöyle bir durum var haber sitelerinde forma savaşı var diyorlar ama hiçte öyle bir savaş yok arkadaşlar.Bahia , Bance M.Sarp falan banko çıkıyor maçlara adamların kaybedecekleri birşey yokki.Bn her zaman diyorum bance falan bir hafta yedeğe çekilsin bak nasıl uyanıyor.Bir insan birşeyi elde etmişse , garantilemişse ona önem vermez artık.Ama kazanmaya çalışıyorsa gerçekten emek verir.Umarım hoca bunun farkında olur...

Ayrıca başlık Kemal Tokak'ın başlığı.Bu adamı sağ bek yapmaya çalışan mantaliteyi anlayamıyorum.Almanya milli maçında bizim defansların hangisi Kemal'den bi gömlek üstündü ? Almanlardan geleni aldık geçeni aldık.Hiddink hakkında hiç yorum yapmaya gerek yok.Ama Anadolu takımlarını keşfetmeye başladığında gerçek başarı gelecektir...

binikalamadım

ts Kemal'i transfer etmek istediğini açıkladı...

kuzey55

bu haber eski bir haber değil mi?

binikalamadım

Alıntı yapılan: target55 - 09 Ekim 2011, 14:29:46
bu haber eski bir haber değil mi?

yok hayır bu yeni geçen gün ts başkanı hürriyete röportaj verdi linkte veriyorum

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/18925258.asp?mnID=18925258

LisandroLopez

ts'dan nefret ederim ama, bizden Kemal'i, Eskişehir'li Alper'i, Antep'li Olcan'ı istemek hakikaten büyük takımın yapabileceği iş..
Buna karşılık sende 'Kemal'i satmıyorum' daki kararlılığını gösterirsen büyük takım olduğunu göstermiş olursun..

samuray

ya yinemi kemal polemiği başladı hayret bişey samsunspor kemalin sözleşmesini uzatmadımı

Kaya

O.Çocukları.. diye bir film vardı..Sadriyi görünce nedense aklıma geldi birden..

samsunluhakan

kemal adamım benim seneye milli takıma yollarız

SametYılmaz55

valla milli takımda bu zihniyet devam ettiği sürece messi gibi oyuncumuzda olsa Samsun dışına çıkamaz :x(( :x((

Kaya

Hadi takım berbat,orta saha yürüyor onu da anladık da altı pas içinde önünden geçen topu nasıl bırakırsın yaa

Atakumlu

topu aldığın zaman az soğukkanlı ol bu ne heyecan , artık superlig desin kemal bırak su heyecanı ... yedirdigin gol icin de tesekkurler topu mal mal izliyecegine topa vurda taca mı atıyon kornere mi atıyon bi yere at ama ...

twitter

Helal olsun be sana yine çok iyiydin.